2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ben kendimde hemşireyim o yüzden ister istemez sonuçları kendimde takip ediyorum doktorumda aynı şekilde daha detaylı konuşuyor hemşire olduğum için aslında daha çok kafa karışıklığı daha çok düşünme oluyor. kendimde her şeye dikkat ediyorum moduna giriyorum sürekli bi kontrol etme istediği oluyor hiç bişi bilmemek söyleneni yapmak daha güzel aslinda
Bir hemşire olarak detayları bilmek istemen çok normal. Ben fizikciyim. Anlatsa da çok bir yorum yapamam zaten. Bende biraz matematiksel çalışıyor herşey.

Yumurta Toplamadan önce bende bir çok vitamin kullandım. Dr şu an sadece Omega3 kullanabilirsin istersen dedi. Başka bir şey gerek yok dedi. ama bu 4. Denemem ve son olsun istiyorum artık i yüzden
Embriyonun tutunmasına yardımcı olacak bir şeyler istiyorum.
Merhaba, benim doktorum redostim veriyor. Tutunma için iyi demişti. Onun dışında quenzim qh başladım doktoruma da sorup o da büyük bir etkisi yok ama transfere kadar destekleyici olarak kullanabilirsin dedi. Bi de folik asit verdi ona devam ediyorum. Belki size de yardımcı olur.

Merhaba, benim doktorum redostim veriyor. Tutunma için iyi demişti. Onun dışında quenzim qh başladım doktoruma da sorup o da büyük bir etkisi yok ama transfere kadar destekleyici olarak kullanabilirsin dedi. Bi de folik asit verdi ona devam ediyorum. Belki size de yardımcı olur.
Teşekkür ederim. Bende sorayım doktoruma.

Merhaba benimde geçen hafta yumurta toplamam oldu. 2 tane embriyom donduruldu. Adet olunca hazırlığa başlayacakmışız. Hazırlık 6hafta sürüyormuş. Eylül sonu Ekim başı büyük ihtimalle transferim olacak.
Bu süreçte vitamin vb. kullanıyor musunuz? Neler yiyip içiyorsunuz?
Hazırlık 6 mı hafta sürecekmiş oyyy ben gidip adette bi iki ilaç kullanıp transfer yapacaklar sanıyorum ya ben şok ben iptal 🥹

Hazırlık 6 mı hafta sürecekmiş oyyy ben gidip adette bi iki ilaç kullanıp transfer yapacaklar sanıyorum ya ben şok ben iptal 🥹
6 hafta sürmüyor aslında ben de anlamadım belki farklı bi şey vardır. Adette gidiyorsunuz adetin 15-20.gün arası transfer oluyor yani en fazla 20 günlük bi tedavi sonrasında da 12 günlük bekleyiş sadece

6 hafta sürmüyor aslında ben de anlamadım belki farklı bi şey vardır. Adette gidiyorsunuz adetin 15-20.gün arası transfer oluyor yani en fazla 20 günlük bi tedavi sonrasında da 12 günlük bekleyiş sadece
Anladım, yine de daha hızlı hayal etmiştim, ama sağlıklı sonuç alalım varsın olsun, opuyu 18 Ağustosta oldum ilk adetim bitti ikincinin 2.günü doktora gidicem inşallah

Evet ben kullanmıştım opudan iki gün önce başladınim ve sonuna kadar bitirdim
ben dün akşam başladım 12 saat arayla ama cumartesi sabah içmem gereken saatte opuda olucam mide bulantısı kusma olmuş muydu sizde dün akşam içtim sabah sersemim ve bulantım var

ben dün akşam başladım 12 saat arayla ama cumartesi sabah içmem gereken saatte opuda olucam mide bulantısı kusma olmuş muydu sizde dün akşam içtim sabah sersemim ve bulantım var
Evet o ilaç biraz beni de garip yapmıştı hatta şaşırmıştım o kadar iğneler böyle etki etmedi diye ama ben opu olduğum günde kullandım bir iki saat önemli değildir diye düşünüyorum bende bir iki sefer saati şaşırdım

Opudan çıktım 25 tane yumurta toplamış doktoruö bugün istirahat önerdi kalkma ayağı kanaman ağrın olabilir diye uyardı

Opudan çıktım 25 tane yumurta toplamış doktoruö bugün istirahat önerdi kalkma ayağı kanaman ağrın olabilir diye uyardı
Geçmiş olsun canım benim de opu aralık ayında oldu 22 taneydi dinlenmeye çalış kanama olabiliyo
Merhabalar , çikolata kisti olup 2. Transferini olacak kimse var mı aramızda 🙏🏻🌸
Çikolata kisti değil ama ikinci transferimi olucam bende ekimde canım 😊 Senin ilki negatif mi sonuçlandı? Ne zaman olmuştun

X