Yanlışla tursil yedim ne yapmalıyım ?

Bol bol su iç. Hindistandakilere bişey olmuyorsa sana da olmaz sıkıntıya mahal yok.Değil mi Borellus80 Borellus80 cankim? Tecrübenden faydalandım üstadım.
Yani evet bir yerde de görmüştüm birinin bu tür şeyler yemeye alışkanlığı varmış bir şey olmadı ona korkunun ecelede faydası yok bosverelim insanların bu kadar sert tepki vereceğini bilmiyordum yani yanlış anlamayın zaten başım ağrıyordu endişe içindeyken dalga geçilmesi zoruma gitmedi değil (iyi niyetliler dışında)

Yani evet bir yerde de görmüştüm birinin bu tür şeyler yemeye alışkanlığı varmış bir şey olmadı ona korkunun ecelede faydası yok bosverelim insanların bu kadar sert tepki vereceğini bilmiyordum yani yanlış anlamayın zaten başım ağrıyordu endişe içindeyken dalga geçilmesi zoruma gitmedi değil (iyi niyetliler dışında)
Yaw komik değil mi sence. Lütfen objektif ol ben bunu yaşamış olsam kendime aşırı güler dalga gecerdim yaw

Yaw komik değil mi sence. Lütfen objektif ol ben bunu yaşamış olsam kendime aşırı güler dalga gecerdim yaw
Yok haklısınız zaten olayı yaşadıktan sonra böyle bir şeyin ortaya çıkmasına harbi çok güldüm wodblwdhks trajikomik bir olay zaten sadece inanmayanlar için niye saçma sahte şeyler soylim ki yani empati yaptığımda bende çok inanmazdım ama bu saatten sonra her şeye inanırım ssknskxnz

Bol bol su iç. Hindistandakilere bişey olmuyorsa sana da olmaz sıkıntıya mahal yok.Değil mi Borellus80 Borellus80 cankim? Tecrübenden faydalandım üstadım.
Şimdi şööle; arkadaşımız Hindistan kökenli olsaydı deterjan bünyesine ters bir etki yaratmak suretiyle Maazallah ölebilirdi☹️ ama Türk kökenli olduğunu varsayarak bir şey olmayacağını düşünüyorum ben🧐🙄🤔

Tuttuğumuz bir apartta vakti zamanında zeytinyağıyla prili karıştıran sevgili arkadaşımla tencereden taşan köpükler eşliğinde tatilin ilk günü mutfak temizlemek zorunda kalmıştık biz😅

O dönem kaldığımız yerdeki teyzelere anlatmıştık ya yeseydik diye, prili bilmiyorum ama biz hayvanlara tursil veririz kabız olup karınları şişip kımıldamadıklarında demişti, çok tuhaf geldiğinden hiç unutmam😅 Yani boşaltım sistemi aktifleşebilir eğer zehirlenmezseniz tabi 😣

Tuttuğumuz bir apartta vakti zamanında zeytinyağıyla prili karıştıran sevgili arkadaşımla tencereden taşan köpükler eşliğinde tatilin ilk günü mutfak temizlemek zorunda kalmıştık biz😅

O dönem kaldığımız yerdeki teyzelere anlatmıştık ya yeseydik diye, prili bilmiyorum ama biz hayvanlara tursil veririz kabız olup karınları şişip kımıldamadıklarında demişti, çok tuhaf geldiğinden hiç unutmam😅 Yani boşaltım sistemi aktifleşebilir eğer zehirlenmezseniz tabi 😣
Aha "bi bilen" siz miydiniz? Hoş geldiniz ne cok bekledik sizi bir bilen🫂

Ölmezse cırcır mi diyon 🤔

Kız kim bilcek bunu? Kim tursilli yemek yemiş olup da burada tecrübesini paylaşıcak? Yani sanki her 10 insandan en az 1inin başına gelen bişey gibi bahsediyor olmanı anlayamadım haminnem.
Sorma sen sanki bana Celal Şengör olduk her b*ku yiyecez. 🙄

Ne yemeği yapmışlardı ben onu merak ettim, tursilli tursilli dibini sıyırana kadar yediğine göre herkes çok güzel bir şeydi sanırım.

Aklıma şu paylaşım geldi
IMG_20240515_011154.jpg

insan gözüyle tuz ve şekeri bile ayırt edebiliyor deterjanı nasıl ayırt edememişler. ben kasti bir eylem olarak gördüm 😂

X