victoria's secret vücut spreyi

_multeci_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2011
122
1
victoria's secret vücut spreyi kullanan var mı aranızda ? vanilla lace - love bitten - amber romance hangisini tavsiye edersiniz yada sizin tavsiyeleriniz neler ?

bende love spell ve amber romance var
love spell şeftali ağırlıklı hafif bi koku, sevimli
amber romance daha farklı, etkileyici, eşim onu her pıslattığımda yine söylüyor, hep bunu kullan ne güzelmiş bu diye. tek birini alacak olsam amber romance derim. diğerlerini bilmiyorum cnaım üzgünüm

bende love spell ve amber romance var
love spell şeftali ağırlıklı hafif bi koku, sevimli
amber romance daha farklı, etkileyici, eşim onu her pıslattığımda yine söylüyor, hep bunu kullan ne güzelmiş bu diye. tek birini alacak olsam amber romance derim. diğerlerini bilmiyorum cnaım üzgünüm

ahh umudumu yitirmiştim kimse yazmıyor diye üzülüyordum çok mutlu oldumm canım ya =) online alışveriş yapılan sitelerin birinde şimdi indirimdeler ama isim vermek yasak sanırım :KK50: amber romance alıyorum bende ozaman =)

kozmetik ve parfüm tr.ye yasaklandı canım hangi siteden alacaksın ki? dikkat et gelmeyebilir!
Bende vs Coconat posion var severek kullanıyorum/ bayıcı olmayan harika bir hindistan cevizi kokusu dıyebılırım! çokta kalıcı, vanilya seviyorsan vanilla lace - al derim
amber romance ' da çok hoştur karar senın..

ankarada kentpark'ta en alt katta -mangal evinin yan tarafında " BOOF yada BOFF " adlı ufak dükkanda yurt dışından getirilen çikolata -yiyecek-içecek vs. bir çok ürünü bulabılecegınız bi dükkan var, orda VS body mistleri satılıyor gidip bakın çeşitt çok fazla hemde :KK66:

Victoria secret amber romance kremini tek geçerim mükemmel bi koku şu an sürmüştüm hatta konuyu gördüm zıpladım :KK70: Kesnlikle tavsiye ediorummm

kızlarrrrr indirimdeydi hemmennn kaptım bir tanee :KK52: inşallahh güzeldir:KK68: $Adsızrgrt.jpg

victoria's secret vücut spreyi kullanan var mı aranızda ? vanilla lace - love bitten - amber romance hangisini tavsiye edersiniz yada sizin tavsiyeleriniz neler ?

canım biraz geç oldu ama ben love spell, coconut , amber ve vanilya kullandım love spel çok ağır geldi şişeden koklayınca kavun karpuz gibi şirin gelio insana fakat sıkınca benm tenimde berbat koktu verdim zaten :) diğer üçü de birbirinden güzel coconut passion vanilyayla hindiztan cevizi karışımı bi koku ama bayıcı bi ağırlığı yok . Amber diğerlerine göre daha az şekerli romantik bi koku çok hoş ve çekici. Vanilyaya gelince ben bayıldım body shopunkiyle hiç benzemio onu da seviyorum ama bu daha hafif yumuşak bi koku ne zmn sıksam herkes mis gibi çikolata kokuosn dio ben de vanilya die düzeltiorm :)

yorumları görmekte geç kaldımm :KK43: love bitten ve amber romance aldım. yorumlara bakacak olursak amber romance dogru tercih inşallah şansıma love bitten de güzel çıkar bir daha ki gelişinde vanilla lace alacagımmm:KK69::KK69:

siparişler 2-9 eylül arası gelecekti ama erken vermişler yaşadıgım şehre gelmiş bile yarın kargo açık olursa gidip alacağımmm hemennn :KK52::KK52::KK52:

elime alınca tekrar yorum yaparımm sevgiler...

ben exotic bloom kullanıyorum hafif hindistan cevizli ve orkideli çok şekerli değil nefisssssss

canım nerden sipariş verdin? bende alacağımda site bulamıyorum

merhaba arkadaşlar, burda yeniyim, konuyu görünce hemen yazmak istedim. Bende amber romance ve vanilla lace var, ikisi de inanılmaz güzel, kesinlikle herkese tavsiye ederim, ayrıca parfüm kadar bayıcı değil ve uzun süre kalıcı.:21:

amber romance victoria's secretin en seksi kokusu diyebilirim.. sheer love, such a flirt, ravishing love ve gorgeous da önerilebilecek kokulardan. sheer love çok hafif, harika kokuyor. such a flirt sheer love kadar hafif değil ama çok hoş rahatsız etmeyen bi koku. ravishing love orman meyve-çilekli daninolar gibi kokuyor ama çok tatlı, el kremi olarak 2 tane var bende.. gorgeous da meyve ve çiçek karışımı. denemek istersen love spelli de öneririm. hello darling de hoş. endless love ise lolita kokusu. çok bilindik bir şeker kokusu yaza asla gitmez. her mevsim kullanmak istersen sheer love al, her tene gider. esmersen amber romance harika olur, sarışında da çok hoş ama sanki esmerde daha da hoş olur gibi.yeni bir koku da çıkarmışlar pure seduction diye ben çok beğenmedim ama ona da bak derim. benim favorim amber romance ve sheer love..:)

kızlar bu spreylerden gratis te falan var mı acaba bilen var mı :26: denemek isterim bendee:KK31:

ben izmir kıbrıs şehitlerinin sonuna doğru (Koton ve Leman tarafına doğru yürürken sol tarafta çanta satan vitrini falanda ilginç gözüken bir dükkanda bolca victorias secret vücut spreyi, parfümleri sattıklarını gördüm, izmirde satılmıyor diye biliyordum, gördüm sevindim :KK70:
yolunuz düşerse bir bakın, gerçi içeri girip fiyatlara bakmadım :)

bende pure seduction var .
Ancak sahilde kullanırım, koku çok hoş ama beni 10 dakikadan sonra bunaltıyor :KK70:
meyve bombası gibi, birde en meşhur body mistlerinden biri bu pure seduction bir daha almam :KK51:
love spell vardı aklımda o bundan da yoğunmuş ,vazgeçtim onu almaktan da
sizlere bir sorum olacak , ben şimdi bu body mistlerini sevmedim ama parfümlerini de sevmem sizce? koku olarak benzerler mi?
aklımda secret angel,sexy little things noir ve bombshell parfümleri vardı
ne dersiniz kızlar?

X