KIZLAR OKUR MUSUNUZ LÜTFEN

cicek288

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
4
0
21
Kızlar merhabalar. Öncelikle baştan belirteyim düzenli cinsel ilişkim var, korunmuyorum. Ben bu görselde gördüğünüz testi 2 gün önce yaptım. Ve böyle çıktı. Bu sabah uyandığımda pedime leke geldi kırmızı-pembe gibi. Kasıklarım ağrıyor aşırı. Dedim ki adetim galiba hiç umursamadım. Ama o lekeden sonra hiçbir şey akmadı. Tuvalete çıkınca (idrar) sırasında pembe akıntı oluyor o kadar. Kızlar bu adet mi, yerleşme kanaması mı sizce? YERLEŞME KANAMASIYSA TESTİ NE ZAMAN YAPMAM DOĞRU OLUR

Eklentiler

• IMG_5740.png
    IMG_5740.png
    294,9 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar merhabalar. Öncelikle baştan belirteyim düzenli cinsel ilişkim var, korunmuyorum. Ben bu görselde gördüğünüz testi 2 gün önce yaptım. Ve böyle çıktı. Bu sabah uyandığımda pedime leke geldi kırmızı-pembe gibi. Kasıklarım ağrıyor aşırı. Dedim ki adetim galiba hiç umursamadım. Ama o lekeden sonra hiçbir şey akmadı. Tuvalete çıkınca (idrar) sırasında pembe akıntı oluyor o kadar. Kızlar bu adet mi, yerleşme kanaması mı sizce? YERLEŞME KANAMASIYSA TESTİ NE ZAMAN YAPMAM DOĞRU OLUR
Dusukte olabilir. Yerleşme kanamasında kırmızı renk olmuyor diye biliyorum. Eğer test doğruysa zaten gebelik gibi duruyor, belki kimyasal gebelik yaşıyorsunuz. Kan testini hemen verebilirsiniz. İdrarda çıkan kanda kesin çıkar

fotoğraftaki testten bahsediyorsunuz değil mi? Ama orada tek çizgi var nasıl gebelik gibi duruyor açar mısınız biraz teşekkürler

X