Yeni yıla zayıf girmek isteyenler 🛎

Selam kızlar bugünün menüsü:
12:30 peynir ,domates, patatesli yumurta ,zeytin
14:00 bir bardak nescafe
17:30 bir case nesfit
1.5 litre su
bu saatten sonra da sadece çay içerim
Spor yapamadım ama temizlik ile uğraştım kızlar 😌

Bugün küçük bir kaçamak yaptım yarım dilim pasta yedim çok pişmanım :KK43: kaçamak pişmanlıktır yapmayın

Merhaba kaçırdım mi grubu? Bende katılmak istiyor um

merhaba bende bugun basladim, su anlik 2 haftalik challenge gibi. Hatta bende bir konu actim her gun tek tekyazicam su 2 haftayi bir atlatiyim. Baslamak en zoru. Ben su an 0 motivastonum. gecen sene 14 kilo verdim kisa surede spor ve siki diyetle ama malesef sabah aksam deli gibi yiyerek aldim. yemenin sonu yok. :KK43: birbirimize destek olalim, motivasynsuz cok zor

merhaba bende bugun basladim, su anlik 2 haftalik challenge gibi. Hatta bende bir konu actim her gun tek tekyazicam su 2 haftayi bir atlatiyim. Baslamak en zoru. Ben su an 0 motivastonum. gecen sene 14 kilo verdim kisa surede spor ve siki diyetle ama malesef sabah aksam deli gibi yiyerek aldim. yemenin sonu yok. :KK43: birbirimize destek olalim, motivasynsuz cok zor
Ben de çok motivasyonlu başlayıp biraz kilo verince hemen gevşedim. Tekrar disiplinli bi şekilde geri dönmem lazım. Yani diyete hala devam ediyorum ama kilo çok yavaş veriyorum bakalım inşallah 2 haftada güzel kilolar veririz inşallah

Ben de çok motivasyonlu başlayıp biraz kilo verince hemen gevşedim. Tekrar disiplinli bi şekilde geri dönmem lazım. Yani diyete hala devam ediyorum ama kilo çok yavaş veriyorum bakalım inşallah 2 haftada güzel kilolar veririz inşallah
insalah bende bir konu actim her gun oraya yazacagim, boyle birazdaha fazla motive oluyorum gibi. Baska insanlarla iletisim icinde olup birbirimize eksilerimizi soylemek iyi geliyor. Hadi o zaman asla gec degil :)

Neler yaptınız bakalım yeni yıla zayıf girmek adına?
Benim diyet ve spor devam ediyor yaklaşık 50 gündür diyetteyim. Benim için rekor oldu. Arada elbette kaçamak oluyor ama abartmadan. Haftada 1 gün genellikle pazartesi tatil günü istediğimi yiyorum. Ona rağmen 50 günde 8 kg verdim şu an 59 kiloyum. 50 Li kilolara düştüm nihayet.
İlk diyet ve spora başlayınca ilk ay hızlı veriliyor 6 kg falan verirsiniz ama sonra vücut bi duraklamaya giriyor. Ben mesela kaç haftadır 60 kg da takılı kaldım sonunda o direnci kırdım şükür bikaç hafta pes etmeden sabretmek lazım.
Süreci yaşarken zor zamanlar oluyor ama hep bir ay sonraki halimi hayal ederek pes etmiyorum. 67 kg dan 59 a geldim aynada epey bi farkı gördüm. Bu beni aşırı mutlu ediyor. 50 gün sabrettim ama incilerim de dökülmedi sonuçta isteyen herkes yapar bence.

1 aralıktan beri hergün leslie boosted walk yapıyorum. 300 kalori yaktırıyormuş üzerine bir de mekik squat yapıyorum 5 dk mı almıyor. Toplamda günlük 35 dk spora ayırarak kilo vermeyi hızlandırabilirsiniz hem de vücut şekillendirme için birebir. Benim bölgesel kilo vardı göbek özellikle ama şu an baya toparladı görünümüm çok düzeldi mutlaka sporla özellikle leslie ile destekleyin diyeti. Daha hızlı sonuç alırsınız. Mesela ben 59 kiloyum şu an ama 56-57 gibi görünüyorum çünkü mekikler falan baya sıkılaştırdı. Aralık sonuna kadar hergün firesiz devam etmeyi düşünüyorum. Zaten bir ay leslie yapıp değişim görenlerin videoları var youtubta ordan izleyip baya motive olmuştum tavsiye ederim

X