arkadaşlar yarın yumurtalar toplanıyor

kızlar yumurtalar toplandı 30 yumurta inş iyi ve kaliteli olurlar öyle pek fazla ağrım olmadı arada kasıklarıma iğne batırır gibi ağrı giriyo o kadar arkadaşlar sizde de oldumu bilmiyorum ama uyanıdıktan sonra bir müddet ağladım
ve zaten ameliyathanede uyandığımda dr um başımdaydı birde önüme gelene teşekkür ettim şimdide kendi kendime gülüyom demek ki anestezinin etkisiyle insan ne dediğini bilmiyo inş sonucuda iyi olur

:roflol::roflol: canım ya bende beni tasıyan adamın elini öpmüsüm beni kocamn yanına götür diye :roflol:
:eek: hemsireler cok gülmüş transferde anlatıp gülüyolardı :eek: utantım ya :eek::roflol:

İlahi kızlar ya alemsiniz haa :roflol:

Beyazkaramelcim bende bu ay tüp bebek yaptırdım. Yumurta toplama işlemin korkulacak hiç bişey yok zaten arkadaslarında dediği gibi uyutuyorlar ve pozitif düşün lütfen hiç korkma işlemden sonra sadece adet sancısı gibi biraz sancın oluyor ama korkulacak bişey yok. Sana bol sans diliyorum Allah'ım emeklerini boşa cıkarmasın.

kızlar yumurtalar toplandı 30 yumurta inş iyi ve kaliteli olurlar öyle pek fazla ağrım olmadı arada kasıklarıma iğne batırır gibi ağrı giriyo o kadar arkadaşlar sizde de oldumu bilmiyorum ama uyanıdıktan sonra bir müddet ağladım
ve zaten ameliyathanede uyandığımda dr um başımdaydı birde önüme gelene teşekkür ettim şimdide kendi kendime gülüyom demek ki anestezinin etkisiyle insan ne dediğini bilmiyo inş sonucuda iyi olur

merhaba karamel gözün aydın maşallah bayagı yumurta oluşmuş ne zaman transferin olacak ?

karamelcim süper gelişmeler ,herşey çok yolunda maşallah,ben başından beri gelişmeleri takip ediyorum inşallah bebişlerin sana ikiz üçüz tutunur hayırlısıyla,transfer ne zaman?sana birde tavsiyem var her ihtimale karşı diğer yumurtalarını dondur canım.

benimde 20 yumuratadan 19 u döllenmişti canımŞeniz
oooohooo iyisin iyisin allahım sonunu hayır eder ınsallah güzelimŞeniz
benim cok belim agrıyo karnım agrıyo :çok üzgünüm:
adet belırtıleri sanırım :çok üzgünüm:

belli olmadı mı senin ki daha ne zaman kan tahlili yaptırıyosun inş iii haberlerini alırız

karamelcim süper gelişmeler ,herşey çok yolunda maşallah,ben başından beri gelişmeleri takip ediyorum inşallah bebişlerin sana ikiz üçüz tutunur hayırlısıyla,transfer ne zaman?sana birde tavsiyem var her ihtimale karşı diğer yumurtalarını dondur canım.

çok teşekkür ederim canım inş hepimiz anne oluruz transfer salı yada çarşamba

beyaz karamel canım hadi hayırlısı şansın bol olsun...yumurtaların çok güzel büyümüşler maşallah..:1rolleyes: güzel haberlerini bakliyoruz..
ikrar canım seninde sonuca az kaldı sanırım.. senin içinde hayırlısı olsun..her belirtiye kafanı yorma hep olumlu düşün zaten hamile kalanların çoğunda bu belirtiler oluyor..yerimseniben
hadi bakalım bu ayın hamişleri arasına aday iki arkadaş... :hooray: darısı bizlere inşallah...a.s

beyaz karamel canım hadi hayırlısı şansın bol olsun...yumurtaların çok güzel büyümüşler maşallah..:1rolleyes: güzel haberlerini bakliyoruz..
ikrar canım seninde sonuca az kaldı sanırım.. senin içinde hayırlısı olsun..her belirtiye kafanı yorma hep olumlu düşün zaten hamile kalanların çoğunda bu belirtiler oluyor..yerimseniben
hadi bakalım bu ayın hamişleri arasına aday iki arkadaş... :hooray: darısı bizlere inşallah...a.s

aminnnnnnnnnnnn inşşş hep beraber hamile kalalım:emir_bebek:

canım hakkında hayırlısı olur inşallah...güzel haberlerini umutla bekliyoruz dualarımız sizinle....

Hayırlısı olsun beyaz karamel yumurtaların süper 20 yumurta döllenmesi allah inşallah yüzünü güldürür canım.Transfer sonrası hamilelik müdenini haber alırız inşallah.:nazar:

arkadaşlar transferde dr soruyor mu ne kadar embriyo koyalım diye ben 3 embriyo koyulmasını istiyorum ama dr um öncden 2 koyarız demişti

X