2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    250
P Papatyamaviss canım sen bir ara ssvd araştırmıştın sanki doğru mu hatırlıyorum? Şu an biraz tereddütteyim kafam karışık da sen ne düşünüyosun bu konuda
Kuzum 16 ay 18 ay arayla yapanlar var senın tam kaç ay olacak bilmiyorum ama , bu kadar taze olsaydı sanırım hiç araştırmazdım bile , bizim kardeş arası 4 bucuk yastan fazla olmasına rağmen bıle rısklerınden bahsedıyolar malum

Kuzum 16 ay 18 ay arayla yapanlar var senın tam kaç ay olacak bilmiyorum ama , bu kadar taze olsaydı sanırım hiç araştırmazdım bile , bizim kardeş arası 4 bucuk yastan fazla olmasına rağmen bıle rısklerınden bahsedıyolar malum
Araştırdığım kadarıyla rüptür riski iki doğum arası süreden bağımsızmış. Tüm ssvd denemelerinde rüptür riskini göz önüne alıyorlar. Erken doğum daha riskli gözüküyor

Emeklemeye başladı geçen haftadan beri evde hepimize hatim indirtiyo sabah akşam 😂

ah canım… sen çok güçlü bir annesin. Bebeğinin ailenin geleceği için en iyisi neyse onu yapıyorsun. İçinin kıyılmasını üzüntünü yüreğimde hissettim. Emin ol çalışan annelerin bebekleri çok daha sağlam psikolojiye sahip oluyor. Annenin bebek dışında bir hayatı ve amacı olması bir çocuk için harika bir şey. Ona çok iyi bir örnek olacaksın. Beraber geçirdiğiniz vakitler çok değerli olacak ikiniz için de. Ben tekrar hamile kalmasaydım ben de bu ara başlardım çalışmaya açıkçası.

Bebişsiz hamilelikle bebişli hamilelik bayaa farklıymış ya onu anladım. Bebiş yokken her gün evham yapmak ve saçma sapan hastalıkları google’lamak için bi sürü vaktim oluyodu. Daha ikinci trimesterde bütün genetik hastalıklara hakimdim😂 şimdi 18 haftalık oldu, arada tekme atınca hah ordaymış diyorum
Ya benim kız neden böyle oldu ya delirecem hep geriden geliyor 🤣

Memede mi uyuyor ? Uyuyunca yanindan ayril bence buyudukce daha zor olur. Benimkide memede ve ayni anda kucakta sallanmak istiyordu dun aksamdan beri saddce memede uyutmaya calisiyorum sallamiyorum. Uykuya gecisi zor ve uzun oluyor ama alisacak. Sonrada memeyi kesebilirim insallah
memeyle uyumayı kesmeyi deneyip 2.gün vazgeçtim çok protesto etti beni ağlayarak,dayanamadım ya☹️ ama yeniden denicem inşallah hazır hissettiğimde

X