Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Bu hemen mi çıktı canım? 16 gün geçtiği için kesin sonuç vermesi lazım artık
Yok hemen çıkmadı 2 saat sonra çıktı belki de canım. Ya ben yurtdışında yaşıyorum burda kan almıyorlar idrardan bakıyorlar ama ev doktoruma gideyim diyorum artık regl olmam gerekiyor yarın zaten

Tamamen aynı fikirdeyim sizinle, kasım ayında ikiz bebeklerimi kaybettim 11 haftalıkken çok gergin ve tedirginim sanki bi daha olmayacak gibi geliyor çok saçma ama 9 haftalık öğrenmek istiyorum hep ama yine duramıyorum meraktan
Önceki gebeliğimde reglim 4 gün geçtiği halde kan verdiğimde beta 84 çıkmıştı
Ne erken gebelik testi ne normal kaset test hepsi negatifti çok manasız şekilde o yüzden pozitif görme umudum yoktu yine de innovitanın testleri çok hassas dedikleri için ara ara yapıyorum ama negatif 🥲
Bende erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı sonrasında kan verdim benimde beta 84 çıktı pazartesi günü bugün tekrar kan vericem inşallah yükselmiştir sizinde hayırlı olsun ☺️

Hayırlısı olsun sağlıkla büyüsün inşallah 🥹 hangi belirtileri yaşadınız?
Midem bulanıyor bir de benim daha önce dış gebelik ameliyatim olmuştu o yüzden hamile kalınca yara yerlerim sanki dışarı doğru çıkar gibi oluyor göbek deliğimde dikiş izleri vs bir önceki hamileliğimde de öyle olmuştu ama kimyasal olmuştu maalesef

İnşallah cnm dediğim gibi 7 mart ikindi sağ kasığımda da çok ağrı oldu ve akıntım coktu o gece ilişki oldu. Ama işte ayin 10a kadar sürdü akıntı 8imi yumurtladim 9umu 10 mu onu kestiremedim. Bi 7si gece ilişki oldu, normalde adetim 29 günde gelir bazen böyle geç yumurtlarim, bugünde adet ağrım var ama adet gelmiyor
Anladım canım o zaman en kötüsünü düşün 10 martı baz al üstüne 14 sat 24 Mart beklenen adet tarihin diye düşün. Bende bu hesap hiç şaşmaz Yumrtlamaya 14 gün koy o gün bat oluyor 🤲🤗Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah hayırlı haberler alırsın dualarımdasın 🌸

Anladım canım o zaman en kötüsünü düşün 10 martı baz al üstüne 14 sat 24 Mart beklenen adet tarihin diye düşün. Bende bu hesap hiç şaşmaz Yumrtlamaya 14 gün koy o gün bat oluyor 🤲🤗Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah hayırlı haberler alırsın dualarımdasın 🌸
Allah razı olsun canım, evet çok mantıklı bu haftayı tamamen çıkarayım bu hafta olmazsa haftaya gideyim. Bugün de adet ağrısı gibi ağrıdı 2 3 gündür ağrıyor ama gelen giden yok. Beyaz krem gibi akıntı var

Allah razı olsun canım, evet çok mantıklı bu haftayı tamamen çıkarayım bu hafta olmazsa haftaya gideyim. Bugün de adet ağrısı gibi ağrıdı 2 3 gündür ağrıyor ama gelen giden yok. Beyaz krem gibi akıntı var
Senden de razı olsun 🤗🥰 Belkide işte 10. Gün yerleşme ağrısı yaşıyorsun inşallah 🤲🥰🤗

Bende erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı sonrasında kan verdim benimde beta 84 çıktı pazartesi günü bugün tekrar kan vericem inşallah yükselmiştir sizinde hayırlı olsun ☺️
Tebrik ediyorum inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız, maalesef benim kaset testlerde sonuç yok reglime 1 gün kaldı bakalım bekleyeceğiz sizin bat ne zaman? Regl öncesi değer mi bu?

