Mayıs 2024 Tüp Bebek Transfer olanlar

Kızlar dondurulmuş kaçıncı gün transfer oluyır adet 1. Günden itibaren

Transferin 5. Günü sizce sonuç nedir

Eklentiler

• IMG_3027.png
    IMG_3027.png
    578,3 KB · Görüntüleme: 104
2. Denemem, 5. Gün dondurulmuş çift embriyo transfer edildi 21 mayısta.bugün dayanamadım test berdim ve negatıif geldi.doktorum ilaçlarına devam et test günün 31inde tekrar ver dedi ama kanda negatif olan yükselir mi?böyle ni şey yaşayan var mı

2. Denemem, 5. Gün dondurulmuş çift embriyo transfer edildi 21 mayısta.bugün dayanamadım test berdim ve negatıif geldi.doktorum ilaçlarına devam et test günün 31inde tekrar ver dedi ama kanda negatif olan yükselir mi?böyle ni şey yaşayan var mı
Bende 21 Mayıs'ta 6. Gün embriyosu pgtli transfer oldum hiç test yapmadım. Doktor direk 30 Mayıs'ta kan vermeye gel dedi . Yarın kana gideceğim.9. gün oluyo

Bende hemen kan testi vermek istiyorum ama eşim bekleyelim diyor bende beklemek zorundayım @Azmerr maşallah tebrik ederim Rabbım bekleyenlerin ellerini boş çevirmesin inşallah
Canım kaçıncı Gündesin benim bu 8 günüm ama belirtim yok hiç senin var mı ?Benimde eşim izin vermiyor ya bende yapamıyorum erken malesef 🌸 Gününü beklemek güzel ama ne bilim ya insan dayanamıyorum bide geç tutunuyorsa şimdi belirtide yok merak ediyorum

6 Mayıs da 2 embriyo transfer yapıldı 16 Mayıs da yani yarın da bakalım sonucu öğreneceğiz inşallah herkes güzel sonuçlar alır zor bir süreç Allah yardımcımız olsun 🙏
Merhaba canım benim 27 Mayıs'ta transfer oldum tek emriyo transferi 7 Haziran'da test günüm hiç bir belirtim yok bugün 8 günüm 😘😚🤲🙏 hayırlısı olsun inşallah canım umarım pozitiftir 😘

5.gün çift embriyo transferi yapıldı.12 gün sonrasına test dendi. Benimde perşembe günü test günü. Beklemek gerçekten çok zor. Seni çok iyi anlıyorum o hayal kırıklığını. İnşallah yarın güzel haberlerini bekliyorum.
Canim meraba benimde bugün 8 günüm 5 gün emriyosu taze transfer dondurulmuş tek embriyo transferi yapıldı cuma günü test günüm umarım pozitif sonuç alırız inşallah 🤲🙏🤲😍♥️

Merhaba kızlar 13 mayıs transfer günüm 1 tane 5. Gün embriosu transfer edildi herkese hayırlısını diliyorum.
Merhaba canım 27 Mayıs'ta transfer oldum taze dondurulmuş 5 gün emriyosu 1 tane transfer oldum . Hayırlı olsun inşallah ♥️😍🤲 bol bol dua edelim.hic bir belirtim yok 8 günüm bugün ama hayırlısı olsun inşallah

7 Mayısta 2 adet 3.gün embriyo transferi yapıldı. 2.tüp bebek tedavim ve 3. transferim oldu.3. Gün emriyo ile ilk denememiz heyacanla sonucu bekliyoruz 19. Mayısta test yapılacak inşallah.Bu ay transfer yapılan arkadaşlar var mı 😊
2. deneme benimde. transferin 3.günndeyim. 31 mayısta 5.gün çift embriyo transfer edildi. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin inşallah

X