Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar takipçi ve paylaşımlara aldanıp gitmeyin. Op. Dr. Mustafa Melih abartılıyor. Ben gitti ödediğim tutara üzüldüm. Çok kabaydı yorumlara aldandım. Koşarak eski doktoruma geri döndüm. Bazen takipçi ve yorumlar aldatıyor insanı deli paralar saciyoruz.

Merhaba. İzmir de misiniz? Siz hangi doktora gidiyorsunuz. Ben de doktor arayışındayım.

Canım moralini bozma bak bende 15 aydır deniyoruz olmuyor üstelik iki çocuğum var 3. Hamile kalamadım bir türlü bir sürü engel çıktı hormonlar yüksek çıktı menopoz başlangıcı dendi polip çıktı ama hepsinin üstesinden gelmeye calışıyorum evvel Allah umut daima vardır umudunu kaybetme
Polip hamileliğe engel dedi mi Dr?

aklımda bulunsun hacamat canım. benim eşim 89lu 34 yaşında ben de 29 yaşındayım. Bizde ileri hareketlilikte düşüklük vardı 3. ayın sonunda doktora gittik o eşime proxeed plus başldı bununla da olmazsa tüp bebek dedi. Ben o ay hamile kaldım ancak 24. haftada ölü doğum yaptım maalesef. 1 Eylülde bu ay da 3. ay oluyo9r korunmayı bırakalı. HAmile kalmak da yetmiyor ki her anı stres. Şimdi ben hamile kalamamaktan çok devam ettirememekten korkuyorumm. 24 hafta çok ileri bir gebelikti. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Bizim hiç çocuğumuz da yok. 5 yıldır evliyiz. Sizişn var sanırım bir tane allah bağışlasın.
5 aylık evliyim hamile kalamadım hicbir sorunum da yok hormon rahim ultrason temiz çıktı. Eşimi bir an once mutlu etmek istiyorum haberle. Akil verin.

Evde test yapsana önce canım bu kadar belirtim varsa çıkar bence yarın yap ben 9. Günde ögrenmiştim idrar testinde haftasonuna gelmişti sonra pazartesi saglık ocagında kan verdim 48 çıkmıştı
Merhaba adetimin 15. Günü yumurta 14 mm olmuş doktor iğne vermedi takibi de bıraktı büyümezmi

Merhaba adetimin 15. Günü yumurta 14 mm olmuş doktor iğne vermedi takibi de bıraktı büyümezmi
Büyür canım neden büyümesin takibi neden bıraktıki anlamadım 4 5 güne 18 mm olur çatlar canım. Benim yumurtalarım çatlıyor bana da igbe vermiyor ilişki günleri öneriyor

Büyür canım neden büyümesin takibi neden bıraktıki anlamadım 4 5 güne 18 mm olur çatlar canım. Benim yumurtalarım çatlıyor bana da igbe vermiyor ilişki günleri öneriyor
Bu ay ikinci defa kullanıyorum klomen ilk ay takip ettiremedim ve kist olmuştu sonra bir ay bekledim kist gitti bu ay da böyle oldu kist olur mu dedim hayır onun için hızlı büyümesi gerekiyor seninki yavaş dedi yine de çatlar mı bilemiyorum

Bu ay ikinci defa kullanıyorum klomen ilk ay takip ettiremedim ve kist olmuştu sonra bir ay bekledim kist gitti bu ay da böyle oldu kist olur mu dedim hayır onun için hızlı büyümesi gerekiyor seninki yavaş dedi yine de çatlar mı bilemiyorum
Çatlar canım benim ilk kullandıgım ay döngümün 28. Gününde çatladı. Benimde yavaş büyüyor bu ay sabah akşam içiyorum doktor gerekirse dozunu yükseltebilirim dedi

X