2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    316
Ferrum ve tera d3 d vitamini kullanan varmı yada içeriğinden haberdar olan eczacılara güvenmiyorum
Ferrumda Yardımcı maddeler
iki çeşit metil paraben ve propil paraben var
Şeker var
Sodyum hidroksit varmış hepsi birbirinden zararlı
Sizin demir ilaçlarıda böyle mi
He bebek için mi sordun canım?

4. Ayda 600 gr almışız. Doktor iyi buldu.
Aile hekiminin verdiği demir damlası yerine başka vereceğim, onu kullanın dedi. Mama destekli gittiğimiz için mamanın içinde demir varmış. 5. Ay başlıycaz dedi. Ek gıdaya da mama destekli gittiği için 5 ayda başlayacakmışız.

Ferrum ve tera d3 d vitamini kullanan varmı yada içeriğinden haberdar olan eczacılara güvenmiyorum
Şeker var
Sidefer bizim demir damla. Ocean 400 de d vitami doktorumuzun verdigi.

4. Ayda 600 gr almışız. Doktor iyi buldu.
Aile hekiminin verdiği demir damlası yerine başka vereceğim, onu kullanın dedi. Mama destekli gittiğimiz için mamanın içinde demir varmış. 5. Ay başlıycaz dedi. Ek gıdaya da mama destekli gittiği için 5 ayda başlayacakmışız.
Mama oldugu icin mi erken baslatiyor ek gidaya neden mamanin etkisi ne imis

Şeker var
Kızımda da oğlumda da bestiron kullanıyoruz içerği temiz bakmanızı tavsiye ederim.

Sidefer bizim demir damla. Ocean 400 de d vitami doktorumuzun verdigi.
Sideferbtabletı hamileligimde kendım ıcın kullanıyordum.
Ocean ı degıstırdı bu ay doktor, decatabs (kırmızı olanı) kullanıyoruz artık, kılo alımını destekler bu vitamin dedı
.

Mantıklı 🤭 Anakucağında çok doğruluyor benim bebek sürekli kendini öne atıp kafasını kaldırıyor yorulur mu acaba diyorum yoksa kasları mı güçleniyor? Kafamda deli sorular.
Benim kızım da sürekli kafayı kaldırıyor ortopedi doktoruna sordum hocam kafasını hiç yatırmıyor hep havada tutayım kafayı dik tutuyo yatarken hafif oturuşta boynu ağrır mı yorulur mı dedim doktor bana ne dedii 😅😅sen boynunu tutarlen yoruluyomusun dedi yooo dedimm ee o zaman dedi 😅😅😅 öğrendi bu çocuk kafa turmayı tutacak zaten tutmassa kork dedi 😅😅😅

Biz ek gıdaya başlıyoruz arkadaşlar. Benim kızım alerjik, bugün çok iyi bir doktora gittik hem kızımın bundan sonraki aşamalarını planladı, tek tek anlattı. Hem de benim diyetimi düzenledi. Gazamız mübarek olsun.
Hangi doktor
Neler planladınız
Kaçıncı aydasınız

Saglık ocagı mı verdı? Bızım doktor saglık ocagının verdıgıni kullanma ıcınde katkı maddeleri var demıstı.
Bestiron kullanıyoruz bız
Bestiron kaç damla kiloya göre mi kullanıyoruz. Bugün bende sağlık ocağına gitmiştim 4. Ay aşıları icin onun verdiğini almadım bestiron kullanacaz dedim

Bekledim bekledim dördüncü ay azalır geçer diye hiçbir değişiklik olmadı kusmasında
Ve ben çok yoruldum artık
5 aylık olduk nerdeyse
Osman gönülaldan online görüşme satın alsak muayene edemeyeceği için tam bir sonuç elde edebilir miyiz
Yada siirtte bir hastaneye götüreceğiz
Fakat iyi bir doktora denk geleceğimizi zannetmiyorum devlet çok kalabalık özellerde de pek memnun kalmıyorduk

X