2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende de var aynısı, 10 toplandı 8 dollendi 2 si 5 inci güne geldi bugün 2 side transfer yapıldı iyi kalitedeler ama ya olmaz sa 1 tane dondurulmuş olsaydı diye düşünüyorum olmazsa ne olacak diyorum bi tarafım olmasıyla ilgili hayaller kurmak istiyor durduruyorum velhasıl zor insanı yıpratıyor akışına bırakmaya çalışıyorum 🤷‍♀️
Benim 25 yumurtam toplandı.
15 i döllendi 4 tanesi 5. Güne ulaştı donduruldu🤷🏻‍♂️

Merhabalar benimde muhtemel tarihim 16 Şubat 1 embriyo 37 yaş
Kızlar dönmüş transferi Reglin kacinci günü olacaksınız ?
Transfer öncesi kaçıncı günler doktora gitmek gerekiyor ?
benim bi aksilik olmazsa adetin 16. Günü olacak
Adetin 2. Günü kontrole gittim 9. Gün tekrar bakacak sonra transfer inşallah

Arkadaşlar sizde de aşırı duygulanma, olumsuz olacak korkusu oluyor mu. Ben şimdiden bu duyguyu yaşıyorum olumsuz olursa nasıl toparlarım bilmiyorum gerçekten psikolojim bozuldu bu çocuk olayında 🥲 estrofem de kullanıyorum onun da etkisi var mı bilmiyorum ama çok korkuyorum şimdiden 🙏🏼🥺🥺
Evet 🥹 birde benim sol tüpüm yok yani yarım rahimliyim düşük riskim yüksek. Bu da beni daha da korkutuyor.
Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin 🤲🏽

Arkadaşlar sizde de aşırı duygulanma, olumsuz olacak korkusu oluyor mu. Ben şimdiden bu duyguyu yaşıyorum olumsuz olursa nasıl toparlarım bilmiyorum gerçekten psikolojim bozuldu bu çocuk olayında 🥲 estrofem de kullanıyorum onun da etkisi var mı bilmiyorum ama çok korkuyorum şimdiden 🙏🏼🥺🥺
Çok normal hepimiz maddi manevi yıprandığımız için ya olmazsa korkusunu yaşıyoruz. Benim ilki olumsuz olmuştu ama eşimden Allah razı olsun çok destek verdi. Onun teşvikiyle yola tekrar çıktım ve hiç dondurulmuş embriyom kalmadığı için bismillah deyip baştan başladım.
Ama şunu unutmayın ki pek çok kişi ilk denemede pozitif sonuç alıyor. Benim durumum ileri yaş dolayısıyla olumsuz sonuçlandı. Sizinki inşallah olumlu olup hayırlasıyla kucağınıza alacaksınız. Olumlu düşünenlerin olumlu sonuçlar aldığını görüyorum. Hadi sıra sizde☺️

Evet 🥹 birde benim sol tüpüm yok yani yarım rahimliyim düşük riskim yüksek. Bu da beni daha da korkutuyor.
Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin 🤲🏽
Ah umarım bu korkular zamanı geldiğinde boşunaymış deriz 💐 tüpüm var ama bir işe yaramıyor belli ki olmasa da olurmuş benim için, rahim için de Doktorunuz uygun bir yol çizer inşallah güzelce ilerler hamileliğiniz hiç bunları düşünmeyin şimdiden hayırlısı ile tutunsunlar da her şey güzel olur umarım 🙏🏼🌸☺️

Çok normal hepimiz maddi manevi yıprandığımız için ya olmazsa korkusunu yaşıyoruz. Benim ilki olumsuz olmuştu ama eşimden Allah razı olsun çok destek verdi. Onun teşvikiyle yola tekrar çıktım ve hiç dondurulmuş embriyom kalmadığı için bismillah deyip baştan başladım.
Ama şunu unutmayın ki pek çok kişi ilk denemede pozitif sonuç alıyor. Benim durumum ileri yaş dolayısıyla olumsuz sonuçlandı. Sizinki inşallah olumlu olup hayırlasıyla kucağınıza alacaksınız. Olumlu düşünenlerin olumlu sonuçlar aldığını görüyorum. Hadi sıra sizde☺️
Ne güzel yazmışsınız, pes etmemeniz nasıl güzel. Bizim gibiler çok mücadele ediyor bence anne olmayı çooook hak ediyoruz hepimiz inşallah bu sefer pozitif olacak sizin de, hep beraber o günleri göreceğiz 🙏🏼🥰🥹🌸🌸

Ah umarım bu korkular zamanı geldiğinde boşunaymış deriz 💐 tüpüm var ama bir işe yaramıyor belli ki olmasa da olurmuş benim için, rahim için de Doktorunuz uygun bir yol çizer inşallah güzelce ilerler hamileliğiniz hiç bunları düşünmeyin şimdiden hayırlısı ile tutunsunlar da her şey güzel olur umarım 🙏🏼🌸☺️
Öyle canım sende söyleme öyle şeyler. Herşey güzel olacak inanalım 🥰 inşallah sıkı sıkı tutunurlar da bu zor günler geride kalır 🤲🏽

Kızlar transfer gününü 1. gün sayıyor muyuz? Ben dün transfer oldum ama dünden beri ara ara hafif ağrılar oluyor kasık ve belde. Çokmu erken ağrılar için korkutuyor, birde az önce mercimek tanesi kadar koyu renk akıntım geldi olumsuz bir durum yoktur demi🥹

Kızlar transfer gününü 1. gün sayıyor muyuz? Ben dün transfer oldum ama dünden beri ara ara hafif ağrılar oluyor kasık ve belde. Çokmu erken ağrılar için korkutuyor, birde az önce mercimek tanesi kadar koyu renk akıntım geldi olumsuz bir durum yoktur demi🥹
5. Gun embriyosu 48 saat icinde tutunuyormus sanirim..bence iyi seyler oluyordur :) rahim islem gordugu icin ufak tefek lekelenmeler olabilir canim.

Transfer günü sayılmıyor. O ağrılar normal gibi içini ferah tut canım inşallah sağlıkla tutunur 🤲🏽

Aşırı duygulanma oluyor bende bugün ultrason koltuğuna uzandığımda göz yaşlarımı tutamadım en küçük benim sanırım aranızda yaş 22 🙈

5. Gun embriyosu 48 saat icinde tutunuyormus sanirim..bence iyi seyler oluyordur :) rahim islem gordugu icin ufak tefek lekelenmeler olabilir canim.
Ay inşallah canım benim💐korkuyor insan en ufak bir şeyden, rabbim hepimizin yüzünü güldürsün ne zorlu bir süreç yaşıyoruz sonu güzel olsun🤲 walla iyi ki varsınız inanılmaz iyi geliyor bu grup bana❤️

Transfer gününün ertesi günü 1. Gün olarak sayılıyor canım.

Bence yoktur çok okudum böyle akıntı normal kabul ediliyor galiba ağrı olması da gayet normal sanırsam

X