Davetiye gelmeyen düğüne gidilir mi?

Emaaan bu yaşta taktığın şeye bak, sen de kendi düğününe çağırma olsun bitsin eğer evlenirsen tabi :KK70: erkek arkadaşın damadı çağırırsa çağırır.
Elin tanımadığın insanın düğününe ne sıkıntı yaptın bu kadar yahu hiç başka derdin yok mu :KK70: boşver

Emaaan bu yaşta taktığın şeye bak, sen de kendi düğününe çağırma olsun bitsin eğer evlenirsen tabi :KK70: erkek arkadaşın damadı çağırırsa çağırır.
Elin tanımadığın insanın düğününe ne sıkıntı yaptın bu kadar yahu hiç başka derdin yok mu :KK70: boşver
Doğru diyorsun kuzum ❤️

“Düğünü yeni yapmış biri olarak arada insanların kaynayabildiğini” söyledim sadece. Bu cümleden bunu çıkarıyorsanız zaten size geçmiş olsun. Ne mutlu evli barklı size 🧿

Yenisiyle eskisiyle bir farki yok. Insanlar da dugun yapti yapiyor diger yorum yapanlar bilmeden uydura uydura yorum yapmiyor, evliligimi bilin diye degil. Poff

E ama mesajlardan anlıyoruz ki erkek arkadaş aranıp da"ya sen askerdesin ama kız arkadaşını mutlaka bekliyoruz düğün şurada şu saatte" denmemiş. Kızların birbirinde numarası var herhangi bir şekilde erişilmemiş.

Şimdi bu kız arayıp da 2 3 kere görüştüğü insanlara ya ben sizin düğüne gelcem nerede ne zaman mı desin? Yüzsüzlük olur bu.

Ya ben anlatamıyor muyum? Düğün zamanı bir sürü işle uğraşırken unutulabilir dedim. Art niyetli düşünmeyin arada kaynaması normal dedim. Kendini gruba ne kadar ait hissedip hissetmediğini bilemem ki. Kendini dışlanmış hissediyorsa gitmesin. Ayrıca siz kendi fikrinizi gitmesin olarak beyan ediyorsunuz belli ki bundan banane. Beni neden alıntılayıp ikna etmeye çalışıyorsunuz konunun muhattabı ben miyim?

Yenisiyle eskisiyle bir farki yok. Insanlar da dugun yapti yapiyor diger yorum yapanlar bilmeden uydura uydura yorum yapmiyor, evliligimi bilin diye degil. Poff
Düğün zamanı kendi yaşadığım şeyden bahsettim. Nerenizden anlıyorsanız anlayın banane. Beni de alıntılayıp ikna etmeye çalışmayın konunun muhattabı ben değilim. Siz gitmesin olarak yorum yapmışsınız ben de zorla adres bulma gitme dedim, kendi fikrimi bu yönde. Sizi ilgilendiren bir şey var mı?

Ben çağırılmadığım yere zaten gitmem de davetiye geç geldiyse ona da gitmem. Gelmeni çok da istemiyorum, mecburiyetten çağırdım anlamındadır çünkü. El pençe divan bizi davet etsinler diye beklemiyoruz, işimizi gücümüzü ayarlamamız lazım. Davetiye göndermeyi unutmak hele, iyice önemsememek. Gidip ne yapacaksın, boşver. Sevgilin de uzaktan kumandalı olmadığını anlar belki bu vesileyle.

“Düğünü yeni yapmış biri olarak arada insanların kaynayabildiğini” söyledim sadece. Bu cümleden bunu çıkarıyorsanız zaten size geçmiş olsun. Ne mutlu evli barklı size 🧿
“araya kaynayacak” kadar önemsiz insanlar niye arayıp kendini hatırlatıp, hazırlanıp düğüne gelsin ki. Önemli olsa araya kaynamaz zaten.

Selam, başlıkta da yazdığı gibi hanımlar. Erkek arkadaşım yanımda değil çünkü askerde. Onun en yakın arkadaşı evlenecek 8 gün falan var sanırım. Erkek arkadaşım askere gitmeden önce bana sen gidersin düğüne demişti ama bana davetiye gelmedi. Düğün nerede olacak bilmiyorum bile. Erkek arkadaşımın arkadaşı ve kız arkadaşıyla tanışıktım hatta 3-4 kez oturduk, gezdik. Sizce ne yapmalıyım? Yüzsüz gibi düğün nerede olacak mı demeliyim? Erkek arkadaşım da git diyor ama nereye gidicem abi şaka gibi🤣 Bu arada erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı erkek.
Gitmeyin tabiki

“araya kaynayacak” kadar önemsiz insanlar niye arayıp kendini hatırlatıp, hazırlanıp düğüne gelsin ki. Önemli olsa araya kaynamaz zaten.

Eskiden yakin oldugum bi arkadasim evlenecek ve bu arkadasla 9 senedir ayri sehirlerdeyiz. Senede 1 veya 2 anca gorusuruz. Oyle telefonda, sosyal medyada da sık sık konuşmayiz ama dugunune 4 ay var ve ben dugun yerini saatini biliyorum kendisi söyledi. 😃

Düğünü olunca herkesi bosvermeyi (düğün karisikligindan unutmayi) da bu sitede bazilarinda gördüm. Insanlar araya kaynayacaksa, haber verme geregi duyulmayacak veya unutulacaksa insanlar niye kalkip ugrasip hazirlansin, yola ciksin gelsin bizi unutmuştur diye. 😀
Beni unutuyorsa banane onun evlenmesinden.

Selam, başlıkta da yazdığı gibi hanımlar. Erkek arkadaşım yanımda değil çünkü askerde. Onun en yakın arkadaşı evlenecek 8 gün falan var sanırım. Erkek arkadaşım askere gitmeden önce bana sen gidersin düğüne demişti ama bana davetiye gelmedi. Düğün nerede olacak bilmiyorum bile. Erkek arkadaşımın arkadaşı ve kız arkadaşıyla tanışıktım hatta 3-4 kez oturduk, gezdik. Sizce ne yapmalıyım? Yüzsüz gibi düğün nerede olacak mı demeliyim? Erkek arkadaşım da git diyor ama nereye gidicem abi şaka gibi🤣 Bu arada erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı erkek.
😏Gereksiz işler. Bence.

Eskiden yakin oldugum bi arkadasim evlenecek ve bu arkadasla 9 senedir ayri sehirlerdeyiz. Senede 1 veya 2 anca gorusuruz. Oyle telefonda, sosyal medyada da sık sık konuşmayiz ama dugunune 4 ay var ve ben dugun yerini saatini biliyorum kendisi söyledi. 😃

Düğünü olunca herkesi bosvermeyi (düğün karisikligindan unutmayi) da bu sitede bazilarinda gördüm. Insanlar araya kaynayacaksa, haber verme geregi duyulmayacak veya unutulacaksa insanlar niye kalkip ugrasip hazirlansin, yola ciksin gelsin bizi unutmuştur diye. 😀
Beni unutuyorsa banane onun evlenmesinden.
Sevgilin gelecek mi? diye sormuşsa arkadaşı, o da, senin kız davet etsin zaten numaraları var, diyecek. Bu da olmamış kıza illa git diyor. Bu şuna benziyor; seni ne olursa olsun asla aramayan birine zorla geçmiş olsuna yollanmak ya da aranması konusunda ısrar etmek. Senin bir ağırlığın yok, ben öyle istiyorumcu anneler, kayınvalideler gibi.

X