Gelinbaşı ve Gelin Tacı antaresin karşısındaki esta kuaföre giden var mı?

merhabalar. hem sitede hem evlilik hazırlıklarında yeniyim:) şimdiye kadar sevgi soluk, paris kuaför vs vs bi çok yerle görüştüm fakat içime sinmeyen şeyler oldu hep. Esta'nın adını daha önce duymuştum fakat endişelerim var orayla ilgilide. 3 ağustosta olacak düğünüm. makyaj nasıldır? o sıcakta akarmı? hangi markaları kullanıyolar vs vs vs...? giden arkadaşlar yardımcı olursa olumlu/ olumsuz yönleriyle çok mutlu olurum.

etlık asagı eglence de
fön kuaför var ... gayet ıyı .. dp parfumun az ılerısınde

merhabalar. hem sitede hem evlilik hazırlıklarında yeniyim:) şimdiye kadar sevgi soluk, paris kuaför vs vs bi çok yerle görüştüm fakat içime sinmeyen şeyler oldu hep. Esta'nın adını daha önce duymuştum fakat endişelerim var orayla ilgilide. 3 ağustosta olacak düğünüm. makyaj nasıldır? o sıcakta akarmı? hangi markaları kullanıyolar vs vs vs...? giden arkadaşlar yardımcı olursa olumlu/ olumsuz yönleriyle çok mutlu olurum.

Ben de orada yaptıracağım. Randevumu aldım. Bakalım nasıl olacak?

randevunuz ne zaman. memnun kalığ kalmadığınızı bilgilendirirmisiniz. heyecanla beklıyorum:)

Haber veririm de daha çok var. Ağustosta düğünüm :)
Senin için geç olabilir. Ama yorumlarımı elbet yazarım, merak edenler için.

Haber veririm de daha çok var. Ağustosta düğünüm :)
Senin için geç olabilir. Ama yorumlarımı elbet yazarım, merak edenler için.

benim düğünümde 3 ağustosta ama sımdıden panık telas heyecan vs vs vs:) nerde olacak dugunun pek. paslaşalım bari:)

benim düğünümde 3 ağustosta ama sımdıden panık telas heyecan vs vs vs:) nerde olacak dugunun pek. paslaşalım bari:)

Benim asıl düğünüm Trabzon'da olacak. Ankara'da da küçük bir düğün salonu tuttuk Keçiören'de. Seninki nerede olacak?

Benim asıl düğünüm Trabzon'da olacak. Ankara'da da küçük bir düğün salonu tuttuk Keçiören'de. Seninki nerede olacak?

Acitynin yanında devlet tiyatrolarının kır bahçesi var orda olucak. Esta için sımdıden arayıp görstunmu fıyat verdılermı ve verdılerse ne var ıcerıgınde?

Acitynin yanında devlet tiyatrolarının kır bahçesi var orda olucak. Esta için sımdıden arayıp görstunmu fıyat verdılermı ve verdılerse ne var ıcerıgınde?

Evet, gittim görüştüm.

450 lira:

Gelin saçı makyajı
Saç makyaj provası
Kaş bıyık
Manikür (pedikür)

Pedikür var mıydı hatırlamıyorum.

Bir de mac in ürünlerini kullandıklarını söylediler.

Bir de bu sadece gelinin ücreti.

Evet, gittim görüştüm.

450 lira:

Gelin saçı makyajı
Saç makyaj provası
Kaş bıyık
Manikür (pedikür)

Pedikür var mıydı hatırlamıyorum.

Bir de mac in ürünlerini kullandıklarını söylediler.

Bir de bu sadece gelinin ücreti.

çok çok iyi fiyat vermişler. benım fotograf cekımım kuaförde baslıcak. erkek kısmıda sanırım 150 lıra vs idi. sabırsızlıkla beklıyorum yorumlarını:)

Esta kuaför ankara tek bence gelin saçları ve ekibiyle etlikte ali gürle kıyaslanamaz bile en az 6 kişi yakınlarımdan esta kuaförü tercih etti 2 arkadeaşım ağlayarak çıktı aligurden provalarında kessinlikle estaya gidin bence hanımlarr

çok çok iyi fiyat vermişler. Benım fotograf cekımım kuaförde baslıcak. Erkek kısmıda sanırım 150 lıra vs idi. Sabırsızlıkla beklıyorum yorumlarını:)

esta kuaför ankara tek bence gelin saçları ve ekibiyle başkalarıyla kıyaslanamaz bile kalitesine göre fiyatları kesinlikle ucuk deil...

