Uzman cavus maas

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim arkadaşım batıda uzman çavuş. Meslekte üçüncü yılı. Her gün normal karakola gidip geliyor bir ilçede. Ekstra görev falan yok. 45 bin alıyor.

Ailesine gondermiyor o zaman birikim yapiyor belkide demisti bi ara sana buyuk bir suprizim olcak bir gun belkide biriktirip bir hediye alcakta olabilr
Nolur bu kadar saf olmayın ya.
Aldatıyor gibi düşünmedim ama bu kadarıda fazla. Pembe gözlükleri çıkarın, eve gelince aç banka hesaplarına bakacağım deyin bakalım. Mırın kırın ederse sıkıntı.

Son düzenleme:
benimki benzer bir işte ama doğuda görev yapıyor. aşağı yukarı maaslar aynı diye biliyorum. benim esim 57 alıyor.

Nisanlim bana söyler maasini 🤷🏼‍♀️ seninki niye söylemiyor? Neden söylenilmezmis ne alaka.
Uzman cavusun maasi 60-70bin civari mesaiye kaliyorsa zaten 100bin civari maasi alir. Ki mesaiye kaliyorum deyip yalan söylemiyorsa 🤷🏼‍♀️
ne kadar kesin konuşmuşsunuz 60 70 bim ne demek yahu? kadini iyice kocasına karşı bilemeyin

Kizlar esime sordum basta soylemek istemedi ama askeriyenin oyagimk ne varmis birikim yapip her ay oraya yatirmis orda degerliyonumus para

Nisanlim bana söyler maasini 🤷🏼‍♀️ seninki niye söylemiyor? Neden söylenilmezmis ne alaka.
Uzman cavusun maasi 60-70bin civari mesaiye kaliyorsa zaten 100bin civari maasi alir. Ki mesaiye kaliyorum deyip yalan söylemiyorsa 🤷🏼‍♀️
Hobaaaa 60 70 bin hatta 100 bin mi 😆 millet vekili değil bu insanlar uzman çavuş benim eşimde uzman çavuş nöbete kaldığında da başka zamanda da sabit 45 bin .. öyle 100 binler havada ucusmuyor yani göreve yurt dışına falan gittiğinde bile 100 ü hiç goremedi daha 😯

Kizlar bi bakin esim bana maasini soylemiyor erkegin maasi sorulmazmis su kendisi 4 bucuk yillik uzman cavus ve batida gorev yapiyor sabah aksam mesaiye gidiyor komando batida komando olupta bu arada kara kuvvetlerinde calisyor esim ne kadar maas aliyor esiniz
O nasıl bir iş maaş söylememek, parayı nereye dağıtıyor da meblağ gizleniyor diye huylanırım😅

Kizlar esime sordum basta soylemek istemedi ama askeriyenin oyagimk ne varmis birikim yapip her ay oraya yatirmis orda degerliyonumus para

Oyak kendi keser sen gider yatırmazsın. Her askerin Oyak ı vardır. Emekli olunca ev alırlar orda değerlenen para ile.

Bebeğim küçük deme açık öğretimden bi bölüm oku bu süreçte.

Çocuk da daha yapma korun.

Sonra da iş bul.

Sana maaşını söylemeyen bir adamın vicdanına bırakma kendini ve bebeğini.

Boşan demiyorum ama tetikte ol.

Ailesine gondermiyor o zaman birikim yapiyor belkide demisti bi ara sana buyuk bir suprizim olcak bir gun belkide biriktirip bir hediye alcakta olabilr
Pollyanna olmaya gerek yok, ortada birikim olmazsa ne yapacaksın:) eşten gizli iş çok saçma 🤷🏻‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X