Kızlar ben adetima 6 gün kala test yaptım ikinci çizgi silik çıktı arkasjndan hemen özelde kan verdim 36 çıktı normal kaset testtede silik çizgi çıktı bu kadar erken çıkması çok garibime gitti normal mi🤣 birde sağ kasığımda yumurtlama günümden beri batma ağrı var belimde baya ağrıyor normal dimi bunlar
Merhaba 🌼sizinle hem aynı duyguları hem aynı belirtileri yaşıyorum☺️ bende dayanamayıp 5 gün öncesinden kan tahlili verdim betahcg 35 çıktı 3 gün geçince yenilemeyi düşünüyorum ama heyecandan duramıyorum🥰 sizin nasıl gidiyor süreç yeniden kan verdiniz mi yükseldi mi?

Merhaba 🌼sizinle hem aynı duyguları hem aynı belirtileri yaşıyorum☺️ bende dayanamayıp 5 gün öncesinden kan tahlili verdim betahcg 35 çıktı 3 gün geçince yenilemeyi düşünüyorum ama heyecandan duramıyorum🥰 sizin nasıl gidiyor süreç yeniden kan verdiniz mi yükseldi mi?
merhaba ne güzel ortak şeyler yaşıyor olmamızz:) normalde sadece sağlık ocağında iki güne bir kan verip iki üç beta hcg dğeerini toplaıyıp öyle kadın doğuma gitmeyi düsünüyordum (cünkü gitsemde hiç bişey yapamıycaklardı çok erken olduğu için:KK70:) ama pazartesi gecesi ateşim çıktı çok fzla kasık ağrımda olunca korktum ve slalı günü gittim idrar yolu enfeksiyonu olabiliceğini söyledi ultrasonla bakmayı denedi ama tabki keseyi göremedi henüz :KK70: ve tekrar beta hcg baktırdı progesteron baktırdı sonuçlar kısaca şöyle:
Cumartesi gece: 36
Pazartesi sanah 90
salı öğlen : 240
Progesteron 13 doktor artışın güze l olduğunu söyledi önümüzdeki hafta perşembe randevum var bakalım umudumuz keseyi görmek :KK70:

Merhaba kızlar umarım ben de bu ay burda olabilirim. SAT 24 şubat. Adetime 4-5 gün var. 3-4 gündür göğüslerim şiş ve özellikle yanlardan acıyor. Gündüz daha hafif akşam artan bir ağrı. Az miktarda sarımsı akıntım oluyor. Bel ağrım son iki gündür çok fazla bazen sağ bacağıma da dizime kadar vuruyor ve halsizim. Çalışmaktan diye düşündüm ama dinlenmeyle de geçmeyen bir ağrı. Uyku hali dünden beri var sürekli uyumak yatmak istiyorum. Her ay ümitleniyorum ama hayal kırıklığı oluyor umarım bu ay vardır. Allah isteyen herkese versin.
Kızlar tekrardan merhaba adete 3-4 günüm kaldı. Bugün durduk yerde bulantı başladı. Sürekli midem ağzıma geliyor. Diğer belirtilerim de devam ediyor. Özellikle sağ kasığımda bacağıma vuran ağrı daha belirgin. İki gün önce akşam dayanamayıp test yaptım negatifti. Regl günü pozitife dönmesi mümkün mü sizce? Bir yandan ümidim kesildi bir yandan sürekli belirti yaşıyorum. Benim normalde yumurtlamadan sonra hafif belirtiler başlar 5-6 gün kala şak diye kesilirdi. Bu ay bi değişik 🫣

Kızlar tekrardan merhaba adete 3-4 günüm kaldı. Bugün durduk yerde bulantı başladı. Sürekli midem ağzıma geliyor. Diğer belirtilerim de devam ediyor. Özellikle sağ kasığımda bacağıma vuran ağrı daha belirgin. İki gün önce akşam dayanamayıp test yaptım negatifti. Regl günü pozitife dönmesi mümkün mü sizce? Bir yandan ümidim kesildi bir yandan sürekli belirti yaşıyorum. Benim normalde yumurtlamadan sonra hafif belirtiler başlar 5-6 gün kala şak diye kesilirdi. Bu ay bi değişik 🫣
Yazmıştım sanırım ama tekrar yazayım reglim geciktiği halde yaptığım test negatif çıkmıştı kanda belli oldu en sağlıklı olanı kan vermek umarım güzel haberler alırsınız 💜

O kasık bacak ağrısı bende bir tek bu ay oldu ve hamileyim yoksa umitlendirmek istemem ama oladabilir sabredin valla olduğunu ogrendikten sonra beklemek emin olun cokkk daha zor ne kadar geç öğrenirseniz okadar iyi :)

X