Yves Rocher

geceninkralicesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2017
3.130
3.057
Merhabalar, Yves Rocher kullanıp memnun kalan/kalmayan herkesin yorumlarını bekliyorum. Cilt tipime göre tüm serisini aldım ve cildimde kızarıklık yaptı. Fakat nemlendiricisi ve göz kremi güzel. Sizce bu kızarıklık neden olmuştur?

Yves Rocher bir cok ürün kullandim bitkisel de olsa her ürün herkese iyi gelmeyebiliyor... bende bazı ürünlerden rahatsiz olmuştum.. ama gözenek sikilastiricisi göz alti torbalarını azaltıcı kremi falan baya güzeldi...

Dogal olmasiyla unludur cok guzel bir marka. Hem cok pahalida degil. Hem cok kaliteli ve dogal. Kesinlikle oneririm.helede parfumlerini!

Cilt için ve saç için olan ürünlerini kullanıyorum. Çok memnunum özellikle sarı saç çok yıpranıyor bunun için krem aldım (kuru saçlara özel durulanmayan) harika sonuç elde ediyorum:super:

Merhabalar, Yves Rocher kullanıp memnun kalan/kalmayan herkesin yorumlarını bekliyorum. Cilt tipime göre tüm serisini aldım ve cildimde kızarıklık yaptı. Fakat nemlendiricisi ve göz kremi güzel. Sizce bu kızarıklık neden olmuştur?
ben yves rocherin yüz vücut için olan tüm ürünlerini kullanıyorum makyaj malzemesi hariç çok da memnunum. temizlik, serum, gece gündüz kremi ve göz altı kremi kırmızı serisini kullandım genelde çok başarılı ama düzenli kullanmak lazım. yaklaşık 7 yıldır kullanıyorum. ama yüz tipinize göre almanız lazım sanmıyorum ben ondan kızarsın çünkü birkisel. ama içindeki bitkiye karşı alerjiniz olabilirse onu bilemem.

Hiç bir ürününden memnun kalmadım. Şampuan, yüz nemlendiricisi, vücut losyonu.. Benimde yüzümde azıcık kızarıklıklar oluyor ve gözlerim yanıyor bazen emin değilim kremin mi yan etkisi yoksa çevresel gün içerisindeki havadan falan mı

Hiç bir ürününden memnun kalmadım. Şampuan, yüz nemlendiricisi, vücut losyonu.. Benimde yüzümde azıcık kızarıklıklar oluyor ve gözlerim yanıyor bazen emin değilim kremin mi yan etkisi yoksa çevresel gün içerisindeki havadan falan mı
Bende de sivilce çıkarttı ve kızarıklık oluşturdu.

Merhabalar yves roche bitkisel içerikli bir marka olduğu için cildiniz alerjik tepki veriyor. Kimyasal bazlı ürün kullanmanız gerekli aynı
Merhabalar bitkisel içerikli olmasından dolayı alerji yapmıştır. Kimyasal bazlı ürün kullanmanız gerekir aynı şeyi bende yaşamıştım. Ama yves roche ürünlerini çok severim mesela göz makyaj temizleyicisi, duş jelleri, kalem rujları, fondeteni favorimdir

papatya özlü yıkama jeli ve makyaj temizleme yağindan cok memnun kaldm mesela. Duş jelleride güzel. Şampuanlarinda pek bi değişiklik göremedm meşhur kayısılı peelingini kullanmistim oda şişirilmişti mesela

Ben yaklaşık beş yıldır düzenli şekilde yves Roche papatya özlü yıkama jelini ve elixır serisinin gündüz gece kremlerini kullanıyorum çok da memnunum biraz diğer ürünlere göre pahalı ama cilt sağlığı için veriyorum hatta bu serinin serumunu da kullandım canlandırıyor sizin cilt tipinize mi uymadı ya da yaşınıza göre mi değildi acaba 🤔

hydra vegetal serisini 2 yıl kullandım uzun süre memnundum esasen ama bir süre sonra etkisini kaybettiğini düşündüm yüz yıkama jeli yeterli gelmemeye başladı vs kuru ciltler için öneririm ama kalite olarak orta segment diyorum

Kampanyaları ve uygun fiyatlı olmalarından dolayı çoğu ürününü kullandım. Saç ürünleri bana iyi gelmedi. Vücut losyonlarını beğeniyorum. El peelingi çok güzel.

Bir süre kullandım mavi renkli olan serisini ama sonra etkisini kaybetmeye başladı gibi hissedip bıraktım uzun zamandır tonik için gül suyu nemlendirme için aloe vera jeli kullanıyorum

X