Üstteki Kişinin Bir Sıkıntısı İçin Dua Oku

sizin için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum
İsmim özlem ben gönlümdekine afiyetle kavuşmak istiyorum inşallah 🤲 bana bu niyetle okuma yapılırsa çok mutlu olurum😍
Özlemmm 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum senin icinnn gönlündeki kişiye afiyetle kavuş inşAllah. Aynı dertten ben de müzdaribim. Lütfen bu niyetle dua edin bana da. Gönlümdekine kavuşayım birbirimizi sevelim. Haftalardır ne ben yazıyorum ne o . 2 kelam konuşmuyoruz bile. :cry:

Özlemmm 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum senin icinnn gönlündeki kişiye afiyetle kavuş inşAllah. Aynı dertten ben de müzdaribim. Lütfen bu niyetle dua edin bana da. Gönlümdekine kavuşayım birbirimizi sevelim. Haftalardır ne ben yazıyorum ne o . 2 kelam konuşmuyoruz bile. :cry:

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi 1 tefriciye okudum canım rabbim tez zamanda afiyetle kavuştursun sizi de inşallah 🥰🤲

Sizin için 100 kelime-i tevhid okudum. Rabbim afiyetine kavuştursun.
Manevi isteklerime kavuşmak istiyorum♥️
Sizin için 180 Ya Semi , 1 Fatiha 3 İhlas okudum Rabbim dileklerinizi kabul etsin inşallah ❣️
En kısa zamanda hayırlı bir evlat sahibi olmak istiyorum🤲🌼

Sizin için 180 Ya Semi , 1 Fatiha 3 İhlas okudum Rabbim dileklerinizi kabul etsin inşallah ❣️
En kısa zamanda hayırlı bir evlat sahibi olmak istiyorum🤲🌼
Sizin için bende 10 tane Ayetel Kürsü 3 tane ihlas ve 1tane Fatiha suresi okuyup en kısa sürede sağlıklı hayırlı bir evlat sahibi olmanız için dua ettim.Allah kabul etsin❤️

Kızlar merhaba🙋🏻‍♀️
Babam kanser hastasıydı covid kaptı 1 aydır hastanedeydi şimdi bir de hastane enfeksiyonu kaptı. Dün yoğun bakıma aldılar durumu ağır.
Lütfen babam için dua edebilir misiniz? İsmi Mehmet.
Allahım sizlerinde duasını kabul etsin inşallah 🤲💐

Kızlar merhaba🙋🏻‍♀️
Babam kanser hastasıydı covid kaptı 1 aydır hastanedeydi şimdi bir de hastane enfeksiyonu kaptı. Dün yoğun bakıma aldılar durumu ağır.
Lütfen babam için dua edebilir misiniz? İsmi Mehmet.
Allahım sizlerinde duasını kabul etsin inşallah 🤲💐
Babaniz icin 3 Ihlas, 1 Fatiha, 1 Ayetel Kürsi ve 10 Ya Şafi okudum. Allah tez zamanda sifa versin insallah.🙏

Bana da ailemle saglikli, huzurlu bir omur ve hayirlsiyla saglikli bir 2nci evlat icin dua eder misiniz🙏

Allah hepimizin dualarimi kabul eylesin.

Babaniz icin 3 Ihlas, 1 Fatiha, 1 Ayetel Kürsi ve 10 Ya Şafi okudum. Allah tez zamanda sifa versin insallah.🙏

Bana da ailemle saglikli, huzurlu bir omur ve hayirlsiyla saglikli bir 2nci evlat icin dua eder misiniz🙏

Allah hepimizin dualarimi kabul eylesin.
Çook teşekkür edeem. Allah razı olsun.💐
Bu mesajı yazdıktann15 dk sonra babamın vefat haberi geldi.😭😭 Artık ruhuna gitsin tüm dualar🤲
Size de dua ederim tabiki

X