Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı...

Bu sevgili iddasi nerden cikti ki cok enteresan .Yaptigi partiler, yenilen icilen ve cocugun yanlislikla kolayla karisik baska bisey icmesi ve zehirlenme soylentisi vardi.Asil sebep buymus, oyle deniyor .

şeyma çşok efsane, bence türkiye tarihine adını kazıdı koay kolay unutulmayacak. beni boşuyorsun öyle mi , peki bende hayatımı yaşarım o zaman al çocugunuda herkes kendi yoluna demek herkesin harcı değil. klasik türk kadını olsa aman sakin duraym evde bekleyeyim adam geri döner diye heyecan yaşar bir sukunete burunur kendinden ödün verirdi, adam genç kızlarla gezerken uzaktan durumu izler üzülür erketir yapar, ama bn kadın olarak durayım bir köşede derdi. ne yanlış sistem değil mi ? her özgürlüğü erkeğe veren kadını 2. plana atan bi toplumsal öğretileri yıktığı için şeymayı kucaklıyorum seviyorum.çocuk illa annede buyur diye birşey yok babadada büyüyebilir tabiki ne var ki acun a verdiyse velayeti ? aşk acısı çekip acın un diğer manitalarını izlemek yerine sevgili yapıp kendini aşka ve mutluluğa verdiği için ayrıca tebrik ederim. kendi kıymetini bilmeyenin kıymetini kimse bilmez unutmayın.

X