Yanlışla tursil yedim ne yapmalıyım ?

İsterseniz hastaneye gidin. Mide bulantısı vs varsa kesin gidin. Sindirim sistemine müdahalede bulunurlar.

Şaka gibi olaymış. Mutfağa deterjan kavanozu koymuşlar sanırım. Kokusu da mı anlaşılmamış? Yemeğe tuzu (!) katan ya gözü iyi görmeyen ya da acemi biri.
Evet gözü görmeyen olabilir ... Ama seviyorum kadını bir şey de diyemiyorum da tuhaf bir durumun içine girdik boylede

Hayır ne ciddisi, kimyasal bir madde, mideniz bulanır, kusarsanız daha da zararlı.
Mutlaka acile gidin, ben korkudan uyuyamam.
Bir yerde görmüştüm çamaşır suyu bile içtik bize bir şey olmadı diye oradan rahatlamıştım .ll yemeği yiyen tek bende değilim şimdi endişe sardı beni valla

Bir yerde görmüştüm çamaşır suyu bile içtik bize bir şey olmadı diye oradan rahatlamıştım .ll yemeği yiyen tek bende değilim şimdi endişe sardı beni valla
Sana bir şey olmayacağının garantisini kim verebilir ki?
Valla benim canım tatlı, diğerleri umrumda olmaz ben giderdim.

Arkadaşlar selam bugün akrabalarımıza gittik tuz yerine yanlışla yemeği tursille yapmışlar (tursili tuz sanmislar) ne yapmam gerekiyor bilginiz var mı ?
Arkadaşlar fake falan değil harbi bilgisi olan yazsın şaka maka yapıyoruz tamam ama cidden sorunlu bir mesele

İlk önce bana beddua ettiniz sandım dedim ne oluyor durduk yere laf yiyorum wlxbslswlz tuhaf görmeniz normal ama Tuzla tursil aynıydı sadece tursil daha kalın parçacıklı bembeyaz
Yooo beddua etmem zaten size demedim konu fake ise dalga geçmek için bizimle yazildiysa dedim .....fake değilse size değil tabiki fake konu açanlara gelsin 😂Size yorum yaptım zaten birşey olsa çoktan olurdu diye düşünüyorum......bir çamaşır suyu gibi değil Allah korusun sizede geçmiş olsun

Sana bir şey olmayacağının garantisini kim verebilir ki?
Valla benim canım tatlı, diğerleri umrumda olmaz ben giderdim.
Ben kendimden önce başkalarını düşünürüm her zaman bu yüzden korkuyorum bana bir şey olsa sıkıntı yok

Yooo beddua etmem zaten size demedim konu fake ise dalga geçmek için bizimle yazildiysa dedim .....fake değilse size değil tabiki fake konu açanlara gelsin 😂Size yorum yaptım zaten birşey olsa çoktan olurdu diye düşünüyorum......bir çamaşır suyu gibi değil Allah korusun sizede geçmiş olsun
Tşk ederim bende öyle düşünüyorum üstünden 4 saat geçti daha bir şey olmadı

Arkadaşlar selam bugün akrabalarımıza gittik tuz yerine yanlışla yemeği tursille yapmışlar (tursili tuz sanmislar) ne yapmam gerekiyor bilginiz var mı ?
Hayatımda ilk defa tursil yiyeni gördüm tuzla tursili karştırıp hadi yemek yaptılar diyelim bir köpürür iki kokar üç tuzla tursil hiçbir birine benzemiyor şayet gerçekse yemeği yapan kişi için

Eklentiler

• IMG_1873.jpeg
    IMG_1873.jpeg
    25,7 KB · Görüntüleme: 12
Akşam yemeğinde tursil yiyip sonra koşarak hemen kadınlar klübüne üye olmalıyım bunu oradaki kadınlara sormalıyım mı dedin. 🤔 Yerel saatle 22:04 te katılmışsınız. Aklımızla oynamayın kardeşim.

Yeni bı tür türedi böyle kk ile dalga geçip nasıl yorumlar yapıyorlar diye yazıp çizen karmaya birakiyorum ben bu işi ....tez zamanda dert bulasiniz o dalga geçen suratı karma çarpar böyle ters düz evrene çağrı cümlelerin gücü var ..... dert ile dalga geçene dalga geçilecek hale düşecek dert gelsin ..... Kolay gelsin şimdiden eğer öyleyse tabi......🙏
Kız sen böyle yazınca aklıma Müge Anlı daki Zeynep geldi. 😄

Akşam yemeğinde tursil yiyip sonra koşarak hemen kadınlar klübüne üye olmalıyım bunu oradaki kadınlara sormalıyım mı dedin. 🤔 Yerel saatle 22:04 te katılmışsınız. Aklımızla oynamayın kardeşim.
Bak güzel kardeşim ben önceden uyeydim ama o da yeniydi şifreyi unuttum Yeni hesap açtım ztn böylesi daha iyi olurdu belki bilgisi olan vardır dedim internette pek sorun olmayacağını söylüyordu sen istediğin gibi anla

Böyle tuhaf bi güruh türedi kk da.Hatta gcenlerde bi konu vardı "Suyum geldi doğum başlamış mıdır" minvalinde bişeydi.Oluyor yani böyle zırvalıklar napalım kardeş.

X