Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı...

silah yok ama para,şan,söhret vardı işin içinde...

Bir de herkes para icin bunu yapardi algisi olusturuyorlar sosyal medyada al beni de bosa gibi.
Gercekten ben sosyal medyada esimi cocuklarimi nazar deger, olmayan üzülür diye paylasmiyorum bile. Herseyi göze sokmak ne ara kültürümüze sizdi..
Yok arakadas para san söhretsiz de sevgi ask mutluluk var.
Ben disarda yemek yerken bile lüks hissediyorum bulasigi yok diye, mutlulugu saptirmayin

Aynen yoksa bunu yapan ne ilk ne son kadin.
Ama sen buralarda isler nasil karsilanir bilirsin sonucta bu kültürde büyüdün, kimse esine nispet yapmaya calismaz genelde.
Utanir.
Bana kalsa zaten acun saklayabildigi kadar sakladi, ortaya cikmak isteyen askini tüm Türkiye ye göstermek isteyen Seyma idi gibime geliyor.
Benim düsüncem dogru olmayabilir. Sonrada cok elstiriyorlar oradan buradan engelle yorumlari sil. E bu olacakti ne olacakti baska.
Şeyma belasını buldu kısaca.
Belki çok Paralı olacak ama hayatta öyle amaçsız gerçek Sevgisiz geçer mi ya

kadın yarı çıplak resimler ..videolar vermeye başladı...ben özellikle takip etmiyorum..magazinde görüyorum..sanıyorum acun onada yasak koydu...hiç bir yerde görmüyorum artık..zaten şişme takipcilerdi...acununda nasıl bir gücü varsa..o herkesin hakkında konuşan yorumculardan gık çıkamadı :) ama acunu rezil etti..son paylaşımları ile
Ne paylaştı ki ben hiç
Görmedim
En son kızını falan paylaştı ama onu da beğenen eskiden 250 binlerde iken şimdi 100 bin falan

benim duyduğum ilk zamanlar acun bunun peşinde çok koşmuş..aslında şeyma bu kadar ortalıklara dökmeseydi kendini..bu işte en suçlusu acun...şeymada elindekileri sonuna kadar kullandı
Acun da nesinin o kadar peşinden koştuysa Gül gibi Karısı varken.

Bir sey diycem ama bi dakika ya acun böyle bir gecmise sahip olmasa biz de bekar ve güzel olsak cidden pesimizde kostu diye birlikte mi olacagiz. Cidden ama evli bir adam söz konusu.
Hepimiz mi sinirsiziz da seyma yapinca da dogal oluyor.
Ya bir kizin pesinden kosan cok olur. Tercihin seni yansitir.
Silah mi dayadilar ona sanki. Acaba merak ettim
Ah ah kk da bile evli olsun demek ki eşini sevmiyor seni seçtiğine göre diyen o kadar çok üye yorumu okudu ki bı gözler.
Cidden Ahlaksız erkekleri yine biz kadınlar yaratıyoruz.

Bir de herkes para icin bunu yapardi algisi olusturuyorlar sosyal medyada al beni de bosa gibi.
Gercekten ben sosyal medyada esimi cocuklarimi nazar deger, olmayan üzülür diye paylasmiyorum bile. Herseyi göze sokmak ne ara kültürümüze sizdi..
Yok arakadas para san söhretsiz de sevgi ask mutluluk var.
Ben disarda yemek yerken bile lüks hissediyorum bulasigi yok diye, mutlulugu saptirmayin
Aynen bende paylaşmam millet neredeyse tuvalete giderken bile Paylaşım yapıyor anlamıyorum neyi ispat etme çabası :)))

Ah ah kk da bile evli olsun demek ki eşini sevmiyor seni seçtiğine göre diyen o kadar çok üye yorumu okudu ki bı gözler.
Cidden Ahlaksız erkekleri yine biz kadınlar yaratıyoruz.

O ne beee.
Cidden herkesin ahlak anlayisi kendine.
Bizimkisi cok büyük askti lalarina da inanmiyorum, para iste zorlama
Mahalle bakkli olsa yine sanki yüz verecekti.
Para ne ara bütün degerlerimizin üzerine cikti anlamiyorum

O ne beee.
Cidden herkesin ahlak anlayisi kendine.
Bizimkisi cok büyük askti lalarina da inanmiyorum, para iste zorlama
Mahalle bakkli olsa yine sanki yüz verecekti.
Para ne ara bütün degerlerimizin üzerine cikti anlamiyorum
Hep diziler filmler özendirildi insanlar.

Para hersey demek oldu

X