Üsttekinin hayırlı dileği için bir Ayetel Kürsi ❤

Sizin için okudum.
Bana da bu yıl veterinerlik fakültesini kazanmam için dua eder misiniz?

Sizin icin okudum, insallah hayirlisiyla veteriner olursunuz da, o canlara yardim edersiniz. Benim de hayvan canim oldugu icin, veterinerlik gozumde cok degerli bir meslek.❤️🌸

Ben de basimdaki sikintilardan kurtulmak, hayirli, bereketli bir is bulmak ve gonlume gore biriyle tanismak icin duanizi bekliyorum. Simdiden Allah razi olsun.🌸

Sizin icin okudum, insallah hayirlisiyla veteriner olursunuz da, o canlara yardim edersiniz. Benim de hayvan canim oldugu icin, veterinerlik gozumde cok degerli bir meslek.❤️🌸

Ben de basimdaki sikintilardan kurtulmak, hayirli, bereketli bir is bulmak ve gonlume gore biriyle tanismak icin duanizi bekliyorum. Simdiden Allah razi olsun.🌸
Okudum. Allah niyetini kabul etsin. Benim niyetim derslerimde basarili olabilmek

Size de dua ettim inşallah her birimizin hem başkaları için ettiği hem de kendimize ettiğimiz dualar ayrı ayrı kabul olur ❤️

Okudum. Allah niyetini kabul etsin. Benim niyetim derslerimde basarili olabilmek
Rainy,okudum 🤲🤲🍀🍀Allah çabalarının karşılığını dilediğince versin,derslerinde başarılar dilerim.
Benim dileğim de ; enn kısa sürede yaşadığım yerden sevebileceğim, uygun şartları olan,lokasyonu güzel ,balkonu olan bir kiralik ev bulabilmek 🍀🍀🤲🤲

Rainy,okudum 🤲🤲🍀🍀Allah çabalarının karşılığını dilediğince versin,derslerinde başarılar dilerim.
Benim dileğim de ; enn kısa sürede yaşadığım yerden sevebileceğim, uygun şartları olan,lokasyonu güzel ,balkonu olan bir kiralik ev bulabilmek 🍀🍀🤲🤲
Canim bende okudum. Allah gonlune gore bir ev versin inşallah

Okudum.Üstteki tüm üyelerin Allah gönlüne göre versin inşallah.
Benim de duam;ruhsal sıkıntılarımdan kurtulup daha iyi ,daha mutlu olmak

Okudum.Üstteki tüm üyelerin Allah gönlüne göre versin inşallah.
Benim de duam;ruhsal sıkıntılarımdan kurtulup daha iyi ,daha mutlu olmak
Sizin için okudum inşallah daha mutlu olursunuz, Allah şifa versin.
Benim uzun zamandır çok istediğim bir dileğim var bu hafta içinde inşallah kabul olur.

X