Aret kamar da tedavi olan var mı? Ne kadar ücret ödediniz?

Ne testleri canım?
Ben bişi yapmadım:) bu ay deneme yapacak psikolojide değildim, 14 gün regl oldum kanama şeklinde. Bakalım bir sonrakinde hayırlısıyla
Rahim filmi kan testleri falan bi de devletten rapor çıkaracağım yumurta toplama için. Onlarla uğraşıyorum 🙈
kendini iyi hissetmen çok önemli 🙏

Bana 2 ay fiyatları sabitleyeceğiz diye bişey söylemediler. Hatta bir an önce başlayın temmuzda zam gelecek dediler 🤷🏻‍♀️ size 2 ay sabitlenir gibi bişey mi söylemişlerdi?
Ben Aralık ayında başladığım için Aralık sonunda zam yapılacağından dolayı 2 ay fiyatı sabitlemişlerdi. Yani eğer zam dönemine yakın tedaviye başlanıyorsa 2 ay zamdan etkilenmemenizi sağlıyorlar. Şu anda zaten zam dönemi olmadığı için size bir şey söylememişlerdir.

Kızlar pazartesi aret hocada tedaviye başlayacağım çok heyecanlıyım 🙈 ilk görüşmem olacak umarım herşey yolunda gider
Merhaba süreci bizimlede paylasirmisiniz bende düşünüyorum mesafe uzak ama başka yerede gitmek istemiyorum o yüzden yorumlarin çok değerli benim icin

Merhaba süreci bizimlede paylasirmisiniz bende düşünüyorum mesafe uzak ama başka yerede gitmek istemiyorum o yüzden yorumlarin çok değerli benim icin
Merhaba. Bizim sürecimiz biraz farklı. Eşim kanserden dolayı azosperm dondurulmuş spermlerle deneme yapacağız. Benimde Amh düşük. Doktor önce yumurta toplayalım sonra toplanan yumurtalarla embriyo oluşturalım dedi. Bizim süreç bu şekilde ilerleyecek. Bazı tetkikler istedi genetik test kan tahlili rahim filmi gibi

X