Vücut Kremleri Vücut Icin Bakim Önerileri Istiyorum ???

Vücut kremleri, losyonlar
E

EU1

Ziyaretçi
ya kıslarrr benim 4 ay sonra düğünüm ama vücudum çok kötü özellikle sırtım bacak aralarım vede yüzüm öyle bir bakım önerileri istiyorum ki hepsinden kurtulayımmmmsenağlamasenağlamasenağlama:1no2: sırtımda çok sivilce lekeleri var taaa belime kadar nerdeyse bancak aralarım yani bikini bölgelerim çok koyu renkte önceden jilet vurduğum için ama bu ay ağdaya başlıyom inşallah giderrr vede alın bölgem vede burnumun üstü çok parlıyorrr alnımda sivilceler var sık sık gitmiyor offfffff çok morelim bozuk yaaasenağlama
kıslar önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum vede uygulıcammm.a.s.

Dermotoloğa git belki ilaç verir.O sivilceler varken hiç doktora gitmedin mi?Bir görün derim.Eğer sadece lekeyse belki lazerle yok olabilirler.Fakat buda epey maliyetli bir işlem.Birde bazıları güneşte kaybolur.

:1no2: teşekkür ederim denize gidince yakayım sırtımı geçer inşaallah lasere verecek zate param yokki :1no2: off off napcam yaaahhh

ya canım üzme kendini evlilikte illaki herşey görsellik değil ki bitanem bukadar takma bronzlaşmak lekeler için en iyisi olabilir sivilceler için bilhassa yüzdeki imex adlı bir krem var fondoten gibii cildini süper yapar bana öyle yaptı bu arada evlenince loş ışıkta koklaşırsınız takma:içelim:

ya canım üzme kendini evlilikte illaki herşey görsellik değil ki bitanem bukadar takma bronzlaşmak lekeler için en iyisi olabilir sivilceler için bilhassa yüzdeki imex adlı bir krem var fondoten gibii cildini süper yapar bana öyle yaptı bu arada evlenince loş ışıkta koklaşırsınız takma:içelim:

tşk ederim cnm loş ışıkkkk bayıldım buna a.s. :teytey:

:dance: guzelim seni bu halinle begenmisler iste daha ne ugrasiyorsunlaelaelaelaelae

yuzun icin uygun bir temizleyici, nemlendirci al. sirtin icin kukurtlu sabun yada vucut temizleyicisi alabilirisn. yaglı seylerden uzak dur. evlenince gecer diyorlar hem sivilceler yerimseniben

a.s.

teşekkrler kısslarr vwallahi, morel oldu :dance::emir_bebek:

canım yüzün ve sırtın için cilt doktoruna git derim bende aynı sorun ebnde de vardfı allaha şükür şimdi hiç bi problemim aklamdı ,
bikini bölgesine gelince geçen nette bi doktora sodum o tavsiye etti denemek sitersin die yazıyorum
%9 expigment bu türkiyede yokmuş %4 al
acnelyse
locoid bu kremelri kullanacan canım acnelyse hariç digerlerini saglık sigortan avrsa devlet karşılıyo

- akşam 8 tretin,9 expigment
-sabah locoid kullanma şeklide bu cnm

ben de su burnunda ve alnındaki parlama için bir şey önereyim
bu gösteriyor ki cildin karma
karma cilt içn dengeleyici temizleme jeli toniği ve nemlendiricisi al
kısa zamanda cildin dengelenir

ya bu locoid kortizon içeriyor. Kızım pişik olduğunda vermişti. Bir işe yaramadı...

ceylan bir doktora gitmeni tavsiye ederim canım bunda sıkılacak bir şey yok seni böle beğenmiş neden tatlı canını sıkıyosun bitanem böle şeyler sıkıntıdanda ola biliyor

a.s haklısınız ben en iyisi bir doktora görüneyim tavsiyelerinize teşekkür ederim hepinize a.s. sanırım bikini bölgemde jiletten oluyordur şimdik sir ağdaya geçince düzelir umarım CADIARZU düzelmezssede kapatıcı falan kullanırım gerdek zamanı sırnaşık şey :dance:

ya bu locoid kortizon içeriyor. Kızım pişik olduğunda vermişti. Bir işe yaramadı...

ama zaten locoid i tek kullanmıyoruz ki ben kulanmay başaldım ve v-bayagı faydasını gördüm sırıtındaki sivilce ve lekerde kayısı yagı birebir cnm bizzat denedim

canım düğün öncesi muhakkak bi hamama git ve tümden bi keseye yat...
biliyorsun keseyle vücuttaki ölü deriyi atıyorsun...
emin ol çok iyi gelecek :)

lekeler için defne sabunu önerebilirim aktarlarda bulabilirsin
benimde yüzümde ve omuzlarımda sivilce lekeleri vardı yüzümdekilere ne yapsam nafile lazer bile geçirmedi ama omuzlarımdaki lekelere defne sabunu iyi geldi lazer öncesi çeşitli testler yapılmıştı güneşin ve kansızlıgın sivilceleri tetikledigi söylenmişti bana kışın bile dışarı çıkarken güneş kremi kullanıyorum bi dr görün mutlaka birde önerilerin hepsini aynı anda uygulama sakın

canım muhakkak bikini bölgen için sir ağdaya git 3-4 ayda faydasını görürsün aldırdıktan sonra bem beyaz oluyo birkaç seferden sonra düğündende 1 yada 2 gün önce git sir ağdaya tamam canım ve düğünden 1 gün önce falanda muhakkak bi hamam git ve bi güzel keselettir kendini oda çok işe yarıyo bütün vücudun temizleniyo sivilceler gidiyo ölü hücrelerden arınıyo vücudun, ve bişey daha var sırtındaki leke ve sivilceler için kremler var eczanelerde git bi eczaneye sor söle sana uygun verirler onlarıda denemeni tavsiye ederim işe yarıyo çünkü tamam canım

kükürtlü sabunu denedin mi capilla marka bir dene 1 hafta kadar faydasını görüceksin yüzüne vucuduna sivilce için iyi gelir tek kötü yanı kokusu

çilekde sivilcelere iyi gelir deniyor,eğer nişanlanmadan önce böyle bir sorunun yoksa evlendikten sonra bu sorundan kurtula blirsin.çünkü bende nişanlıyken buna benzer bir sorunla karşılaştım,nişanlanmadan önce hiçsivilcem yoktu nişanlandıktan sonra alnımda sivilceler çıktı.evlendikten sonra geçti şimdi.eskiden olduğu gibi cildim çok güzel

çilekde sivilcelere iyi gelir deniyor,eğer nişanlanmadan önce böyle bir sorunun yoksa evlendikten sonra bu sorundan kurtula blirsin.çünkü bende nişanlıyken buna benzer bir sorunla karşılaştım,nişanlanmadan önce hiçsivilcem yoktu nişanlandıktan sonra alnımda sivilceler çıktı.evlendikten sonra geçti şimdi.eskiden olduğu gibi cildim çok güzel
ya tuhaf bir şey oldu yukardaki mesajı biraz önce göndermeme rağmen ceylanın önce yazdığı mesajların önüne geçti,neyse sen birde benimkini oku

X