arkadaşlar kız bebekmi erkek bebekmi

bebişinizi kızmı istiyorsunuz erkekmi ?

• Ankete Katılan
    79
Benimde 2 Oğlum Var. Deli Gibi Kiz Istiyorum. Ama Hamiş Değilim. Düşünüyorum. Inşallah Gönlüme Göre Sağlikli Bir Kizim Olur Bu Sene.amin.

YAni sağlığı sıhhati yerinde olsun,eli ayağı düzgün olsunda Allahımdan başka bir şey istemiyorum..
Çevremdekilere göre benim erkek olucak ama gönlümden geçen rahmetli anneciğime doyamadığım için kız olsa diyorum.
HAyırlısı Cenabı Allah'tan

Allah hayırlı ve sağlıklı evlat versin önceliklle tabi ama gönlüm kızdan yana...yaklaşık bir aylık hamileyim ve şimdiden merak ediyorum cinsiyetini..

benimde bir oğlum var kız olmasını isterim hatta hem kız hemde erkek ikiz de olabilir Rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin öncelikle.

bende kız cocuk ıstıyorum. gercı ıkı duyguyuda yasamak ısterım.Allahım saglıklı versınde gerısı onemlı deıll.:emir_bebek:

Merhaba arkadaşlar,

Hamile kaldığımda kız erkek farketmez önemli olan sağlıklı olması diyordum ama içime hep erkek doğuyordu..Kendi annemde daha cinsiyeti belli olmadan aşırı turşu düşkünlüğüme bakarak "erkek olacak" galiba demişti..

Benimle hamile olan iki arkadaşım daha erkek bebek bekliyor..Aslında ailemde kız bebekler ağırlıklı ve bir kıza nasıl bakılır biliyorum ama erkek bebeklere nasıl bakılacağı konusunda hiç bir fikrim yok sengözlerimebaksanab bunu da yaşayarak tecrübe edeceğim sanırım..

benim bir kızım var ama ikinciyi düşünürsemde yine kız olmasını isterim 10 tanede olsa kız olsun

X