Aret kamar da tedavi olan var mı? Ne kadar ücret ödediniz?

Ben gecen yaptirdim aret beyde tup bebek 70 bin odedim arti aret bey takiplerini yapicaksa 20 tl daha odenilior yani 90 bin toplam odedim
Bence gerek yok zaten sadece ultrasondan yumurta boyutunu ölçüyor onu da Aret beye iletiyorlar. Bende orda tedavideyim iki defa ozan hoca bir kere de Murat hoca baktı bunun için fazladan 20 bin vermeye gerek yok

Bu ödeme yapıldığında yumurta toplamaya da mı aret kamar giriyor
Evet hem toplamaya hem de tüm kontrollere aret hoca giriyor o zaman ama bence çok gerekli değil.Bana mesela bir murat hoca bir aret hoca bakacak dediler.Ama bir kontrolümde ufak bir sorun vardı.Aret hoca özellikle bi sonraki kontrole kendi giriceğini söyledi o zaman üst üste kendisi bakmıştı.Ayrıca opuyu kendi yapmıyor ama opu öncesinde de transfer öncesinde de kontrolü kendisi yapıyor.

Evet hem toplamaya hem de tüm kontrollere aret hoca giriyor o zaman ama bence çok gerekli değil.Bana mesela bir murat hoca bir aret hoca bakacak dediler.Ama bir kontrolümde ufak bir sorun vardı.Aret hoca özellikle bi sonraki kontrole kendi giriceğini söyledi o zaman üst üste kendisi bakmıştı.Ayrıca opuyu kendi yapmıyor ama opu öncesinde de transfer öncesinde de kontrolü kendisi yapıyor.
Bana da bir Aret bir Murat hoca bakıyor. Murat hoca Doçent ve işinde çok başarılı bence. Çok dikkatle muayene ediyor, benim yumurtalarım oraya buraya kaçmışlardı😂 pek görünmüyorlardı, o kadar çok ugrasti ki ölçüm yapmak için. Ben Murat hocayı da çok sevdim, enerjim cok tuttu onunla. Ozan hoca çok soğuk geldi bana. Ben de kendi adima 20 bin fark vermeyi uygun görmedim ama herkes içi nasıl rahat edecekse öyle devam etmeli tabii.

Kızlar nasıl gidiyor süreçleriniz🍀
Ben yumurtaları dondurduktan sonraki ay transfer yaptıracaktım ancak vazgeçtik. Çünkü bayrama denk gelecekti test günleri. Bayramda da şehir dışında olacağız. Bakalım kısmet olursa bir sonraki adette gitmeyi düşünüyorum. Sen nasılsın canım daha iyi misin? Sen ne zaman tekrar gitmeyi düşünüyorsun

Bana da bir Aret bir Murat hoca bakıyor. Murat hoca Doçent ve işinde çok başarılı bence. Çok dikkatle muayene ediyor, benim yumurtalarım oraya buraya kaçmışlardı😂 pek görünmüyorlardı, o kadar çok ugrasti ki ölçüm yapmak için. Ben Murat hocayı da çok sevdim, enerjim cok tuttu onunla. Ozan hoca çok soğuk geldi bana. Ben de kendi adima 20 bin fark vermeyi uygun görmedim ama herkes içi nasıl rahat edecekse öyle devam etmeli tabii.
Kesinlikle katılıyorum, Murat hocayı ben de çok sevdim.Bi de doğruya doğru ben Murat Hocaya daha rahat soru soruyodum, uzun uzun cevap verip anlatıyodu.O yüzden onun kontrollerine giderken eşim bile aklında ne varsa sor diye tembihliyodu beni😂 Aret hoca işinin ehli ona şüphe yok ama çok yoğun malum.O yüzden en azından arada kalanlar için tavsiyemdir.Murat hocayı değerlendirin😀

Ben yumurtaları dondurduktan sonraki ay transfer yaptıracaktım ancak vazgeçtik. Çünkü bayrama denk gelecekti test günleri. Bayramda da şehir dışında olacağız. Bakalım kısmet olursa bir sonraki adette gitmeyi düşünüyorum. Sen nasılsın canım daha iyi misin? Sen ne zaman tekrar gitmeyi düşünüyorsun
İyi yaptın canım. İyiyim, valla bilmiyorum bu reglimde giderim ama hemen tekrar denemek doğru mu bilmiyorum nette 1-2 regl beklemek gerektiği yazıyor ama hemşire biz beklemeyi gerekli görmüyoruz regl başlayınca arayın demişti

X