2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

IMG_0625.png

Kızlar delirmeme ramak kaldı resmen...
Annem yanımda hâlâ ama en fazla 10 güne gider ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum çünkü biz yapışık yaşıyoruz resmen
Yatakta asla kendi başına uyumuyor gece uyumuyor gündüz uyumuyor
Anca memede ya da kucağımda uyuklarsa o kadar
Annemsiz ne yapıcam sling im falan da yok, inanın bırakın yemek yapmayı uyumayı tuvalete zor gidiyorum bazen :KK43:

Pekçok anne aynı durumdayız 24 saatin 20sinde kucağımda ve memede uyanık duruyor ve bu kadar uykusuzluk huzursuzluk yapıyor her şeye ağlıyor öfkeleniyor.
Ama bir süreç olduğunu düşünüp kendimi motive etmeye çalışıyorum.
Yalnız değilsiniz.

Psikolojim hiç iyi değil sürekli düşünüyorum herkese her şeye sinirleniyorum sonra dönüp kendime kızıyorum mutsuz olmamam lazım diye kısır döngü resmen

Psikolojim hiç iyi değil sürekli düşünüyorum herkese her şeye sinirleniyorum sonra dönüp kendime kızıyorum mutsuz olmamam lazım diye kısır döngü resmen
Slingim yok demişsiniz bence ev işleri için 1 tane almaya değer inanın çok büyük rahatlık, pişman olmazsınız , uykuya dalması da çok kolay oluyor bebişlerin (uykuya daldıktan sonra yatağa koyması kolay değil koyunca uyanıyor ama en azından iş yaparken huzursuzluk çıkarmıyor )

Geceleri alt değiştirmek resmen kabusum oldu ya, açken çığlık çığlığa asla izin vermiyor tekmelerden altını almam mümkün değil yani bezi bağlayamıyorum, emziriyorum bir güzel uykuya dalıyor, kusmasın diye gazdı dik tutmaydı uyumaya devam ama sonra altını alırsam uyanıyor ve bi daha uyku yok😫

geceleri kucakta uyutmaya çalışmanın en zor yanı, çişim geldi susadım ama asla bırakıp gidemiyorum çığlığı basmasın diye

Kızlar gece nasıl yapıyorsınız? Gece 12 den sabah 7 ye kadar ara ara 10 ar dk harıc asl uyumadı hep ağladı. Koyar koymaz yataga kıyamet kopuyor size anlatamam. Eşimle ikimiz sabaha kadar ayaktayız nasıl oyalayacagız uyutacagız diye. Gündüz ise ne yaparsam yapayım asla uyanmıyor . Nasıl bir tezatlık bu

Kızlar gece nasıl yapıyorsınız? Gece 12 den sabah 7 ye kadar ara ara 10 ar dk harıc asl uyumadı hep ağladı. Koyar koymaz yataga kıyamet kopuyor size anlatamam. Eşimle ikimiz sabaha kadar ayaktayız nasıl oyalayacagız uyutacagız diye. Gündüz ise ne yaparsam yapayım asla uyanmıyor . Nasıl bir tezatlık bu
1 gün baya çabalayıp onu gündüz uyanık tutmanız lazım, eğer başarırsanız ve uzun uykuları geceye dönerse sizden şanslısı yok

Aksamlarida uyuyormu ? Aksamlari uyutmasaniz 4ten 5ten sonra ben dun cok ugrastim uyutmamak icin aksam yikadim oyaladim onu baya

X