Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı...

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.211
193
TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı ile eşi Seyma Subaşı Ilıcalı birlikte geldikleri Silivri Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı. Duruşmanın başında gizlilik kararı veren hakim, çifti 9 dakikada boşadı.

Acun Ilıcalı'dan ilk açıklama:

“Her evlilikte boşanmada var. Biz de Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası birkaç kere denedik konuştuk kurtaramadık. Buna insani yönden bakmanızı istiyorum. Denedik olmadı… Sonuçta ikimiz için de demek hayırlısı böyle. Popülerliğimizden kaynaklanan çirkin dedikodular olabilir. Sonuçta biz de kendi aramızda küçük bir aileydik olmadı, yürütemedik. Yürümedi hayırlısı olsun. İddiaların hepsi çirkin. Severek evlendik yürütemedik, saygı ile ayrıldık.”

sırf dedıkodulardan bıktıkları ıcın anlasmalı evlenmıslerdı, malum toplumumuzda evlı kadına kolay kolay laf soylenmez sırf evlendık sonucta demek ıcın .
gercekten de alma mazlumun ahını cıkar aheste aheste

hıc sasırmadım hatta uzun bıle surdu.

Evlenmeden bebek yapti guya itibarini kurtardi cocuguna soyadi buldu işi bitti akilli kiz vesselam

Bir açıklama da Defne Samyeli'den geldi:

"Yine dedikodu, yine iftira yine sosyal medyada yorum adı altında bir ton rezillik! Ne ilişkisi ne Londra'sı ne evi? Hayatlarımızda böyle çirkinlikler yok. Kızım Deren'in adı karıştırmaya çalıştıkları tamamen uydurma bu senaryoyu üreten, yazan, yayan herkes hakkında yasal yollara başvuruyoruz. Sorumlular elbette ortaya çıkacak, cezalarını çekecekler. 22 yaşında tertemiz genç bir insanı kendi karanlık ruhlarıyla böyle üzüp incitenler, mutlaka bedelini öderler."

Bir açıklama da Defne Samyeli'den geldi:

"Yine dedikodu, yine iftira yine sosyal medyada yorum adı altında bir ton rezillik! Ne ilişkisi ne Londra'sı ne evi? Hayatlarımızda böyle çirkinlikler yok. Kızım Deren'in adı karıştırmaya çalıştıkları tamamen uydurma bu senaryoyu üreten, yazan, yayan herkes hakkında yasal yollara başvuruyoruz. Sorumlular elbette ortaya çıkacak, cezalarını çekecekler. 22 yaşında tertemiz genç bir insanı kendi karanlık ruhlarıyla böyle üzüp incitenler, mutlaka bedelini öderler."

genelde magazin dünyası ateş olmayan yerden duman çıkarmıyor ama umarım bu defa yanılıyorlardır gerçekten.. tövbe Yarabbim Acun ve Deren.. küçücük yaa.. hoş Şeyma da küçüktü ilk tanıştıklarında ama!!!

Toplumun yüz karası bi evlilik diye düşünmüyorum toplumun yüz karası olan o kadar şey varken banane evlenmişler ayrılmışlar kimseye zarar vermişler mi yok ben ona bakarım :KK66:
Acunda şeymada alacağını aldı bitti gitti sevgililerdi konuşuluyorlardı evlendiler konuşuluyorlar boşandılar hala konuşuluyorlar :KK66:

Kendı evlılıgımde aldatma sonucu bıtmesıne rağmen ben bu cıftı sevıyordum ya :KK43: Seymanın kızı ıcın uzuluyordun , ayrılmaları benı sok ettı.
Ama pekı o bırlıktelık haberlerı doğru mu kı?

X