Verite'nin Başarı Öyküsü 17 Kilo Verdi

çok çok tebrik ederim seni
resimlerin de çok güzel görünüyo
kendimi sıkmadım demişsin, bence zayıflamandaki püf nokta da bu
kendini ne kadar sıkarsan o kadar gitmiyo kilolar

ayrıca 38 bedene şişman muamelesi yapılması olayına da çok sinir oldum
herkes 0 beden olcak sanki hey allahım yaa

ayne yaa bende sinir oldum 38 beden şişmanmı oldurmuş yaa bence onlar tahta kurusu olduğu için erkekler beğenmiyo balık etli kadınları kıskanıyolar:KK53:..ben bi erkek olsaydım asla 0 beden kız istemezdim benim eşimde kadın dediğin elini attınmı gelcek diyo bende şuan 65,8 kiloyum 58-60 kilo olmak istiyorum eşim böyle iyisin diyo ama benim ideal kilom 60 boyum 166 bende rejim yapmıyorum sadece dikkat ediyorum haftada 1 kere yersem burgerking yiyorum oda bazen pazarları oluyo yada cnm baska şey istiyosa öğlende yiyorum aksamları ekmek yemiyorum pilav varsa hele 6da yiyorum bol bol su içiyorum ama bu aralar takıldım kaldım gitmiyo kilolar sporda yapmam lazım ama evde boş veriyorum salonada 2 yasında oğlum var gidemiyorum acelem yok insallah bi gün görürüm 58 olduğumu bende rejim artık yapamıyorum sadece dikkat ediyorum ama kilo vermem durdu zaten hep yazın 65 oluyorum kışın 68..65 oluncada yazın yemesem bile 1 gram bile gitmiyo o kadar az yemeye ve okadar su içmeme rağmen sıkıldım artık anlamadım ben bu işi:KK50:

Çok içten ve sıcak bir anlatım, çok "bizden" bir hikaye!

Anlattıklarınla içimizdeki bam teline o kadar dokundun ki başka birinin kilo vereibilmiş olmasına ancak bu kadar sevinebilirdim :)

Çok tebrik ederim. Hayatının geri kalanında da her şeyden ve herkesten önce "Ben" diyerek güzel bir ömür geçirmen dileğiyle :nazar:

Kızlar iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim :)

66 kiloya inmiş durumdayım :)) Bir an önce spora başlasam iyi olur, çok olmasa da biraz deformasyon var çünkü.

tebrikler yaa walla okurken bi hoş oldum. ne güzel planlamışsın uygulamışsın. her şey kafanda biter derler ya aynen öyle. ben de 38 bedenim. hatta bazen 36 da olur. ama göbek ve simitlerim var. boyum çok kısa ve kilolu muamelesi yapılıyor :KK50: umarım :KK50:herkes istediği kiloya iner.

super görünüyosun bu aradaa :nazar:

Kızlar iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim :)

66 kiloya inmiş durumdayım :)) Bir an önce spora başlasam iyi olur, çok olmasa da biraz deformasyon var çünkü.

selamlar, öncelikle tebrik ederim. kilo vermeye de devam ediyorsun bu da çok güzel. montignac diyetini araştırırken sen çıktın karşıma geçmişte monti diyetine yazmışsın monti yapanların sonraki durumlarını merak ettim.
-montignac diyeti hakkında ne düşünüyorsun?
- insülin direnci ve d vitamini eksikliğinden bahsetmişsin şu anda durum nedir baktırdın mı? bir de bunlar için tıbbi destek aldın mı?şimdiden teşekkür ederim...

mükemmel bir değişim yaşamışsın bence içine spor katmalısın ağır sporlar yapmana gerek yok mesela yürüyüş yapabilirsin bol bol :)

selamlar, öncelikle tebrik ederim. kilo vermeye de devam ediyorsun bu da çok güzel. montignac diyetini araştırırken sen çıktın karşıma geçmişte monti diyetine yazmışsın monti yapanların sonraki durumlarını merak ettim.
-montignac diyeti hakkında ne düşünüyorsun?
- insülin direnci ve d vitamini eksikliğinden bahsetmişsin şu anda durum nedir baktırdın mı? bir de bunlar için tıbbi destek aldın mı?şimdiden teşekkür ederim...

selam, bence montignac güzel bir yöntem. ama ben devam ettiremedim. ettirebilene güzel ve sağlıklı.
insülin direncim için glifor kullanıyorum. vitamin d için iğne vurulmuştum şimdi de 3 ayda bir oral yoldan alıyorum. vitamin d ölçtürmedim henüz ama açlık kan şekerim 105ten 81e indi.

çok iyi bir yöntem tebrik edrim en mantıklı olanı yapmışsın çok hoş olmuşsn:KK9:

65 kiloyum şuanda, yani verdiğim kilo 20 oldu.

Tebrik ederim.Verdiğin kiloları tekrar almamanı dilerim.2011'de 20 kilo verdim toplam 6 ayda.Fakat ben hayatımdan herşeyi çıkararak verdim kiloları.Daha sonra sigarayı bırakınca yemeye başladım.Hayatımdan çıkardığım şekeri,tatlıları yedikçe kilo aldım maalesef.Benim hatam daha sonra yiyebileceğim yiyecekleri hayatımdan çıkarmak olmuştu.İnsan hayatında hiç tatlı yemeyecek mi?Ama şimdi aldığım kiloların 7sini tekrar verdim 2 ay gibi bir sürede.Ama bu sefer aynı senin gibi hayatımdan yiyecekleri çıkarmadan azaltarak yiyorum.İnşAllah ideal kilolarımıza ulaşabiliriz.

Ben yaptım, sen neden yapamayasın? :) Ben sadece fast food'u çıkardım hayatımdan, hala tatlı falan yiyorum.

Muhteşem olmuşsun cnm tebrikler bende senin kadar olmasada sitedeki arkadaşlardan motive olarak 88 le başlayıp şimdi 80kiloya kadar düştüm ama daha var verecegim 10 kilo daha arada bir elim fazla yemeğe gidince acıp buradakı yorumlarınıza bakıyorum cok yararlı oluyor gerçekten:)harika görünüyorsun darısı benimde başıma:)

X