Göz Makyajı Vazelinle kirpik uzatma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Daha önce ben de denedim. Kirpikleri çok ağırlaştırıyor. Yapış yapış bişey. Ki gece sürüp, sabah kalktığımda bile hâla öyle oluyor. Anlatırken bile gözlerim yaşardı. Çok çirkin bi uygulama
Tavsiye etmiyorum. Değmez. Onun yerine tatlı badem yağı uygulayın. En azından kesin işe yaradığı ortada.

Kizlar ben kas yaptirdiginda 10 gun vazalin dedi fakat vazalin gozumu balon gibi sisirdi.o yuzden diger seans da zeytin yagi surmustum yani eger kirpik uzatnak istiyorsaniz aktardan bitkisel yag alin.Benim gibi kaş yaparken goz cikarmayin

Teşekkürler Sanırım alerji de olabilir göz kalemi sürdükten sonra akşam batma hissediyordum hafif sızı da vardı sabah bir kalktım şişmiş
Annemin de bazı marka göz kalemlerine alerjisi var. Direkt gözü şişiyor, kızarıyor vs. Tekrardan geçmiş olsun. Eczaneye bir uğrayın derim.

Hintyagi kullanin. Yabancilar castor oil diyor. Sac dokulmesine bile gayet iyi geliyor. Amazon'da 1000'den fazla yorum var hakkinda, kas, kirpik ve sac uzatma/gurlestirme amaciyla kullanilabilecek en iyi urunlerden. Kendim kullandim oradan biliyorum.

p.s. aha da kaniti, Ingilizce olsa da kullanici yorumlari, ise yaradiginin ispati, buraya da ekliyorum:

https://www.amazon.co.uk/Castor-Oil...TF8&qid=1477084143&sr=8-3&keywords=castor+oil

Annemin de bazı marka göz kalemlerine alerjisi var. Direkt gözü şişiyor, kızarıyor vs. Tekrardan geçmiş olsun. Eczaneye bir uğrayın derim.
Aynı şey birkez daha başıma gelmişti göz doktoruna gitmiştim yine gitmem gerek sanırım ama çek eyelinerini :kızgın:ne kalem sürmesi dimi?:kızgın:

Kizlar ben denedim 1 aya yakin bir sure kirpik diplerime uyguladim.Evet uzatiyor hatta gozle gorulur bi uzama oluyor ama daha sonra kirpik dibimden sivilce gibi bisey cikti acaba vazelindenmi diye dusundum dr gittim arpacik cikacakmis kirpik diplerin ters yone uzadigi icin sivilce gibi kalmjs dedi vazelin kullandigimi soyledim oda yapabilir dedi.Ondan sonra kullanmayi biraktim ama uzatiyo.

Vazelin kirpik uzatıyor diyorlar doğrumu? :)
Hayir, vazelin == petrol jolesi sadece civanir ve nemlendiririr, genlerinize , hormonlariniza ve besin programiniza baglidir kirpikler.

Aldginizi mineralleri cesitlendirir, bol bol badem, ceviz, findik dahil edin ogunlerinize... belki yardim eder .. a bir de gunes ve D vitamini.

Yani yüze sürmeme sebebim kıl tüy çıkarıyor olması. O sebeple doğru olabilir. Ama bu açıdan düşünmemiştim.

vazelinle kirpik uzatma

Eklentiler

• vazelinle_kirpik_uzatma.jpg
    vazelinle_kirpik_uzatma.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 369
X