Vestibüler migreni olan varmı?

Merhaba sizin nasıl başladı ve ne gibi sorunlarınız var acaba...başınıza hareket edince dah kotu oluyirmusunuz ...1.5 aydır gexmedi bende bu hastalıktan şüpheleniyorum da
Merhaba vestibüler migrende baş hareketlerine duyarlılık var mide bulantısı ve baş dönmesiyle başladı 7 aydır sersemlik olarak devam ediyor

Bugün doktora

bugün doktorla görüştüm bu arada aynı teşhis konuldu. Bana da migren ilacı yazıldı o kadar sıkıntılı bir sersemlik ki insan kafasını koparmak istiyor artık
Kesinlikle haklısınız tedaviside normal migren gibi olıyormus ama insana keşke normal migren olsam dedirtiyo ondan apayrımbişey ya insanın kalkası gelmiyo yataktan ama tavsiyem bol bol yürüyüş

Merhaba vestibüler migrende baş hareketlerine duyarlılık var mide bulantısı ve baş dönmesiyle başladı 7 aydır sersemlik olarak devam ediyor
Benim gibi aynı ozaman sedece bende mide bulantısı yok birde gözlerim odaklayamiyor gibi oluyor agriyor benim....vestibuler migren için ilaç verdiler demi size iyi gelmedimi

Benim gibi aynı ozaman sedece bende mide bulantısı yok birde gözlerim odaklayamiyor gibi oluyor agriyor benim....vestibuler migren için ilaç verdiler demi size iyi gelmedimi
Aynen benim gözlerde odaklayamıyor ilaçlar biraz daha toparladı beni bide ışığa ve sese karşı çok hassasım sizinde öylemi

Aynen benim gözlerde odaklayamıyor ilaçlar biraz daha toparladı beni bide ışığa ve sese karşı çok hassasım sizinde öylemi
Evet evet özellikle sese...ayakta iş yaparken kafam daha kötü oluyor o an seslere hic tahammül edemiyorum bı değişik ya ...anlatılmaz bir olay ...

Valla size bişey diyeyim Allah düşmanıma vermesin
Valla size bişey diyeyim Allah düşmanıma vermesin yaşamayan bilemez
benim ilk başta boyun düzleşmesinin üstünde çok duruldu bilmiyorum sizde de var mı ama bana çok zaman kaybettirdiler. 14 aydır bu haldeyim sayelerinde. Vestibüler migreni çok fazla doktor bilmiyor. Amerika’da birkaç yıl önce konulan bir tanı bizde de yeni yeni konuluyor. Bu arada yoğurt, kafein vs tükettikten sonra baş dönmeniz oluyor mu benim olmuyor ama bazı kaynaklar tetikleyeceğini söylemiş ayrıca çoğu Türk tıp makaleleri de ataklar halinde geldiğini söylemiş bu rahatsızlığın ancak biz sürekli yaşıyoruz. Beni doktorum Migren içinde kullanılan t ile başlayan bir epilepsi ilacına başlattı. Migren de oldukça etkili. Doktorlarınız size tam olarak ne bilgiler verdi bu hastalıkla ilgili?

Üstteki yazıyı yazma sebebim belli ki benden daha az süredir yaşıyorsunuz bu durumu ben 20 yaşındayım ve artık 3 aydır panik atak ve depresyonda eşlik etmeye başladı. Bu hastalıkta erken tedavi gerçekten çok önemli.

Dün başladım. Şimdilik dozu az yavaş yavaş artacak. Sizde de gün içinde sürekli sarhoş ve halsiz gibi hissetme oluyor mu? Kafadan dolayı yani vücudumun geri kalanında sorun yok
Aynen öyle hep sersemim...mutfakta yemek yapmaya bfikan kalktığımda daha köyü oluyorum bayilcam gibi yada değişim bişey anlatamiyorum...

Üstteki yazıyı yazma sebebim belli ki benden daha az süredir yaşıyorsunuz bu durumu ben 20 yaşındayım ve artık 3 aydır panik atak ve depresyonda eşlik etmeye başladı. Bu hastalıkta erken tedavi gerçekten çok önemli.
Bende 7 aydır var bendede başladı panik atak diyebilirim . Çok zor ya

tekrardan merhaba, bugün başka bir nöroloji doktoruna daha gözüktüm. Vestibüler migrenin ataklar halinde geleceğini sürekli sersemlik yapmayacağını ve inanılmaz baş dönmeleri yaptığını söyledi. Ben anlamıyorum doktorların dediği dediği tutmuyor. Seda hanım sizin doktorunuz tanıda net miydi?

tekrardan merhaba, bugün başka bir nöroloji doktoruna daha gözüktüm. Vestibüler migrenin ataklar halinde geleceğini sürekli sersemlik yapmayacağını ve inanılmaz baş dönmeleri yaptığını söyledi. Ben anlamıyorum doktorların dediği dediği tutmuyor. Seda hanım sizin doktorunuz tanıda net miydi?
Şimdi nasil inanalım bu doktorlara 😔valla şaştım kaldım

Bende ataklar halinde yaşamıyorum sürekli var bana migren ilacı verdi ve 6 ay kullanmamı söyledi yediğim şeylerle alakası yok bence çünkü ozaman bişey yemememm lazım çünkü sürekli var 7 ay oldu ya vitamin felan kullandım ama halaa var

Arkadaşlar vestibüler migren teşhisi kondu bana 2 aydır ilaç kullanıyorum fakat kafamda sersemlik gçemiyor bi türlü hayatımı çok etkiliyor sizin nasıl seyrediyo nasıl geçti neler yaşadınz veya neler yaşıyosunuz lütfen yardım:KK43:??
Merhaba hangi ilacı kullanıyorsunuz?Nöroloji doktoru tedavi için verdiği ilacın nedir?

X