2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar merhaba merak etmissiniz allah razi olsun biraz zor zamanlar gecirdim panik ataklarim nuksetti 1 hafta hastanede yattim yeni yeni kendime geliyorum buralarada pek girmek icimden gelmedi acikcadi ama iyiyiz suan cok sukur rabbim sizlerden razi olsun hepimizi korusun
Çok geçmiş olsun canım uzun zaman yazmayınca merak ettim. Daha da iyi olun inşaallah Rabbim kolaylık versin

Kizlar merhaba merak etmissiniz allah razi olsun biraz zor zamanlar gecirdim panik ataklarim nuksetti 1 hafta hastanede yattim yeni yeni kendime geliyorum buralarada pek girmek icimden gelmedi acikcadi ama iyiyiz suan cok sukur rabbim sizlerden razi olsun hepimizi korusun
maşallah canım iyi olmana sevindim hepsi geçici bir süreç sabret iyiyseniz sorun yok Allahım sağlıkla ilerlemesini kavuşmayı nasip etsin inşallah

Ya ben doğum sonrası konusunda daha rahat hissediyorum arkadaşlarıma falan bu konuda ben destek oluyorum zaten ama tabi bir çok bilmediğim konu vardı. Hatta bu eğitimden sonra yine fark ettim bir sürü şey bilmiyorumuşum. Allede doğum sonrası eğitimler 7-8 falanmış sanırım geçen bir arkadaşım sordu çünkü ama günlük 700-800 e de birilerini bulmuştu emzirme danışmanı olarak istersen kümleri bulmuş sorarım. Bu arada sen sanki acıbademde doğurcaktın arkadaşım dedi ki acıbademin zaten evde eğitimi varmış doğum sonrası bir gün. Hastanede de istediğin kadar eğitime katılabiliyormuşsun bir sürü eğitim var dedi
O günlük 700-800’e bulduğu kimmiş öğrenebilirsen çok sevinirim 🙏🏻
Evet canım acıbademde yapıcam ben de doğumu ama 1 gün geldikleri yetmez gibi geliyor bana. Doğum öncesi eğitimine de katıldım 2 günlük hastanenin ama daha çok normal doğum üzerineydi. Emzirme ile ilgili bir kısım da vardı ama sonuçta çok teorik kaldı bebeğe göre hareket etmek lazım böyle şeylerde.
Benim bir arkadaşımın eşi doğum yaptı 4-5 farklı hemşire geldi gitti çünkü çocuk ememedi bir türlü. Aylarca şırınga ve eds ile beslediler.
Özetle istiyorum eve birini birkaç gün ya 😂

İyi bayramlaaaar 🌺
Gerçekten ikiz gebelik zorlamaya başladı 29. Haftadayım dediğiniz gibi bir alttan bir üstten dayak yiyorum 😄🤭
😄😁 Zorlama daha yeni başladıysa şanslısın maşallah ben 27 haftalık oldum valla uzun zamandır zorluyor beni bacak ağrıları mesaneye baskı falan tabi bunada şükür canım yaa 😊

😄😁 Zorlama daha yeni başladıysa şanslısın maşallah ben 27 haftalık oldum valla uzun zamandır zorluyor beni bacak ağrıları mesaneye baskı falan tabi bunada şükür canım yaa 😊
Ben daha yeni hissediyorum bu kadar yoğun 😊
Geçen haftalarda sadece biraz fazla yiyince kaburgama baskı yapıyordu üstteki onun dışında hissetmezdim pek

Ben prp ve exosome yaptirdim aralikta maslak acibademde 2tane genetikten gecen embriyom oldu oncesinde genetik bozuk geliyordu fikir olur belki diye yaziyorum

selam kızlar nasılsınız yolun yarısını geçtik çoğumuz Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin kelebeklerimizi nasıl gidiyor nasıl geçiyor benim son zamanlarda ayaklarım çok şişmeye başladı onun dışında şükür iyiyiz bugün 28 olduk teyzeler 🥰🤗

X