Rahim filmi ve temiz sonuçlar

Canım ben çektireli daha 1 ay olmadı adet günüme 4 gün var bakalım ne olacak ben de merak ediyorum 😊 Doktor bana korunmamı söylemedi hatta günaşırı ilişki önerdi. Şuan ara ara kasık ağırlarım oluyor bir kaç gündür midem hassas ama çok da kendimi şartlandırmak istemiyorum zaten ayın 25 inde doktora randevu almıştım o gün göreceğim sonucu kesin bir şekilde adet günümden sonraya denk geliyor o da 😊
Ayyy ins hamilesindir ya

Merhaba herkes hemen rahim filminden sonra hamile kalınca sorun diyor düşük oluyor 2 ayllikken kalbi falan duruyor diye okudum da dogrumudur bende bu ay cektircemde birde korun diyolarmi doktorlar
Ben şuan 35.haftamdayım 🥰🧿 Bana doktorum korun demedi zaten yumurtlama zamanından önce çekiliyor. Benim 1 hafta falan vardı yanlış hatırlamıyorsam. 1-2 gün hafif akıntı oluyor sonrasında geçiyor zaten yine ilişkiye giriyorsunuz yumurtlama döneminde :)

Ben şuan 35.haftamdayım 🥰🧿 Bana doktorum korun demedi zaten yumurtlama zamanından önce çekiliyor. Benim 1 hafta falan vardı yanlış hatırlamıyorsam. 1-2 gün hafif akıntı oluyor sonrasında geçiyor zaten yine ilişkiye giriyorsunuz yumurtlama döneminde :)
Benim 3 Ekim yumurtlama zamanım o zmn gidebilirim ancak eşim gorevde 2 Ekim gekiyor oda akşam geliyor birşey olurmu gitsem yumurtlama günü

Benim 3 Ekim yumurtlama zamanım o zmn gidebilirim ancak eşim gorevde 2 Ekim gekiyor oda akşam geliyor birşey olurmu gitsem yumurtlama günü
Adet bitiminden sonra 2-3 gün içerisinde yapılıyor. Yumurtlama zamanı yapmıyorlar olası bir gebelik ihtimaline karşı

Adet bitiminden sonra 2-3 gün içerisinde yapılıyor. Yumurtlama zamanı yapmıyorlar olası bir gebelik ihtimaline karşı
Peki ne zmn ilişki olmalı ben bu ay 29 una olacak rahim filmi ne zmn ilişki olmalı eşim 2 sine geliyr eve sorun olurmu acaba hemen birliktelik olmazsa

Benim tüplerim açık olmasına rağmen gebelik olmadı 11.ayda hsg çektirdim o ay hamile kaldım. 2.sorunuz için maalesef yardımcı olamayacağım. Hakkınızda hayırlısı olsun :)
Canım merhaba bende bugün çekildim ilişki hemen olursa sorun mu oluyor yoksa iki üç gün sonramı birliktelik olmalı birde gebelik saglikmi ins sagliklidr❤️❤️

X