Davetiye gelmeyen düğüne gidilir mi?

FloralDeren

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2023
253
126
Selam, başlıkta da yazdığı gibi hanımlar. Erkek arkadaşım yanımda değil çünkü askerde. Onun en yakın arkadaşı evlenecek 8 gün falan var sanırım. Erkek arkadaşım askere gitmeden önce bana sen gidersin düğüne demişti ama bana davetiye gelmedi. Düğün nerede olacak bilmiyorum bile. Erkek arkadaşımın arkadaşı ve kız arkadaşıyla tanışıktım hatta 3-4 kez oturduk, gezdik. Sizce ne yapmalıyım? Yüzsüz gibi düğün nerede olacak mı demeliyim? Erkek arkadaşım da git diyor ama nereye gidicem abi şaka gibi🤣 Bu arada erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı erkek.

Selam, başlıkta da yazdığı gibi hanımlar. Erkek arkadaşım yanımda değil çünkü askerde. Onun en yakın arkadaşı evlenecek 8 gün falan var sanırım. Erkek arkadaşım askere gitmeden önce bana sen gidersin düğüne demişti ama bana davetiye gelmedi. Düğün nerede olacak bilmiyorum bile. Erkek arkadaşımın arkadaşı ve kız arkadaşıyla tanışıktım hatta 3-4 kez oturduk, gezdik. Sizce ne yapmalıyım? Yüzsüz gibi düğün nerede olacak mı demeliyim? Erkek arkadaşım da git diyor ama nereye gidicem abi şaka gibi🤣 Bu arada erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı erkek.

Erkek arkadaşının bu en yakın arkadaşı ya da nişanlısının seni davet etmesi gerekir. En azından sosyal medya hesabından bir mesaj atabilirler iletişime geçmek için. İsteseler davet ederler kendileri

Erkek arkadaşınız yok, davet edilmemişsiniz bilmediğiniz ortama ne diye gideceksiniz. Hayır erkek arkadaşınız niye ısrar ediyor onu da anlamadım tek başınıza masada kuru pasta ve meyve suyu içmeye mi gideceksiniz?

Ben gitmezdim.
Gelmemi isteyen davetiyesini yollar.

Birbirinozde numaraniz yok mu ? Bazen duruma vs atıyorlar davetiyeyi o şekilde bile ulasmadiysaniz davetiyeyi ben olsam gitmezdim
Var hatta grubumuz bile var ama çok az kaldı düğüne ben de çalışıyorum ona göre plan yapmam gerekir davetiye falan gelmedi 🥲

Var hatta grubumuz bile var ama çok az kaldı düğüne ben de çalışıyorum ona göre plan yapmam gerekir davetiye falan gelmedi 🥲
eğer kisilerle samimiyseniz davetiye rica edersiniz olur biter .ama düğünün nerde yapıldığını bilmeyecek kadar uzaksınız gerek de yok gitmeye..belki son günleri doğru unuttukları kişiler için paylaşım yapabilirler ..

Daha önce iki defa davetiye dağıtmış biri olarak söyleyeyim..bazen gerçekten davetiye unutuluyor :)

eğer kisilerle samimiyseniz davetiye rica edersiniz olur biter .ama düğünün nerde yapıldığını bilmeyecek kadar uzaksınız gerek de yok gitmeye..belki son günleri doğru unuttukları kişiler için paylaşım yapabilirler ..

Daha önce iki defa davetiye dağıtmış biri olarak söyleyeyim..bazen gerçekten davetiye unutuluyor :)
Bilmiyorum biraz utandım davetiye rica etmeye :KK43:

Ben de gitmeyi düşünmüyorum kızlar haklısınız erkek arkadaşım annemle gidersin demişti de ne alaka beni ayrı davet etmeleri gerekir sonuçta di mi

Sevgilin çok gitmenizi istese,,arkadaşıyla konuşur davetiye isterdi. Sana da "aşkım bak seni bekliyorlar" derdi.

Davetiye talep edilmez ya, beni unutanın düğününe de gitmem.

Kimseyi de tanımıyorsun zaten neden gidesin ki? Ha erkek arkadaşın sana para gönderir - takı törenine katıl der katılırsın ama böyle varlığın bir yokluğun bir. Niye yer işgal edesin ki?
Ay çok doğru ya🥲

Davetiye talep edilmez ya, beni unutanın düğününe de gitmem.
Oğlumun mevlutunde karşı apartmanda esimin çocukluk arkadasiymis tanımadığım için vermemiştim gelmediler tabi .mevlut gunu eşimle üzülmüştük unuttuk diye ..dediğin gibi kimisi davetiye bekliyor ..

Ben samimi isem ve düğün üzerine sürekli konuştuğumuz biriyse beklemem giderim ..ama bahane arıyorsam vermedi deyip gitmem :KK53:

Gitmezdim.

Davet edilmedigim yerde işim yok.

WhatsApp grubu bile kurmuşşunuz hiç mi konuşulmuyor grupta ,çağırmak isteyen cagirirdi zaten birde en yakın arkadasmis erkek arkadaşınız askere gidince şey gibi olmuş öküz öldü ortaklık bitti gibi 😁

X