1 Ayda 4 kg Test Edildi Onaylandı...

1.61 boyum. İki gündür sütlü bisküviyi deniyorum, içine badem, fındık ekleyince daha rahat yiyorum. Dikkat etmezsem anında eriyorum, 46'yı bile korumam için baya uğraşmam gerekiyor.
Ben de öyleyim maalesef.. 2 gün yediklerime dikkat etmeyince direkt 40'a kadar düşüyorum resmen :KK43:

Nerelerdesiniz hiç sesiniz çıkmıyor :KK70:
Bayram tatilindeyim internetim bitti telimde :KK43: eşimin telinden giriyorum. Cicibebeye aynen devam ediyorum gunduz de tahin pekmez kuruyemis falan yiyorum. Vucudumda baya fark oldu 40a da az kaldi :KK76:

Merhabalar, 46,5'la aranızdayım.
Hosgeldin ne iyi ettin. Insallah istedigimiz kiloya ulasiriz beraber :KK54:

Kizlar merhaba bende geldim araniza ise yariyor mu bu yontem deneyenleriniz var mi:KK54:

Ben 1.63 kilom şu an 38 civarıdır tahminim. Üzgün surat yapmıcam çünkü çok kötü durumdaydım biraz olsun toparlandım çok şükür. Tatilden dönüşte daha sıkı devam edicem inşallah.
Bende 2 sene once 40 i hic goremiyodum cok İyi anliyorum seni neler yaptin kilo almak icin..

3 öğün düzenli yemeye çalışıyorum aralarda bir öğün kuruyemiş bir öğün meyve bir öğün tahin pekmez yiyorum. Yatmadan da cicibebe yapıp yatıyorum. Sen nasıl 47 kilo oldun?
Artik cevremdeki herkesin bana ayy cok zayifsin biraz kilo al demesinden ve kiyafetlerin uzerimde emanet gibi durmasindan o kadar bunalmistim ki sicakta pantolonun altina tayt bile giydim.. Kat kat giyindim disari cikinca herkes bana zayif gozuyle bakiyomus gibi gelirdi..resmen kabuguma cekildim istahim yerindeyken resmen yemeden icmeden kesildim.. İyice zayifladim.. Sonra psikiyatriye gitme karari aldim 1 sene tedavi gordum ilaclar moralimi yerine getirdi ve istahimi acti kafama takmayarak hizlica kilo aldim.. Biraktim tedaviyi 2 senedir ilac kullanmiyorum 46yi korumaya calistim 47 oldum hedefim 55..

Artik cevremdeki herkesin bana ayy cok zayifsin biraz kilo al demesinden ve kiyafetlerin uzerimde emanet gibi durmasindan o kadar bunalmistim ki sicakta pantolonun altina tayt bile giydim.. Kat kat giyindim disari cikinca herkes bana zayif gozuyle bakiyomus gibi gelirdi..resmen kabuguma cekildim istahim yerindeyken resmen yemeden icmeden kesildim.. İyice zayifladim.. Sonra psikiyatriye gitme karari aldim 1 sene tedavi gordum ilaclar moralimi yerine getirdi ve istahimi acti kafama takmayarak hizlica kilo aldim.. Biraktim tedaviyi 2 senedir ilac kullanmiyorum 46yi korumaya calistim 47 oldum hedefim 55..
Çok geçmiş olsun gerçekten insanlar bunaltıyor yaşayan bilir bunu. Çok iyi kilo almışsın. Az bi şey kalmış. Bu yöntemle onu da alırsın inşallah

Çok geçmiş olsun gerçekten insanlar bunaltıyor yaşayan bilir bunu. Çok iyi kilo almışsın. Az bi şey kalmış. Bu yöntemle onu da alırsın inşallah
Tesekkur ederim canim simdi sukur iyiyim artik bu yontem de hem lezzetli hem keyifli ben cok severdim zaten kucuklukten beri ara ara yerdim.. İnsallah herkes istedigi kilosuna kavusur..

X