2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Sanırım hepimiz bu durumdayız🥲 anlattığınız gibi birebir aynılarını yaşıyorum çaresizlik hissiyle başetmek çok zor napıcaz bilmiyorum benimkisi emziği 5 dk falan tutuyo atıyo sonra
Sanırım herkes aynı durumda buraya bakınca bunu anlıyorum. Gece sebepsiz o kadar aglıyor ki eşimle acile mi götürsek diye düşündük kabızlıktan dolayı 😌

Uyumuyor ya gece artık çaresizlikten ağlıcaktım resmen çocuğumu uyutamıyorum her şeyi tam olmasına rağmen
Benim de aynı, gece gündüz bi huysuzluk var memeye yapışık olmak istiyor ve hiç uyumuyor kollarım boynum koptu artık

25inde doktor randevumuz var sorucam muhakkak sanki aynı sıkıntılardan bahsediyo gibiyiz. Bebekler huzursuz olunca çok üzülüyo insan acı çekiyo diye☹️
Kesinlikle cok uzuluyodum haline simdide uyanmiyo açmı diye uzuluyom😃😃 analık ne guzel hic aksiyonumuz bitmiyo

Sanırım herkes aynı durumda buraya bakınca bunu anlıyorum. Gece sebepsiz o kadar aglıyor ki eşimle acile mi götürsek diye düşündük kabızlıktan dolayı 😌
Sizinkinin sebebi belli en azından biz benimkinin ne derdi var çözemedik tek derdi kucakta uyuma isteği de olabilir bilemedim belki de gazdır onu nasıl anlıcam

Biz de aldık ama sadece damlatıyorum ben çekme işlemini yapamıyorum aslında denedim ama bir şey gelmedi zarar veririm diye de çok korktum
Korkma canim hafif hafif minik minik cek tikaniksa foşurtudan anlasiliyo bisey yoksa ses fln gelmiyo dumduz cekiliyo

Benimkisi online 1000-2500 tl arası değişiyor
Ben 1 ay önce emzirme eğitimi aldım inanılmaz çok sütüm arttı 3000 TL verdim ama mamadan kurtuldum sütüm de çok artı hatta buzluk doldu bile isterseniz ismini yazabilirim

Ben 1 ay önce emzirme eğitimi aldım inanılmaz çok sütüm arttı 3000 TL verdim ama mamadan kurtuldum sütüm de çok artı hatta buzluk doldu bile isterseniz ismini yazabilirim
Ben görüştüm biriyle ama söylediği programı nasıl yaptınız çok zor olmadı mı acaba

Ben görüştüm biriyle ama söylediği programı nasıl yaptınız çok zor olmadı mı acaba
Hayır zorlanmadım çünkü şöyle düşündüm 1 defa yapacağım kurtulacağım mamadan bu piyasada çok sahtecilik var bu işten para alıp bir daha acmiyorlar telefonu benim görüştüğüm kişi hem sütümü çok artı hemde bebeğim çok doyuyor artık yağlilik oranını da çok artırdı daha önceki emzirme danışmanı böyle değildi hiç ilgilenmiyordu sütüm hiç artmamisti ama bu emzirme danışmanı çok ilgili yani paranın hakkını veriyor yengem de gebelik ve emzirme eğitimi aldı kendisinden kişiye özel süt artırma programı hazırlıyor biz ailece 5 kişi başvurduk ve hepimiz çok memnun kaldık

Sütümde yetmemeye basladı arada mama verıyordum buzluktaki sütlerimdende verıyordum ama sımdı her emmede vermem gerekıyor

Buyudugu icin mi sizce kızlar?

Hayır zorlanmadım çünkü şöyle düşündüm 1 defa yapacağım kurtulacağım mamadan bu piyasada çok sahtecilik var bu işten para alıp bir daha acmiyorlar telefonu benim görüştüğüm kişi hem sütümü çok artı hemde bebeğim çok doyuyor artık yağlilik oranını da çok artırdı daha önceki emzirme danışmanı böyle değildi hiç ilgilenmiyordu sütüm hiç artmamisti ama bu emzirme danışmanı çok ilgili yani paranın hakkını veriyor yengem de gebelik ve emzirme eğitimi aldı kendisinden kişiye özel süt artırma programı hazırlıyor biz ailece 5 kişi başvurduk ve hepimiz çok memnun kaldık
gözünüz aydın ya çok güzel sütün artması rahatça doyurabilmek bende bi bakayım canım

X