Aneztezili rahim filmi ve yaşanılan tepki

Pembeyuvam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
1.553
786
28
Arkadaşlar merhaba bugün anestezili rahim filmi çektirmeye gittim aneztezi verildi ama çekemediler çünkü 2 kadın bile beni tutamadı çok tepki vermişim bacaklarımdan dolayı bende bir de vajinismus var mahvoldum yarın genel anestezi yapılacakmış ben napıcam bu durumu yaşayan var mı ? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Neden anesteziyle çekiyorsunuz? Yıl 2015 ben Fatihte bir yere gittim. Karnıma bir cihaz koyup ağrısız rahim filmi çekmişlerdi. Belki sinek ısırığı gibi bir histi hissettiğim. Şimdi daha da gelişmiş olmaz mı teknoloji?

Neden anesteziyle çekiyorsunuz? Yıl 2015 ben Fatihte bir yere gittim. Karnıma bir cihaz koyup ağrısız rahim filmi çekmişlerdi. Belki sinek ısırığı gibi bir histi hissettiğim. Şimdi daha da gelişmiş olmaz mı teknoloji?
Çok doğru fakat ne yaşadığımı inan ben bile bilmiyorum düşünün anestezi veriliyor ve ben tepki gösteriyorum inanılır gibi değil çekemedi doktorum haklı olarak dediğim gibi birde vajinismus olunca üstüne bu çok etken oldu

Çok doğru fakat ne yaşadığımı inan ben bile bilmiyorum düşünün anestezi veriliyor ve ben tepki gösteriyorum inanılır gibi değil çekemedi doktorum haklı olarak dediğim gibi birde vajinismus olunca üstüne bu çok etken oldu
Anladım. Çok geçmiş olsun umarım halledebilirsiniz. Başka bir merkeze mi gitseniz acaba?

Anladım. Çok geçmiş olsun umarım halledebilirsiniz. Başka bir merkeze mi gitseniz acaba?
Oraya da gitsem aynı tepkileri vereceğimi düşünüyorum sıkıntı tamamen benlik ameliyathane de verilen narkozdan da tepki göstermem heralde dimi

Arkadaşlar merhaba bugün anestezili rahim filmi çektirmeye gittim aneztezi verildi ama çekemediler çünkü 2 kadın bile beni tutamadı çok tepki vermişim bacaklarımdan dolayı bende bir de vajinismus var mahvoldum yarın genel anestezi yapılacakmış ben napıcam bu durumu yaşayan var mı ? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Belden mi uyuşturdular genel anestezi verselerdi baştan durumunuzu belirtseydiniz keşke

Hayır yav cerrahi bir işlem olmadığı icin sedasyon yani uyutma yapıyolar.
Yani hem anestezi verilip hemde nasıl verememişler onu anlamadım belden uyuşturup mu yapacaklardı da tepki vermiş çünkü anestezi alam uyur yani nasıl tepki versin ki o anda

bende 2 kere tamamen anestezi verilerek yaptırdım kendinizi üzüp zorlamayın tamamen bayıltsınlar

bendede vajinusmus var ilişki vs oluyor doktor muyanesinde kasılıyorum tamamen uyutulup çekildi gayet rahat hiç bişey hissetmiyosun aşılamam bile böyle yapılıyor sizin anlamadım uyurkenmi tepki vermişsiniz

X