YARDIMM! Dolgu ve 1 yıl sonra geçmeyen TOPAKLANMA!

Kızlar merhabalar geçen yıl tanınan bir dermatologda boynumdaki çizgilere ve dudak kenarındaki nasolabial çizgilere dolgu yaptırdım. Boynumda göze batan topaklanmalar oldu bir süre geçer diye bekledim geçmedi bu arada gittiğim yere uzak oturduğum için uzun süre sonra gidebildim buralara dolguyu eritme amaçlı hyaluronidaz olduğunu düşündüğüm madde enjekte edildi fakat erime olmadı. Artık aradan 1 yıl geçmişti, tekrar gittim ve yine aynı madde enjekte edildi ve dağıtılması için radyofrekans yapıldı fakat dolgular aynen duruyor. Geçen hafta tesadüfen cilt bakımına gittiğim yerdeki kız yüzüme maske sürerken nasolabial çizgilerinin içinin full sertleşmiş dolgu olduğunu farketti!!! Meğer buraya yapılan dolgular da topaklanmış ben dokunmadığım için anlamamışım içleri dolu dolu yuvarlak :KK17: İnce derili ve kabak gibi görünen boynumdaki dolgular eritilememişken bunlar nasıl tesbit edilip eriyecek inanılmaz panik durumdayım benzer bir problem yaşayıp çözüm bulan lütfen yazsın!!!
Merhaba. Üzerinden uzun zaman geçmiş. Acaba durumunuz ne? O topraklamalar geçti mi?

X