Vajinismus ve isteksizlik

eşine de büyük görev düşüyor aslında keşke farkında olsa :KK43: Allah yardımcın olsun

Daha önce gittik ama artık reddediyor benim ihtiyacım yok diyor
Canım sen bugün evdesin dimi? Hadi gel toparla kendini ve başla 4.boya. İstersen akşam başla nasıl istersen. Eşin de sen yaptıkça sana inanacak. Az girse bile git ona bak yapabiliyorum diye koş söyle mutluluğunu paylaş. Sen yaparsın. Sen güçlü birisin. 3.boya kadar gelmişsin devamı da gelecek. Eşine inat bunu başarabildiğini göster ona :)

Canım sen bugün evdesin dimi? Hadi gel toparla kendini ve başla 4.boya. İstersen akşam başla nasıl istersen. Eşin de sen yaptıkça sana inanacak. Az girse bile git ona bak yapabiliyorum diye koş söyle mutluluğunu paylaş. Sen yaparsın. Sen güçlü birisin. 3.boya kadar gelmişsin devamı da gelecek. Eşine inat bunu başarabildiğini göster ona :)
Yok çalışıyorum ben bugün de Salıdan itibaren bir hafta izinliyim

Eşli deneme de kasılmanız mı oluyor hala
Evet ya maalesef :KK43: ben regl öncesi başlamıştım son boya. 3-4 egzersiz sonra eşliye hazır olduğumu hissettim. Ama tabi regl olma zamanım da gelmişti hatta birkaç gün gecikmişti bu boyu yaparken. O yüzden eşim regl sonrası deneyelim buna biraz daha alış dedi. Sonrasında önce dilatör ve hemen ardından eşli deneme yaptım. Ama maalesef olmadı. Oysa o kadar güzel hayaller kurmuştum ki olacağına çok inanıyordum. Sağlık olsun tabi. İşte şimdi başa sarmış gibi hissediyorum yani o son boy için.

Doktor regl sonrası 2 gün ara ver sonraki 2 gün dilatör yap ardından eşli denemeye geç demişti. Ben regl bitince hemen dilatörü yapıp eşli denemeye geçmiştim. Hata etmişim sanırım :) aceleci davrandım hemen olsun istedim :)

Hıımm doktoru dinleseydiniz olacakmış sanki ama olsun sizin yanınızda olan bir eşiniz var o güçle yenersiniz 👍

Kendi kendinize olmuyorsa doktor gözetiminde mi deneseniz? Bende dilatör yapamamıştım ama parmak egzersiziyle yendim.
Ben sadece bir parmağımı yapabiliyorum siz nasıl yaptınız acaba 5 gündür yapıyorum ama eşimi almaya hala cesaretim yok maalesef ne yapacağım bilmiyorum 1 seans doktora gittim ama aşırı pahalı devam ettiremedim doktordan önce parmağımı bile dokunduramıyordum gelişme var fakat iyileşme yok ne yapabilirim acaba

İnşallah 🤲 siz de yeneceksiniz
Merhaba ben dün başladım denemelere ilk 3 yaptım sonra bi cesaret 4 e geçeyim dedim ama duvar hissi vardı aynı eşli denemedeki gibi ve çok acıdı girişte yapamadım ama cesaretimden dolayı çok mutlu hissettim kendimi bugünde direkt 3.boydan başladım bir saattir hala 3.boy çalışıyorum uzun süre içimde bekletiyorum sokup çıkarıyorum 4 e ne zaman geçsem acaba

Merhaba ben dün başladım denemelere ilk 3 yaptım sonra bi cesaret 4 e geçeyim dedim ama duvar hissi vardı aynı eşli denemedeki gibi ve çok acıdı girişte yapamadım ama cesaretimden dolayı çok mutlu hissettim kendimi bugünde direkt 3.boydan başladım bir saattir hala 3.boy çalışıyorum uzun süre içimde bekletiyorum sokup çıkarıyorum 4 e ne zaman geçsem acaba
Çok iyisin canım. 3e tamamen alışınca 4e geç emin ol böyle daha rahat alacaksın 4ü. Ben de böyle yaptım ve 4 girerken sanki 3 giriyordu :) hafif baskı hissedebilirsin bu normal

Çok iyisin canım. 3e tamamen alışınca 4e geç emin ol böyle daha rahat alacaksın 4ü. Ben de böyle yaptım ve 4 girerken sanki 3 giriyordu :) hafif baskı hissedebilirsin bu normal
Ben 4 ü yaptım 😊 zor oldu ama oldu ilk girdiğinde acı ve sızı oldu hareket ettiremedim bir süre beklettim sonra yavaş yavaş hareket ettirdim iki kere denedım oldu 🥳🥳

Ben 4 ü yaptım 😊 zor oldu ama oldu ilk girdiğinde acı ve sızı oldu hareket ettiremedim bir süre beklettim sonra yavaş yavaş hareket ettirdim iki kere denedım oldu 🥳🥳
Tebrik ederim canım böyle devam et. Mesela oradaki ağrıyı hafifletmek için dilaötürü dediğin gibi beklet hareket ettirme sonra titreşimlerle hareket ettir.. bu titreşim o sızıyı en aza indiriyor. Yani orasında sızı hissi olsa bile sen titreşimle yapınca sanki bu titreşimden oluyormuş gibi hissettiğin için kendini daha rahat hissedersin

X