merhabalar. Hem sitede hem evlilik hazırlıklarında yeniyim:) şimdiye kadar sevgi soluk, paris kuaför vs vs bi çok yerle görüştüm fakat içime sinmeyen şeyler oldu hep. Esta'nın adını daha önce duymuştum fakat endişelerim var orayla ilgilide. 3 ağustosta olacak düğünüm. Makyaj nasıldır? O sıcakta akarmı? Hangi markaları kullanıyolar vs vs vs...? Giden arkadaşlar yardımcı olursa olumlu/ olumsuz yönleriyle çok mutlu olurum.

provaları ucretsiz zaten provaya gittiğinde aklındakı butun soru işaretleri kalkar çok başarılılar aşmışlar yani kendilerini mutlaka bi görüşmelisin zaten porselen makyaj yapıyolar bende yazın evlendim kesinlikle bozulma olmadı

hadi ya :KK43: ama saç kesimi farklı bi olay bence,burda saçı yaptıracağız ayrıca provası da olacak..ii olur gibi geliyor,ali gür'e gidenler olmuş hiç memnun kalmamışlar öyle yazıyordu forumda..ya benim e evim etlikte o yüzden uzak bi yere gitmek istemiyorum,güzel olur inşallah :)
valla ben gittim arkadaşlarımında çoğunu götürdüm kesimde ve boyada hepsi çok memnun kaldı.. ne istediğinizi biliyorsanız kendinizi ali gür'de emin ellere bırakabilirsiniz.. ibrahim beyi tavsiye ederim kızlar..

esta kuaför ankara tek bence gelin saçları ve ekibiyle başkalarıyla kıyaslanamaz bile kalitesine göre fiyatları kesinlikle ucuk deil...
ali gür kuaförü de denemenizi tavsiye ederim..fiyatları aynı sanırım sonuç mükemmel... geçen yaz 2 arkadaşım orda gelin oldular ve çok memnun kaldılar...

Esta kuaför ankara tek bence gelin saçları ve ekibiyle etlikte ali gürle kıyaslanamaz bile en az 6 kişi yakınlarımdan esta kuaförü tercih etti 2 arkadeaşım ağlayarak çıktı aligurden provalarında kessinlikle estaya gidin bence hanımlarr
kızlar bu tarz yorumları görünce üzülüyorum çünkü herkes emek harcıyor.. insanların hepsini %100 mutlu edemezsiniz. koskoca bir markayı karalamak hiç doğru değil.. bende ali gür müşterisiyim ve yaklaşık 2 yıldan beri oraya gidiyorum. orda gelin olan arkadaşlarım var ve çok memnun kaldılar.. sahibi ibrahim bey ve ekibi hepsi çok iyiler.. esta da çok iyi bir kuafördür ordaki arkadaşların daha önce ali gür de uzun bir süre çalıştıklarını duymuştum.... bende esnafım ve insanları mutlu etmek gerçekten çok zor.. bende size ali gür kuaförü tavsiye ediyorum mutlaka deneyin..

valla ben gittim arkadaşlarımında çoğunu götürdüm kesimde ve boyada hepsi çok memnun kaldı.. ne istediğinizi biliyorsanız kendinizi ali gür'de emin ellere bırakabilirsiniz.. ibrahim beyi tavsiye ederim kızlar..
Bu arada ali gür kuaförde 11 Nisanda bir arkadaşım orda gelin olacak.. Fiyatları da çok uygun:

Gelin Saçı+Porselen Gelin Makyajı+Provaları 450.TL

Anlaştığım mekan está ile anlaşmalı bende orayı düşünüyorum kafam çok karışık son dönemde evlenen ve orada gelin saç ve porselen makyaj fiyatları nedir ? Bilgisi olan yazabilir mi

Anlaştığım mekan está ile anlaşmalı bende orayı düşünüyorum kafam çok karışık son dönemde evlenen ve orada gelin saç ve porselen makyaj fiyatları nedir ? Bilgisi olan yazabilir mi
Canım anlaştığın mekan neresi? Ben de şimdi bi yerle anlaştım düğün için. Onlar da Esta'yla çalışıyolarmış. Aynı yer olabilir. Nasıl olucak acaba gelin başı ve makyaj. Meraklardayım Provadan sonra yazıcam

X