Yeni yıla zayıf girmek isteyenler 🛎

Hedef 30 kilo :KK43: çok fazla vermem gerekiyor benim :KK43: ama bu sefer pes etmek istemiyorum 🥰 size eşlik etmek bana da iyi olur
Hani kafada bitirmek diyolar ya o çok doğru bişey önce psikolojik olarak zihninizi hazırlayın sizi motive edecek şeylere odaklanın sonra gerisi kolay oluyor. Zaten 30 kilo verme hedefiniz varsa muhtemelen 80 kg ve üstü birisiniz. Dolayısıyla ilk diyet ve spora başladığınızda çok hızlı vermeye başlayacaksınız ilk ay 7-8 gider yani

İlk ay 7-8 kg verince gözle görülür bir değişim olacak aynaya baktığınızda ve bu hoşunuza gidecek bunu kaybetmek istemeyeceksiniz. Bir ayda bunu başardım bir ay daha yaparım diye otomatikman motive olacaksınız ve ikinci ay hoop 5-6 kg verilecek böylece yarısı gitmiş olacak

İlk ay 7-8 kg verince gözle görülür bir değişim olacak aynaya baktığınızda ve bu hoşunuza gidecek bunu kaybetmek istemeyeceksiniz. Bir ayda bunu başardım bir ay daha yaparım diye otomatikman motive olacaksınız ve ikinci ay hoop 5-6 kg verilecek böylece yarısı gitmiş olacak
Moral verdiniz çok teşekkür ederim ☺️ evet 80 üstğyüm maalesef. Kendime bir diyetisyen arayışındayım şu an. Buraya bir sorayım diyorum.

Moral verdiniz çok teşekkür ederim ☺️ evet 80 üstğyüm maalesef. Kendime bir diyetisyen arayışındayım şu an. Buraya bir sorayım diyorum.
Online diyetisyenlik mi yoksa yüz yüze mi tercih edersiniz
Ben de online diyetisyen desteği alıyorum iki aydır bu şekilde devam ediyorum

Yok mu başka yeni yıla fit girmek isteyen 🤪
Vaaarrr ben 💃💃
Bir hafta kaldı ama olsun😅 ben 70 kilo ila başlamıştım. Yürüyüş yaptım çoğunlukla. Alıp verdim alıp verdim. Aralarda boşladım kaç ay. En son 8 kasımda yeniden 61,1kilo olmuştum. Biran önce başla dedim başladım 1.5 ay oldu. 55,9 düştüm şimdi. Zaten hedefim 55 kiloydu ama daha da düşsem hayır demem. Azimle devam.

1 aralıktan beri hergün leslie boosted walk yapıyorum. 300 kalori yaktırıyormuş üzerine bir de mekik squat yapıyorum 5 dk mı almıyor. Toplamda günlük 35 dk spora ayırarak kilo vermeyi hızlandırabilirsiniz hem de vücut şekillendirme için birebir. Benim bölgesel kilo vardı göbek özellikle ama şu an baya toparladı görünümüm çok düzeldi mutlaka sporla özellikle leslie ile destekleyin diyeti. Daha hızlı sonuç alırsınız. Mesela ben 59 kiloyum şu an ama 56-57 gibi görünüyorum çünkü mekikler falan baya sıkılaştırdı. Aralık sonuna kadar hergün firesiz devam etmeyi düşünüyorum. Zaten bir ay leslie yapıp değişim görenlerin videoları var youtubta ordan izleyip baya motive olmuştum tavsiye ederim
Benim göbek basen ve bacak arası sıkılaşması lazım nasıl hareketler yapabilirim.

Vaaarrr ben 💃💃
Bir hafta kaldı ama olsun😅 ben 70 kilo ila başlamıştım. Yürüyüş yaptım çoğunlukla. Alıp verdim alıp verdim. Aralarda boşladım kaç ay. En son 8 kasımda yeniden 61,1kilo olmuştum. Biran önce başla dedim başladım 1.5 ay oldu. 55,9 düştüm şimdi. Zaten hedefim 55 kiloydu ama daha da düşsem hayır demem. Azimle devam.
Diyet yapmadan sadece yürüyüşle mi verdiniz kiloları yoksa diyette yaptınız mı

Zaten zayıfsınız 35 kiloya falan mı düşmeyi düşünüyorsunuz
Hedefim 55 kiloydu. Şimdi 54-53 olsa da sevinirim. Aslında zayıf değildim. Yıllarca 55 kşloyu göremedim ve yıllarca 70 kiloda kaldım. Sonra dur dedim kendime ilk pandemi dönemimde başladım sadece yürüyüş ara ara da aralıksız oruç diyeti yaptım. Ama genel olarak diyet yapmıyordum. Yürüyüşü bıraktıkça da kilo alıyordum.ilk aylar sonra 8-9 kilo verdim. Sonra tabi 64 kiloya tekrar çıktım. Sonra tekrar yürüyüşe başladım. Yine verdim 57.7 oldum. Bıraktım yine 61 oldum. Son olarak da 1.5 ay önce diyetisyenin verdiği diyetle 5 kilo verdim. Bu 1.5 ayda yürüyüş yapmadım.
Ver al şeklinde aslında toplam 2 yıldır uğraşıyorum. Hafta sonları Pazar günleri yiyorum tabi. Şuanki kilom benim için hayaldi. Ama sabredince oluyormuş. Diyeti bırakınca fazla geçmeden geri bir kaç kilo alırım kesin.yaşımdan sanırım çok çabuk kilo alışım.

