Aret kamar da tedavi olan var mı? Ne kadar ücret ödediniz?

İyi yaptın canım. İyiyim, valla bilmiyorum bu reglimde giderim ama hemen tekrar denemek doğru mu bilmiyorum nette 1-2 regl beklemek gerektiği yazıyor ama hemşire biz beklemeyi gerekli görmüyoruz regl başlayınca arayın demişti
Istersen muayeneye gidip doktorla konuşabilirsin. Sonra karar verirsin. Hayırlısı olsun hepimiz için 🙏

İyi yaptın canım. İyiyim, valla bilmiyorum bu reglimde giderim ama hemen tekrar denemek doğru mu bilmiyorum nette 1-2 regl beklemek gerektiği yazıyor ama hemşire biz beklemeyi gerekli görmüyoruz regl başlayınca arayın demişti
Bende senin gibi düşünüyordum hep ara vererek yaptım ama yanlış yapmışım pişman oldum. Vücut hazırken yapmak daha iyiymiş diğer türlü ara verdiğimizde vücudu toparlamak için baştan başlıyoruz demişti. Ama tabi doktor ne derse o :)

Bana da bir Aret bir Murat hoca bakıyor. Murat hoca Doçent ve işinde çok başarılı bence. Çok dikkatle muayene ediyor, benim yumurtalarım oraya buraya kaçmışlardı😂 pek görünmüyorlardı, o kadar çok ugrasti ki ölçüm yapmak için. Ben Murat hocayı da çok sevdim, enerjim cok tuttu onunla. Ozan hoca çok soğuk geldi bana. Ben de kendi adima 20 bin fark vermeyi uygun görmedim ama herkes içi nasıl rahat edecekse öyle devam etmeli tabii.
Bende suanda hastaneye gidiyorum murat hoca ilgilenicek benimle dun 1 yunurta olgunlasmis gözükdü birde kucuk aret hoca emin olamadi murat hocada baksin istedi

Bende senin gibi düşünüyordum hep ara vererek yaptım ama yanlış yapmışım pişman oldum. Vücut hazırken yapmak daha iyiymiş diğer türlü ara verdiğimizde vücudu toparlamak için baştan başlıyoruz demişti. Ama tabi doktor ne derse o :)
Aynen banada aynisni aret bey dedi ara vermeden devam edilmesi lazim demisdi

Merhaba şunu merak ettim aret kamar transfer ve toplamayı yapmıyorsa sadece tedavi planı için mu ücret alıyor. Anladığım kadarıyla şehir dışından gelenler için yumurta takibini başka doktorlardan da takip edebiliyor. Yani rahatlıkla doktora ulaşabiliyormusunuz merak ediyorum.

Merhaba şunu merak ettim aret kamar transfer ve toplamayı yapmıyorsa sadece tedavi planı için mu ücret alıyor. Anladığım kadarıyla şehir dışından gelenler için yumurta takibini başka doktorlardan da takip edebiliyor. Yani rahatlıkla doktora ulaşabiliyormusunuz merak ediyorum.
Yumurta toplamayı yapmıyor transfer yapıyor. Ben şehir disindan geliyorum iki saat uzaklıkta her takibimi gelip orda yaptırdim bazen Aret hoca bazen ozan hoca bazende Murat hoca baktı.

Yumurta toplamayı yapmıyor transfer yapıyor. Ben şehir disindan geliyorum iki saat uzaklıkta her takibimi gelip orda yaptırdim bazen Aret hoca bazen ozan hoca bazende Murat hoca baktı.
Bende bursadayim. Havuz yöntemi uyguluyor diye duydum embriyo gelişimi olmuyor bende . 5.gun embriyosunda ısrarcı bir doktor mu onu merak ediyorum

Bende bursadayim. Havuz yöntemi uyguluyor diye duydum embriyo gelişimi olmuyor bende . 5.gun embriyosunda ısrarcı bir doktor mu onu merak ediyorum
Hayır benim havuz yapılmadı ve 3. gün embriyosu donduruldu. Herkesin bünyesi tedavisi hastalığı aynı değil kişiye özel tedavi uygulanıyor havuzda yapıyor gerek gördüğü hastalara.

Oldum sadece biri 19
Otekinler 6 ve 8 yarin. Sabah 8:45 yine ordayim 3 gundur hergun gdiorum
Boyutları birbirine yakın olsa iyi olurdu. O önden giden yumurtayı toplayıp diğerlerini de sonra buyutebilirler. Ya da önden gideni yok sayıp diğerlerini büyütüyorlar. E2 sonucunuz nasıl çıktı

X