ovulasyon testi 5 gundur pozitif/

Kızlar merhaba dün ovülasyon testi yaptım anında 2. çizgi çıktı ve regl 10 gün var hamilelik olabilir mi sizce

Eklentiler

• 1000004329.jpg
    1000004329.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 15
Vallahi ben de anlamadim neden, ama 21 Mayis'ta doktora gidicem ve sorucam bu durumu. Gerci zannediyorum test falan isteyecek ve ondan sonra söyleyecek nedir durum. Ben buraya yazarim tekrar neler konustugumuzu doktorla.
Merhaba bende aynı durumu yaşıyorum 4 gündür ovulasyon testim koyu çıkıyor neden olduğunu öğrenebildinizmi

Merhaba bende aynı durumu yaşıyorum 4 gündür ovulasyon testim koyu çıkıyor neden olduğunu öğrenebildinizmi
Benim Nisan ayinda ovulasyon testlerim bi negatif bi pozitif diye diye kafayı yedirtti bana. Sanıyorum hormonal bi şeyler oldu ve yumurtlayamadım ya da ne zaman yumurtladım belli değil testlere göre. Şimdi Mayıs ayında yaptığım testler olması gerektiği gibi:2 gün pozitif çıktıktan sonra negatife döndü ve öyle kaldı. 7 ve 8 Mayis'ta pozitif, sonra hep negatif cikti 18 Mayis'a kadar ki 18 Mayıs’ta erken gebelik testi yaptım pozitif, normal test negatif. (ovulasyon testini ondan sonra yapmayi biraktim) 19 Mayıs’ta yine normal test yaptım ve çok silik çizgi çıktı. Ama şimdi artık koyulaşmaya basliyor yaptığım normal gebelik testleri de.
Doktora gittim ama jinekolojik muayeneye randevusu almıştım taa Mart sonu ve doktor beni kdın doğuma yönlendirdi benimle işin kalmamış diyerek 😂 bugün telefon edip bana gün verecekler. Ama ben hâlâ korkuyorum, doktordan kesin bişeyler duymadan rahatlayabileceğimi sanmıyorum çünkü adet tarihim ya bugün ya yarındı. İnşallah olmam, inşallah her şey yolundadır. Çünkü sanki adet olacak gibi hissediyorum ara ara. Biliyorum hamileligin ilk aylarinda olur böyle adet ağrısı gibi ağrılar ama ne bileyim daha gecikme olmadan öğrendiğim için aman bişe olmasın diye evham yapıyorum.
Bu arada sizin yanınızı okuduktan sonra ovulasyon testi de yaptım ve gerçekten pozitif çıktı. Eğer sizin de adet gününüz yaklaştıysa bi test yapın . İnşallah gönlünüze göre versin Allah'im. 🙏
Testleri ekliyorum: kırmızı olan gebelik testi, yeşil olan ovulasyon testi.
Bu isin bilir kişisi değilim ama varsa baska bilmek istediginiz sormaktan cekinmeyim 😇

Eklentiler

• gebelikveovulasyon.jpg
    gebelikveovulasyon.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 6
X