Hedefim 55 kiloydu. Şimdi 54-53 olsa da sevinirim. Aslında zayıf değildim. Yıllarca 55 kşloyu göremedim ve yıllarca 70 kiloda kaldım. Sonra dur dedim kendime ilk pandemi dönemimde başladım sadece yürüyüş ara ara da aralıksız oruç diyeti yaptım. Ama genel olarak diyet yapmıyordum. Yürüyüşü bıraktıkça da kilo alıyordum.ilk aylar sonra 8-9 kilo verdim. Sonra tabi 64 kiloya tekrar çıktım. Sonra tekrar yürüyüşe başladım. Yine verdim 57.7 oldum. Bıraktım yine 61 oldum. Son olarak da 1.5 ay önce diyetisyenin verdiği diyetle 5 kilo verdim. Bu 1.5 ayda yürüyüş yapmadım.
Ver al şeklinde aslında toplam 2 yıldır uğraşıyorum. Hafta sonları Pazar günleri yiyorum tabi. Şuanki kilom benim için hayaldi. Ama sabredince oluyormuş. Diyeti bırakınca fazla geçmeden geri bir kaç kilo alırım kesin.yaşımdan sanırım çok çabuk kilo alışım.
Ben de diyetisyenle ilerliyorum kalıcı kilo vermek için. Yani yağ hücrelerini yakıp kalıcı kilo vermeye yönelik bi diyet ama tabiki arada ben de tatil günleri yapıyorum. Çok zor uzun süreli diyet yapmak. Benim hedefimde 55 ama Diyetisyenim 52 ye düşelim diyeti bırakınca bikaç kilo alırsınız 55 te durursunuz dedi

Ben de diyetisyenle ilerliyorum kalıcı kilo vermek için. Yani yağ hücrelerini yakıp kalıcı kilo vermeye yönelik bi diyet ama tabiki arada ben de tatil günleri yapıyorum. Çok zor uzun süreli diyet yapmak. Benim hedefimde 55 ama Diyetisyenim 52 ye düşelim diyeti bırakınca bikaç kilo alırsınız 55 te durursunuz dedi
Çok doğru söylemiş. Ben de ona inandığım için biraz daha versem iyi olacak. Sizin diyet listeniz nasıl paylaşmak isterseniz tabiki

Çok doğru söylemiş. Ben de ona inandığım için biraz daha versem iyi olacak. Sizin diyet listeniz nasıl paylaşmak isterseniz tabiki
Her hafta yeni liste gönderiyor normalde ama bu hafta oruçla geçirdim yani bi nevi if diyetine geçtim akşam sebze ya da etli yemek çorba salata. Bikaç saat sonra da yulaf lapası. Çok az yiyorum aslında yani ama kilo veremiyorum

Her hafta yeni liste gönderiyor normalde ama bu hafta oruçla geçirdim yani bi nevi if diyetine geçtim akşam sebze ya da etli yemek çorba salata. Bikaç saat sonra da yulaf lapası. Çok az yiyorum aslında yani ama kilo veremiyorum
Benimkinde akşam çorba yok. Yoğurt sebze ya da et ve salata..iki hafta kara buğdaylı ekmek yedim iki hafta da yulaf yedim. Saat 18;30 dan sonra birşey yemedim.
Normal yediğimden daha fazla yiyorum aslında diyette. Önce vereceğine inanmak gerekiyor. İnanın verirsiniz. Zaten haftada 600 gr gidiyor.

62 bile olursunuz bence.
Ben de 67 ile başladım 61 e düştüm 1 ayda. İlk haftalar ödem falan gidiyor daha çok veriliyor. Rahat bi 5 kg verirsiniz tabi kaçamak yapmadan diyet yaparsanız. Bi de leslie yaptım ben hergün onun da etkisi çok var. Bir ay emek edersiniz ama bir ay sonunda 62 olmuş olacaksınız bi düşünsenize müthiş bi duygu 😍
Merhaba
Ben motivasyonunj devam ettirwmwdim malesef.
Sizin nasil gidiyor merak ettim.🙂hedefinize ulastiniz mi?

Selam arkadaşlar yine yılbaşı geliyor yine kilo vermem lazım 😂 burda günlük yazmaya çalışacağım. 30 günlük aralıklı oruca başlıyorum inşallah. Katılmak isteyen olursa beklerim

bugün diyetin ikinci günü..
dün kahvaltı ve akşam yemeği olarak 2 öğün yedim aralıklı oruç yapıyorum akşam 5ten sonra bişey yemiyorum yeşil çay ve su içiyorum.
ekmek pilav makarna sıfır. su en az 2 litre. ilk gün spor olarak Leslie boosted yaptım 30 dk ve tuğçe Alpay alt karın egzersizleri yaptım biraz.

bugün yine klasik yumurta peynir yeşillik şeklinde kahvaltı yaptım. öğlen bi dilim ayva akşam çorba ve yeşil mercimek yemeği yedim. yine 5 ten sonra yemek yasak. bugün dışarı yürüyüşe çıktım spor olarak öyle geçti.
gayet rahat geçti ilk iki gün. bakalım 4. gün yine güncellerim..

katılmak isteyen olursa beklerim.

X