1 Ayda 4 kg Test Edildi Onaylandı...

Ben biraz aksatmıştım tatilden döndük dün gece yaptım cicibebemi başladım tekrar :KK66: sen tartıldın mı
Evdeki tartı arızalı olduğu için bu sabah aç karnına eczanede tartıldım, 43 gösteriyordu. Öğünlerimi sıklaştırdım, saatte bir az da olsa mutlaka bir şeyler atıştırıyorum ana öğünlerde de porsiyonları büyütmeye çalışıyorum şu sıralar

Kızlar ben 18 haziranda başlamıştım 3 haftada yaklaşık 4 kilo aldım. Bunun iki haftasında tatilde düzenli yapamadım eve geldikten sonra da bazen kızımı uyuturken uyuyakaldım yapamadım. İnşallah devam edicem burdan yazışmayı bırakmayalım motive olalım haydi canlar :KK73:

Kızlar ben 18 haziranda başlamıştım 3 haftada yaklaşık 4 kilo aldım. Bunun iki haftasında tatilde düzenli yapamadım eve geldikten sonra da bazen kızımı uyuturken uyuyakaldım yapamadım. İnşallah devam edicem burdan yazışmayı bırakmayalım motive olalım haydi canlar :KK73:
Ay yanlış yeri cevaplamışım az önce :KK70:

Ben bir haftadır falan hiç yapamıyorum 4 kiloda kaldım. Dün gece yaptım tekrar, ara vermeden devam etmek istiyorum ama kızımla uyuyakalıyorum. Sende ne var ne yok kaç kilo oldun?
Şu içine 1 lira atınca boy-kilo vs gösteren cihaz var ya, dün sabah aç karnına tartıldım öyle 44.400 gösteriyordu. Ben cici bebeyi bırakalı çok oldu ama. Zaten toplasan birkaç kez yapmışımdır. Pekmez ve kuruyemişe yöneldim

Kızlar bunu mama gibi yapıp yiyemem ben mümkün deyil ağzımda büyür resmen ama 10 tane bisküviyi sutle ıslatıp yesem sonra sütü içsem olmazmi ya?illa mama gibi yapmak gerekmiyodur heralde evet gerekmiyo diyin lutfen:)

Merhaba kızlar,

Pekmez veya bal koymadan yesem olmaz mı?

X