Aneztezili rahim filmi ve yaşanılan tepki

Durumumu belirttim damar yolundan verildi uyudum o kadar
kuzum damar yoluyla verilince hissetmiyosun ki uyuyosun için geçiyor bildiğin nasıl öyle bişey olabilir kürtaj olurken doktorum bana baygınken bile kastın biraz demişti ama bu böyle deli gücüyle yapılak bişey oldugunu sanmıyorum bayılıyosun yanş

Arkadaşlar merhaba bugün anestezili rahim filmi çektirmeye gittim aneztezi verildi ama çekemediler çünkü 2 kadın bile beni tutamadı çok tepki vermişim bacaklarımdan dolayı bende bir de vajinismus var mahvoldum yarın genel anestezi yapılacakmış ben napıcam bu durumu yaşayan var mı ? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Anestezilide zaten bayıltmıyorlarmı?
Beni tamamen bayıltıp çekmişlerdi.
Birşey hissetmiyorsun uyanınca bitmiş oluyor.
Böyle rahat imkan varken kendini boşuna yıpratmanın gereği yok.

kuzum damar yoluyla verilince hissetmiyosun ki uyuyosun için geçiyor bildiğin nasıl öyle bişey olabilir kürtaj olurken doktorum bana baygınken bile kastın biraz demişti ama bu böyle deli gücüyle yapılak bişey oldugunu sanmıyorum bayılıyosun yanş
Neden böyle olduğunu anlamış değilim ya sinirlerim bozuldu resmen

Anestezilide zaten bayıltmıyorlarmı?
Beni tamamen bayıltıp çekmişlerdi.
Birşey hissetmiyorsun uyanınca bitmiş oluyor.
Böyle rahat imkan varken kendini boşuna yıpratmanın gereği yok.
Bacaklarımı tutamamışlar anlamıyorum yani eşim içeri girdiğinde ağlıyormuşum zaten

Bacaklarımı tutamamışlar anlamıyorum yani eşim içeri girdiğinde ağlıyormuşum zaten

Çok garip. Vajinismus geçmişim yüzünden herşeyi anestezili yaptırdım transferi bile. Asla böyle birşey görüp duymadım.
Dozunu iyi verdiklerine eminmisin?
Ve açmıydın birşey yip içmemen gerekiyor?

Çok garip. Vajinismus geçmişim yüzünden herşeyi anestezili yaptırdım transferi bile. Asla böyle birşey görüp duymadım.
Dozunu iyi verdiklerine eminmisin?
Ve açmıydın birşey yip içmemen gerekiyor?
Evet evet 7 saatlik açlık vardı yani ilacı verdikleri gibi 5 saniye içinde bayıldım anlamıyorum neden böyle olduğunu ya

İnşallah kuzum genel anestezi de de tepki vermem dimi yani
canım seni sadece belden aşağımı uyuttular anlamadım ki sedasyon veriyolar damar yolunda yarım saate kendine geliyorsun heralde ben aşılamada sedasyon alıyorum 15 dakika içinde uyutup uyanıyorum rahim filminde yarım saat felan uyanmıştım ve daha zor kendime gelmiştim demekki daha agır veriyorlar

canım seni sadece belden aşağımı uyuttular anlamadım ki sedasyon veriyolar damar yolunda yarım saate kendine geliyorsun heralde ben aşılamada sedasyon alıyorum 15 dakika içinde uyutup uyanıyorum rahim filminde yarım saat felan uyanmıştım ve daha zor kendime gelmiştim demekki daha agır veriyorlar
Vajinismus olduğum için etkilenmiş olabilir miyim yaaaa 😞😞

Bu konuda yalnızım diyordum.vende muayene olunca kasiliyorum bunaliyorum zor bela bakılıyor.on gündür gittim geldim iğne oldum.carsamba günü aşılama oldum hafif anestezi aldım..inşallah tutar .rabbim anne olmak isteyenlerin yar ve yardımcısı olsun inşallah 🤲🏼🤲🏼

X