Vajinal mantar enfeksiyonu kür

Pembeyuvam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
1.554
787
28
Arkadaşlar merhaba
Vajinal mantar enfeksiyonum var bitkisel kürlerden ne önerirsiniz çok kaşıntım var :KK43:

Sirkeli suyla dıştan silebilirsin şimdilik kaşıntını hafifletmek için. Ama sana tavsiyem fitil kullan öyle kurtulursun

Merhaba, buraya bir buçuk yıldır çektiğim vajinal mantar sorunumu nasıl çözdüğümü yazmak için üye oldum. Yaklaşık 2 aydır hiçbir sorunum kalmadı 🙏🏻🙏🏻 Yaptığım şey ne zarar verdi bilmiyorum ama damlalıklı çay ağacı yağı aldım, bir-iki gün arayla birkaç kez damlalığı tamamen doldurup vajinanın içine boşalttım. Ayrıca bu işlemden önce çağ ağacı yağını bir pamuğa damlatarak dış kısmını sildim. Keskin kokusu dışında beni rahatsız eden bir şey olmadı. Sanırım biraz da kuruluk yapıyor, çünkü hafif pullanma oldu ama sorunum tamamen çözüldü. Herkese acil şifalar dilerim.

Merhaba, buraya bir buçuk yıldır çektiğim vajinal mantar sorunumu nasıl çözdüğümü yazmak için üye oldum. Yaklaşık 2 aydır hiçbir sorunum kalmadı 🙏🏻🙏🏻 Yaptığım şey ne zarar verdi bilmiyorum ama damlalıklı çay ağacı yağı aldım, bir-iki gün arayla birkaç kez damlalığı tamamen doldurup vajinanın içine boşalttım. Ayrıca bu işlemden önce çağ ağacı yağını bir pamuğa damlatarak dış kısmını sildim. Keskin kokusu dışında beni rahatsız eden bir şey olmadı. Sanırım biraz da kuruluk yapıyor, çünkü hafif pullanma oldu ama sorunum tamamen çözüldü. Herkese acil şifalar dilerim.
Merhaba yanma, tahriş gibi bir şey yapmadı mı?

Saglıklı Beslenmeye dıkkat ediniz ve bol su içiniz sürekli bir kaşıntı varsa ise önce sekerinizi kontrol ettiriniz ..mutlaka dr gidip gerekli tahlilleri yaptırıp gerekli göründüğünde mantar ilacı kullanabilirsiniz..gecmiş olsun

X