Vücut Kremleri Vücut Icin Bakim Önerileri Istiyorum ???

Vücut kremleri, losyonlar
:teytey::dance:süprizzzzz KIZLAAAARRRRR GERÇEKTEN ÇOK MUTLUYUM alnımda sivilce lekeleri vardıya 2 akşamdır yatmadan limonlu suyu alnıma sürüyorum ve inanın lekeler geçti gibi bişeyyy ya geçiyor yada rengi açılıyor bilmem ama süper morall oldu bana eğer kesin sonuç alırsam sırtımdaki sivilce lekeleri içinde uygulıycam.süprizzzzz:dance::teytey:

ay nasıl mutluyum dayanamıcam göbek atıcam kendi kendime:teytey::dance:

çilekde sivilcelere iyi gelir deniyor,eğer nişanlanmadan önce böyle bir sorunun yoksa evlendikten sonra bu sorundan kurtula blirsin.çünkü bende nişanlıyken buna benzer bir sorunla karşılaştım,nişanlanmadan önce hiçsivilcem yoktu nişanlandıktan sonra alnımda sivilceler çıktı.evlendikten sonra geçti şimdi.eskiden olduğu gibi cildim çok güzel

canım vallahi bende nişanlanmadan önce başladı nişan sitresi falan derken azdılar iyice bende üstüne bide onları sıktım öylece izleri kaldı ama evlendikten sonra geçer derler bakalım ama dediğim gibi limon suyu iyi geldi:hooray: 2 gündür bakalım kullanmaya devam edicem sırtımada uygulıcam:icecream:

lekelere bir çaykaşığı limon suyu bir çay kaşığı elma sirkesi veya normal sirke .b. ç .k su ilave edip yatmadan önce sürersen iyi geliyor

lekelere bir çaykaşığı limon suyu bir çay kaşığı elma sirkesi veya normal sirke .b. ç .k su ilave edip yatmadan önce sürersen iyi geliyor

a.s. teşekkür ederim akşamları bunudabi deneyim :emir_bebek:

bence en mantıklısı bir cilt uzmanına görünmendir..çünkü başka bir kişinin sana önerdiği ürün senin vücut yapına uymayabilir, çünkü her insanın vücut dokusu farklıdır ve farklı nesnelere alerjik tepki verebilir..düzeleceğim diye daha kötü bir sonuç almanı istemem.
bikini bölgesi koyuluğu için de zannedersem bünye ile ilgili bir durum yine sana en iyi yardımcı olacak kişi bir cildiye uzmanıdır.kolay gelsin.

canımcım seni beğenen böyle beğenmiş zaten çok takma kafana Allah beterlerinden korusun bu aradada düğününe çağrırsın dicem ama uzakmış beya taa denizli şimdiden mutluluklar tatlım

kızlar benimde ablamın yüzünde bi sürü sivilce vardı ne yaptıysak sonuc alamadım en sonunda dermetologa gitti bi ilaç verdi ismi reagutan 4 aya yakındır kullanıyo ve inanırmısınız hiç bişey kalmadı ama bu ilaç doktor tavsiyesi üzerine alınıo bilgilerinizee

X