Vajinal mantar lazer tedavisi 2. Seans sonuçlarım normal mi ?

rumeysaerva

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
10
2
37
Merhabalar ben vajinal mantar 2. Lazer seansı yaptırdım bugün 23 . Günüm ama hala akıntım ve hafif kaşıntım devam ediyor sizce şuan bunlar normal mi aranızda yasayip da faydasını gören var mı ? #vajinalmantartedavisisonuçları

Son düzenleme:
Evet sağlıyor çünkü vajinal fulora bozulduğu için lazer tedavisi dokuları yeniliyor ve daralmada sağlıyor
Merhabalar ben vajinal mantar 2. Lazer seansı yaptırdım bugün 23 . Günüm ama hala akıntım ve hafif kaşıntım devam ediyor sizce şuan bunlar normal mi aranızda yasayip da faydasını gören var mı ? #vajinalmantartedavisisonuçları
Bende akıntı için yaptrmayı düşünüyorum ama doktor araştırıyorm. Sizin doktorunuz kimdi acaba memnunmusnz

Benim doktorum Fethiye esnaf hastanesi Yahya Kemal koçyiğit evet şu anlık iyi gidiyor 1 buçuk ay oldu yaptirali akıntım Yok denecek kadar az siz nerelisiniz il olarak
Ben istanbuldayım. 1 hafta önce bende lazer ve prp yaptırdım. Ama tam olarak iyileşme olmadı henüz biraz akıntı ve kaşntı devam. Sizin de geç sonuç verdi sanırım. Benm doktorum 2. Seansa gerek kalmaz 2 hafta sonra prp yaparz tekrar dedi ama bilmiyorum nasıl olcak. Bu beladan kurtulamıcam gibi hissetmeye başladım

Ben istanbuldayım. 1 hafta önce bende lazer ve prp yaptırdım. Ama tam olarak iyileşme olmadı henüz biraz akıntı ve kaşntı devam. Sizin de geç sonuç verdi sanırım. Benm doktorum 2. Seansa gerek kalmaz 2 hafta sonra prp yaparz tekrar dedi ama bilmiyorum nasıl olcak. Bu beladan kurtulamıcam gibi hissetmeye başlad

Ben istanbuldayım. 1 hafta önce bende lazer ve prp yaptırdım. Ama tam olarak iyileşme olmadı henüz biraz akıntı ve kaşntı devam. Sizin de geç sonuç verdi sanırım. Benm doktorum 2. Seansa gerek kalmaz 2 hafta sonra prp yaparz tekrar dedi ama bilmiyorum nasıl olcak. Bu beladan kurtulamıcam gibi hissetmeye başladım
Tamam olarak benimde akıntım geçmedi arada benimde kaşıntım oluyor ama önceki durumuma baktığım zaman Halime şükrediyorum birde 3 hafta sonra iyileşme süreci oluyor dedi benim doktorum benimde 15 20 gün çok akıntım kaşıntı çok oldu günde 3 dört kez iç çamaşırı değiştirdim 2 ci seansı yaptirali 1 buçuk ay oldu.simdi okadar akıntı Yok dediğim gibi biraz bazen kaşıntı oluyor ama tez geçiyor yani tam geçmese de böyle olmaya dünden razıyım ben 5; aydır bu mantarla uğraşıyorum biraz bekleyin sizinki daha çok Yeni bende İlk lazer tedavisini yaotirdigimda doktorum 15 gün sonra rahatlamaya başlarsın demişti gerçektende öyle oldu sonrasında biraz rahatlamaya size şunu da söyleyeyim doktorum bana akıntıyı tam kesemeyiz demişti kesmekte istemiyoruz demişti bu sefer vajina kup kuru olur dedi sizde sürecinizi paylaşın birbirimize destek oluruz

X