2023 Eylül ayı tüp bebek transfer olacakların paylaşım alanı 💖

Merhaba iyiyim biraz ağrım var
Bebek küvezde zaten bugün almasak 4 5 gün sonra gelecekmis dedi doktor.
Bebegin kan gaz seviyesi sinirdaymis
Çocuk doktoru alinmasaymis bebeği kaybederdik demis Allah korudu bebegimi uzaktan bir gördüm daha goremedim yatıyorum ağrım var

Çocuk doktoru alinmasaymis bebeği kaybederdik demis Allah korudu bebegimi uzaktan bir gördüm daha goremedim yatıyorum ağrım var
Geçmiş olsun cnm, inşallah en kısa zamanda bebeğin toparlanır yanına gelir🙏
Toparlanır görmeye gidersin bebeğini. Anneye izin veriliyordu bnm hastanemde.

Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşip bebeginle evine gidersin

Sağol canım amin inşallah
Evet izin veriliyormuş
Daha yatıyorum kalkmadim yerimden
Toparlaninca yanına gideceğim inşallah 🥰
Geçmiş olsun 💐 sağlıkla taburcu olun en kısa zamanda inşallah. 🙏🏻
Bol yürümeye çalışın sanırım ağrıları azaltıyormuş öyle diyorlar. Yattıkçada çoğalıyormuş sanırım. İnşallah çabucak toparlanırsınız.

Çok geçmiş olsun sezAryen zor bir ameliyat ama toparlanması bnm için çok kısa sürdü 4-5 gün gibi bi sürede agrılarım kalmadı demicek kadar azaldı. Atlattınız sağ salim kurtuldunuzya ona şükür. En yakın zamnda kavuşmanız dileğiyle🙏

Hayırlı olsun inşallah hemencecik bebişinize kavuşursunuz. ben de göğşen hocanın hastasıydım size yazmıştım transferimde, çok sevindim adınıza darısı bana ve bekleyenlere inşallah😍 siz gebelik takibinizi ve doğumu yine göğşen hocada mı yaptınız?

Kızlar merhaba herkese öncelikle bebeğini küvezde bekleyen herkesin bir an önce sağlıkla kavuşmasını diliyorum , doğum yapan kavuşan arkadaşlara da çok geçmiş olsun . Biz de kavuştuk benim de doktorum 38. Haftada aldı şekerden dolayı . Çok şükür iyiyiz ikimiz de . İnşallah sonrası da güzel devam eder. Bunca yıl sonra emeklerinin karşılığını böyle görmek çok güzel. Allah bu yolda emek veren herkesin emeğin çabasını boşa çıkarmasın, gönlüne göre versin inşallah .öyle zordu ki her şey ama çok şükür dedik sonunda 🥰🙏

Geçmiş olsun 💐 sağlıkla taburcu olun en kısa zamanda inşallah. 🙏🏻
Bol yürümeye çalışın sanırım ağrıları azaltıyormuş öyle diyorlar. Yattıkçada çoğalıyormuş sanırım. İnşallah çabucak toparlanırsınız.
Çok teşekkür ederim amin inşallah
Yürümeye çalışıyorum kalkarken ağrım oluyor.
Yürüyüp gazın cikmasini sağlamamız lazimmis.Sütten gaz geçermiş bebeğe yoksa.

Hayırlı olsun inşallah hemencecik bebişinize kavuşursunuz. ben de göğşen hocanın hastasıydım size yazmıştım transferimde, çok sevindim adınıza darısı bana ve bekleyenlere inşallah😍 siz gebelik takibinizi ve doğumu yine göğşen hocada mı yaptınız?
Amin çok teşekkür ederim
Evet doğumu da takibi de Göğşen hoca yaptırdı
Ben çok memnunum hocamdan
Allah razı olsun hep doğru kararlar aldi
Kan pıhtılaşma testi yaptırdı pıhtılaşma sorunum varmış.Kan sulandirici iğne kullandim.
Kordon dolandığında bebeğe izne ayrılman dinlenmen lazım dedi.
En son eline kordon bağlanıp da hareketi azalınca 2 gün gozlemleyip sezeryan yapalım dedi.Bugun yapıldı çok şükür Allah yüzümüze bakmış diyor tam zamanında almisiz yoksa geç kalacakmisiz.Darısı size ve tüm bebek bekleyenlere isteyenlere olsun inşallah 🥰

Çok geçmiş olsun sezAryen zor bir ameliyat ama toparlanması bnm için çok kısa sürdü 4-5 gün gibi bi sürede agrılarım kalmadı demicek kadar azaldı. Atlattınız sağ salim kurtuldunuzya ona şükür. En yakın zamnda kavuşmanız dileğiyle🙏
Amin inşallah
Evet ağrılarım var çabucak geçer inş
Bebis iyi olsun da geçecek bu günler
İlk solunum sıkıntısı olmuş şimdi iyiymiş bebisim şükür 🙏

Amin çok teşekkür ederim
Evet doğumu da takibi de Göğşen hoca yaptırdı
Ben çok memnunum hocamdan
Allah razı olsun hep doğru kararlar aldi
Kan pıhtılaşma testi yaptırdı pıhtılaşma sorunum varmış.Kan sulandirici iğne kullandim.
Kordon dolandığında bebeğe izne ayrılman dinlenmen lazım dedi.
En son eline kordon bağlanıp da hareketi azalınca 2 gün gozlemleyip sezeryan yapalım dedi.Bugun yapıldı çok şükür Allah yüzümüze bakmış diyor tam zamanında almisiz yoksa geç kalacakmisiz.Darısı size ve tüm bebek bekleyenlere isteyenlere olsun inşallah 🥰
Ben de göğşen hocada devam ediyorum 6 aylık olduk sağolsun evet kararları hep yerinde, inşallah ben de kızıma kavuşurum siz gibi ☺ tekrar hayırlı olsun uzun ömrü olsun inşallah😍

X