yerleşme kanaması nasıldır?

Bende durduramiyorum kendimi canım sürekli yazıları okuyorum seni çok iyi anlıyorum belki de kendi vücudumuzu böyle stres edip gebe kalamıyoruz
evet sırf o yüzden. buradaki bu konuları farkettiğimden beri kendimi her ay gebe sanıyorum, hamileyim diyen insanları kıskanıyorum. gerçekten çok kafama takmaya başladım. üyeliğimi sildireceğim.. yoksa biliyorum kendimi duramam girerim hep.

evet sırf o yüzden. buradaki bu konuları farkettiğimden beri kendimi her ay gebe sanıyorum, hamileyim diyen insanları kıskanıyorum. gerçekten çok kafama takmaya başladım. üyeliğimi sildireceğim.. yoksa biliyorum kendimi duramam girerim hep.
Nasıl sildiriyoruz canım

Anladım canım sende benim gibi yerleşme kanamasına benzer lekelenme oldu mu:KK43: ben çok umutlandım o lekeyi görünce şimdi 6 gün geçmez bana

Pkos var bende hamile kalmışım düşük yapmışım bunların hepsini tek bir seferde adet kanaması gibi bir kanamada gördüm herkesinki farklı olabilirmiş
MerhBa bende de pcos var ve adetime üç gün var bugün peceteye hafif akıntı ile beraber çok kuramızı olmayacak şekilde lekelenme geldi bekliyorum bakalım eğilince hafif batmalarım var bide

MerhBa bende de pcos var ve adetime üç gün var bugün peceteye hafif akıntı ile beraber çok kuramızı olmayacak şekilde lekelenme geldi bekliyorum bakalım eğilince hafif batmalarım var bide
Merhaba benimde adetime 2 gün var ve bugün 3 defa peçeteye akıntıyla beraber kırmızımsı leke geldi her tuvaletimde değil ama aralıklı oldu meraklanıyorum bakalım nasıl olacak böyle olup hamile olanlar varmı

X