2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ya kızlar ben dekort coraspin ve folikasitle başladım hazırlığa cuma günü cyclo progynova da kullanmaya başlamam gerekiyordu ve ben unuttum. Bu akşam hatırlar hatırlamaz kullandım ama birşey olur mu ya
Canım bişey olmaz fakat gün olarak gecikir biraz zamanında almam daha iyi olur ?

Kızlar merhaba 2.transferim ile burdayım tarih belli oldu ama ilkinde bana çatlatma iğnesi yapılmamıştı bu defa transferden 1 hafta önce çatlatma iğnesi yapacağım heyecandan sebebini de soramadım bilen var mı ?

Evet zaten benimde hücre sayısı düşükmüş. Kalite olarak değil de hücre sayısı düşük ve yavaş ilerliyor dediler. Bakalım 2 gün sonra transferim var. 2 adet transfer edecekler ama biri 5 hücreli biri 3 hücreli 😞
Bana hücreyle ilgili de bilgi verilmedi şu bu diye , bence hiç üzülmeyin her şeyin hayırlısı olsun hakkımızda ve yine de pozitif olmak lazım iyiyi güzeli çağıralım ❤️

Kızlar merhaba 2.transferim ile burdayım tarih belli oldu ama ilkinde bana çatlatma iğnesi yapılmamıştı bu defa transferden 1 hafta önce çatlatma iğnesi yapacağım heyecandan sebebini de soramadım bilen var mı ?
Çatlatma iğnesini sadece yumurta toplamadan önce olmuştum. İki transfer geçirdim hiç o iğnede olmadım. Senin taze transfer falan mı acaba canım

Merhaba canım ne zaman transfer günün

Canım inan en kolayı opuydu benim için. Sadece gün içerisinde gaz sancım oldu. Histeroskopiden sonra bütün acılar bana normal gelmeye başladı 🤭
Ay evet ya o acı da çok kötü bende hoskoroskopi olmuştum ve canlı canlı bayiltmak yok içerde kötü oldum doktor bayılttı sonrasında gün vermişti çok zor oluyor ve ben özellikle bayiltmasini istedim dayanamam dedim dinlemedi benim söylediğime geldi ah ah tüm cektigimiz acılara deyse keşke canım inşallah bu sefer sağlıkla kavuşuruz bebislerimize pozitifi görürüz umarım

Merhabalar bende yeniyim bugun ignelerime başladım ilk tüp Bebek denemem aklima takilan soru kizlar yardam eder misiniz 5 gunluk ebriyo tutunanlar varmi bir yerde okudum dondurulmuş rahim dinlenmiş embriyo daha yuksek tutunması

Kesin tutacak diye birsey yok defalarca deneyip en sonunda tutan var rabbim ol derse oluyor bende tutunsun diye neler yaptım ama olmadı rabbim nasip etmeyince elden birsey gelmiyor

X