Uzman cavus maas

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani sizinle paylaşmamasını sorgulayın bence bi. Böyle evlilik mi olur?
Ekran Resmi 2024-04-29 12.10.38.png

arkadaşlar bilen de konuşmuş bilmeyen de konuşmuş aldatıyor diyen bile olmuş ? Suizan hayatta çok önemli , kim kimi aldatıyor bilemeyiz sorun adam maaşını açıklamıyor kadın bunu merak ediyor ? Neden okuduklarınızı anlamakta bu kadar zorlanıyorsunuz .
Batı da kara kuvvetlerinde maaşlar 45-50 arasında değişir , eşinizin maaşını söylememe sebebi kumar vb şeylerle uğraşıyor olabilir bilemeyiz , ama bu şekilde evlilik hep sallantıda olur , çözmeye çalışın .

Kizlar bi bakin esim bana maasini soylemiyor erkegin maasi sorulmazmis su kendisi 4 bucuk yillik uzman cavus ve batida gorev yapiyor sabah aksam mesaiye gidiyor komando batida komando olupta bu arada kara kuvvetlerinde calisyor esim ne kadar maas aliyor esiniz
Nisanlim bana söyler maasini 🤷🏼‍♀️ seninki niye söylemiyor? Neden söylenilmezmis ne alaka.
Uzman cavusun maasi 60-70bin civari mesaiye kaliyorsa zaten 100bin civari maasi alir. Ki mesaiye kaliyorum deyip yalan söylemiyorsa 🤷🏼‍♀️

Sırf bu yüzden aldatılıyor denmez de bu asker kısmı geneli acayip tutumlu (cimri) oluyor.
Karısı fazladan bir şeyler istemesin diye birikim yapıp söylemiyor olabilir
Ya da ailesi vb başka birine para gönderiyordur.
Ailesine gondermiyor o zaman birikim yapiyor belkide demisti bi ara sana buyuk bir suprizim olcak bir gun belkide biriktirip bir hediye alcakta olabilr

Aldatma belki bir ihtimal.
Daha çok ailesine, anasina danasina, arkadaşlarina, yeri geldiginde yedi kat yabanciya dağıtan ama eşinden çocuğundan para kaçıran erkek profili gibi
Para konusunsa kismaz her istedigimi alir cok şükür gezdirir yer icirir sadece maasini soylemiyor parayi vermese dicem hani birisine veriyor diye ama bize harciyor

arkadaşlar bilen de konuşmuş bilmeyen de konuşmuş aldatıyor diyen bile olmuş ? Suizan hayatta çok önemli , kim kimi aldatıyor bilemeyiz sorun adam maaşını açıklamıyor kadın bunu merak ediyor ? Neden okuduklarınızı anlamakta bu kadar zorlanıyorsunuz .
Batı da kara kuvvetlerinde maaşlar 45-50 arasında değişir , eşinizin maaşını söylememe sebebi kumar vb şeylerle uğraşıyor olabilir bilemeyiz , ama bu şekilde evlilik hep sallantıda olur , çözmeye çalışın .
Parayı nereye kime harcadığı belli olmasın diye olabilir mi ?

Arkadasim öğretmen atıyorum 38.000 alırken eşine 30.000 derdi kenara atardı ve karıyla kızla yerdi....

Ailesine gondermiyor o zaman birikim yapiyor belkide demisti bi ara sana buyuk bir suprizim olcak bir gun belkide biriktirip bir hediye alcakta olabilr
Büyük sürpriz: ailesine ev almış 😂😂😂
Valla bir de daha eve giren maaşı bilmediğiniz adamdan çocuk yapmışsınız. İş yok güç yok bravo cesaretinize ne diyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X